Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo si však naivně myslí, že pod "novou vládou" by se šetřit nemuselo. Že by zase nevyplavali nahoru lidi kterým jde jen na koryta a rozkrádačky, ten je hodně naivní. Musí se na většině nahrabat přes DPH a další daně a poplatky co se za 20 let rozkradlo a prošustrovalo.
 • Pokud na to nemám, tak se necpu před kameru. Nebo se předem připravím. A nezlob se na mě, ale odpovědět na otázku, koho jsem volil, bych měl dokázat i kdybych byl sebenervoznější. Je to o soudnosti každého.
 • Pan redaktor Takáč má veliké štěstí ,že tam nebyl třeba Zeman ,protože ten by ho nazval IDIOTEM aměl by pravdu.
 • MIchale rád bych tě viděl před kamerou. A fčíl mudruj.se zbytkem souhlasím
 • Je jasné že p. Popelka není žádný řečník ,ale někde se musí začít.Velmi mne zarazol přístup redaktora který nebyl vůbec nestranný ale připadal mi jako zaprodaný Ota Černý za komančů.Je vidět že to bylo na objednávku.I Nova která tak baří po senzaci v ten den raději vysílala reportáž o 500 opilých fanoušcích na stadiounu a nádraží v Praze než o tisícových demonstracích vněkolika městech.Je vidět že si tak nahoře nepřipouští žádnou chybu.Kde je ta jejich sebereflexe????Jak může někdo tvrdit ,že když se neuskuteční reformy tak se zadlužíme a pak zasekne národu sekeru ve formě cirk.restitucí,které nejsou právně podložené(viz nález Ústavního soudu)Není to svatokrádež???Jedniné co by si zasloužili je DEFENESTRACE.
 • V roce 89,kromě Havla a pár jeho kamrádů také nebyli konkretní lidé,ale vytvořilo se OF,přibralo se pár komunistů všeho schopných avláda byla na světě.Vzpomínám na záběry při setkání Havla s Adamcem jak Klaus obcházel jako mlsný pes a čekal jak se situace vyvine aby náhodou nenarazil.To žádný s novinářů včetně V. Sedláčkové při tel.rozhovoru s p. Popelkou neřekl.
 • A i sněhurka. *2*
 • vždyt je to jedno tato vlada by mela jit do hajzlu....
 • Nelze jednoznačně odpovědět na otázku, koho volil nebo jak si představuje další postup, kdyby se mu povedlo svrhnout vládu? To nemyslíte vážně *7* . Celá slavná HV by se dala přirovnat k malému dítěti, které si sedne do auta, pustí ho z kopce a pak zjistí, že nedosáhne na volant, na brzdu a neví, jak se takové auto vlastně řídí. Nakonec to dopadne tak, že auto rozmlátí na šrot a v lepším případě zabije jen sebe nebo v horším ještě několik dalších nevinných lidí. *12* *7*
 • Daniel Takáč úmyslně pokládal otázky, takové na které nelze jednoznačně ihned odpovědět, čili zlomyslné otázky. Je vidět, že není nezávislý, ale že je jedním z provládních chůjů. *12* *16* *16*
 • ne podle slov, ale podle skutků poznáte je...
 • Omlouvám se,že odpovídám se spožděním. Vysvětlím-to že demonstracemi se žádá odstoupení současné vlády je důsledkem toho,že stejná hesla a pohnutky jsou vyvolávány prohlášením oranžové vlády,která tvrdila,že je nutno provést důchodovou,zdravotnickou a sociální reformu. Tato strana tyto reformy měla ve svých 4 volebních programech,3 vládních prohlášeních a progranech. Tvrdila,že je nejvyšší čas tyto reformy uskutečnit,ale ze zbabělosti a nemohoucnosti je neuskutečnila. Po roce 2006 dělala vše (včetně žalob na ústavní soud),aby reformám zabránila a mohla tak tvrdit,že ostatní vlády neplní a nečiní slibované reformy. Teprve tato vláda se spožděním 12 roků a promarněných příležitostí se o to snaží. Proč se bavím o demonstrantech?
  1 Volají po odvolání a zrušení reforem,odstoupení vlády a presidenta ( i když v mnoha případech s způsobem realisace nesouhlasím),ale beru to jako daň za to,že jsme dopustili jako občané takové zdržení,když si vezmu Slovensko,kde tyto reformy jsou provedeny a nic se lidem nestalo. Mnoho přispivatelů volá po návratu ČSSD,která vlastně nás všechny do této situace nahnala a pomocí lidí se snaží prokázat,že vláda reformy nezvládla,je neschopná a musí být jimi nahrazena. doufám,že vysvětlení stačí. Zároveň bych chtěl upozornit,že 45 miliard korun,které ročně platíme jako úrok za dluhy nadělané oranžovou vládou v době 6-7%ekonomického růstu našeho hospodářství. Tyto peníze nám v rozpočtu chybí. Kdyby jsme nemuseli platit tento dluh,tak by nýs reformy nemusely tolik bolet. Podílí si na této bídě i nezákoná rozhodnutí o sociálních dávkách odstupující vlády v roce 2006 a přístup ČSSD při projednávání rozpočtu na rok 2010. Jsem totiž jeden z tělesně postižených a chápu že z důvodu své nemohoucnosti s politiky něco udělat musím trpět a snažit se pomoci k tomu,aby se dosáhlo spravedlivého přístupu k lidem a vyhnat vyžírky,lenochy a nefachčenky.
 • Pan Popelka se před národem naprosto "politicky znemožnil". Asi jako když si chlapečkové na pískovišti hrají na vojáky a přitom si dávají tituly generálů. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1*
 • Celá ta tzv. "Holešovsská výzva" je od samého začátko "povedená taškařice se zpěvy a tanci". Tedy spíše nepovedená taškařice. *2* *2* *2* *2* *2* *2*
 • Pokud nebyl připraven, tak měl slušně účast odmítnout. Chce svrhávat vládu a neví, co by udělal po té, kdyby se mu to povedlo. Připomíná mně to svržení vlády v době našeho předsednictví Unii Paroubkem a spol. Plná huba keců a hesel a když se jim to povedlo, tak koukali jak puci a nevěděli, co mají dělat. *1*
 • Ještě nezapomeňte na ten otřes, když mu po roce 1989 V. Havel nepřihrál tučné korýtko za minulé zásluhy... *1*
 • Myslíte rebela pana Popelku? Z toho se stal rebel ve chvíli, kdy po roce 1989 nedostal od V. Havla žádné tučné korýtko. Pak se stal jeho největším kritikem a nepřítelem...
 • Danieli Takáči,
  pan Popelka neplánuje státní převrat, tudíž asi těžko bude vědět kdy, kde, jak a čeho se kdo chopí, což bylo povětšinou předmětem Vašich zlomyslných otázek, Nicméně žasnu nad Vaším "profesionálním", zbabělým výkonem. Pan Popelka zcela jistě není zvyklý být denně před tv kamerami ale hlavně - na Vaše moudré otázky nebyl a ani nemohl být připraven. Vaši chlebodárci, kterými jste určitě skvěle placen, z Vás budou mít radost. Máte ohromné štěstí, kdybyste žil v civilizované zemi (kterou bohužel ČR v současnosti rozhodně není), byl byste v momentě nezaměstnaným.
 • A jak asi traktorista z Horní Dolní pozná, že dotyčný je skutečný odborník? A jak by asi v takovém případě taková vláda prosadila nutná, ale nepopulární opatření? Než začnete plácat nesmysly, přečtené na webu HL, tak se nejprve pokuste nad přečteným textem zamyslet.
 • Pan Popelka je předně bývalý disident, naštvaný na celý svět a především na V. Havla, že nedostal po roce 1989 také nějaké pěkné korýtko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit