Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • vanhorne

  V tom popelniku vypada jako nejaky neskodny a dobromyslny strejda, takovy normalni pantata Bezouska.

 • Je úsměvné sledovat, jak se média domáhají svobody projevu a bojí se "náhubků" a přitom přesně to dělají ve svých diskuzích pod články, kde si jasně určí, kdo může a nemůže diskutovat a určují si právo na to, jaké příspěvky nechají a které smažou a potrstají autora zákazem přístupu na nějakou dobu nebo trvale. 

  Nenazývali naši předci podobný přístup jako: "Káže vodu, pije víno?" 😀

  • vanhorne

   "které smažou a potrstají autora zákazem přístupu"

   Tebe nekdo smazal?

  • Jsou tací, kdo "Káží vodu a pijí vodku." 😉

   • Take Becherovku, nebo Hruškovici...

    Pak jsou jako praštění popelníčkem...

 • česka televize lže vic než za bolševika.omlouvam se komunistum kam se hrabou na tu novinařskou sebranku dneska.je tragedie 30let po revoluci jak jsou novinaři prolhani a zaujati až je to trapny..čt bych zrušil a nic by se nestalo.je to organizace lehkoživku a podvodniku....

 • mun.go

  Hlídací pes má s televizí nepochybně dlouholeté zkušenosti, pokud je jeho odborníkem na mediální právo Aleš Rozehnal, bývalý jednatel společnosti CET 21 s.r.o.

  CET 21 spol. s r. o je nyní TV Nova s. r. o. - mediální společnost, která vlastní vysílací licence pro všechny kanály Nova Group a producentské centrum (fúzí s MediaPro Pictures). Majitelem společnosti je mediální konglomerát CME (Central European Media Enterprises). 

  Central European Media Enterprises (CME) je vertikálně integrovaná bermudská společnost založená Ronaldem Lauderem v roce 1994. Společnost provozuje televizní stanice, internetové společnosti a firmy zabývající se televizní výrobou ve střední a východní Evropě.

  Ronald Lauder je americký podnikatel, filantrop a sběratel umění židovského původu. Na seznamu nejbohatších lidí světa časopisu Forbes se v roce 2007 umístil 287. místě s majetkem 3 miliardy dolarů.

 • "O co šlo? "Podle mě by celonárodní situaci zklidnila nějaká úleva voličům a dovoluji si navrhnout letenky zdarma pro 40+, do zemí mimo EU samozřejmě," napsala Fridrichová na svém Facebooku.

  -

  A stačí si představit, že by něco podobného, třeba o naopak mladších voličích napsal Ovčáček, Okamura nebo prostě někdo nekavárenský. Dovedete si představit, co by se pak v médiích rozpoutalo? 😀

 • Mnichovská dohoda je taková prkotina kterou není třeba si připomínat!

  Vždyť bychom tím mohli poškodit vztahy mezi našimi velkými přáteli Němci, Italy, Francouzy a Anglány.

  Oni
  to tenkrát nemysleli špatně, to jen ČSR to vše špatně pochopilo a těch
  pár našich lidských obětí, díky "Mnichovu" za WWII přece nestojí ani za
  připomínku! Připomínku podlosti našich "spojenců!"
 • ČT je především nečitelná smečka zlodějů a darebáků.Letošní filmový festival Karlovy Vary.Tady tato partička z Kavčích Hor organizovala a také zaplatila solidní noční pařbu.Všichni byli na plech.Ale když teda byli na plech tak je bylo třeba porozvážet po hotelích.Pohotově se přistavovala autíčka se symbolem ČT.A opilci se královsky zavezli domů.A takto hoši jako utrácíte koncesionářské poplatky? Takto to tam vedete bez kontroly z venku?Je třeba začít s jejich vyhladověním.Nejlépe nezaplacením poplatku.Chlastat mohou za svoje.

  • Možná bylo jednorázově rozvezeno na účet ČT pár poněkud společensky unavených - takový výdaj nikoho neohrozí - všímejte si spíš za co chalstá ta bestie z Hradu, za co se rok co rok zvyšují výdaje na jeho "reprezentaci" jeho buranského života - pobudy z nejspodnější lidské spodiny.

   • Tak to vidíš MANe. Pan prezident si užívá klídku a pohody na Hradě. A tak to má být.Ty obyčejná chamraď z ulice tady můžeš tak maximálně zlostně prskat a závidět. Jasně že tvoje popelnicová strava má daleko k hostinám v Lánech.Jasně že s novým autem se jezdí prezidentovi lépe, než tobě s kárkou a klackem okolo popelnic.Hezké  je, že to už jinak nebude.Krásná je tvoje bezmoc, co?

    • No, užívá si klídku a pohody, pokud ovšem nemá virózu nebo mu pes neshrne koberec, to potom skončí na nějakou dobu na invalidním vozíku.

   • A za co "chalstáš" ty bestie Sajmone?

    • Jednak nejsem Sajmon a jinak ti po mém "chlastání" může být tak akorát ....  Když už tak si dám za své poctivě vydělané a nemusím ždímat státní kasu jako ta hradní hnída.

     M.j.: ta "bestie" od tebe mě velice potěšila - je jasně vidět jak tě dokážu s min. námahou vytočit a královsky se bavím nad tvojí bezmocí. Přístě si tak však oslovuj svého ožralého fotra, nebo sobě rovné chcípáčky.

 • Dokud do ČT lezl Havel (agent STB - Tomis) tak bylo vše "oukej"?

  Kecy v kleci!

 • Dotyčný si měl kdysi rozmyslet, zda chce být veřejnou osobou, která dobrovolně přijímá určitá omezení a principy kvůli poslání práce, kterou zastává nebo být jen ´Miloušem zeMANemˇ kdesi ve IV. cenové na Vysočině.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit