Přejít na výpis diskuzí

Porodní turistika aneb Jak vyrobit Američana

30.3.2019 19:57
12 příspěvků

Místo narození: Florida. Přibývá ruských dětí, které mají v rodném listě zapsané Spojené státy. Stovky ruských matek se každý rok totiž vydávají na "porodní dovolenou" na za floridským sluncem, aby jejich děti získaly americké občanství a všechny výhody s ním spojené. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A ujišťuji čtenáře, že toto není scénář výhradně ruských matek.

  Ale především statisíců hispánských (jihoamerických) afrických  a z dalších oblastí chudoby. V tomhle si U.S.A. kopou dlouhodobě svůj hrob. 

  Doby, kdy U.S.A. neřízená migrace posilovala jsou dávno pryč. Příchozí i tvořili.

  Dnešní migranti jen lačně spotřebovávají. A ani Trumpova kapsa není bezedná. 

 • To je to. Si tak plaveš na Miami Beach, domnívajíc se, že okolo máš samé slušné lidi. A ejhle pikolík, najednou smečka ušmudlaných a umaštěných ruských babizen se brouzdá mořem! Kam se podíváš, je to už i na Miami sám rusák. A jak se tam banda roztahuje. Jako by jim to tam patřilo. Vtěrky vysedávají na lavičkách, chce to sedět u okna v MHD .... Prostě drbani od Moskvy zabírají svět.Nemluvě o Monaku. Místní pláž je sice malá, ale smečky mladých rusáků v kloboučcích dávají o sobě sakra znát.Komu se chce na rivieře poslouchat azbuku? Kopat to, kopat to nazpátek do stepi!

  • Projděte se milý Rodrigo po náměstí I.P. Pavlova nebo po Václaváku v Praze.

   Třikrát Vám nabídnou "Pragulku po Prage," narazíte na deset směnáren v ruštině, převlečeného ruského medvěda nebo pandu a čtyři rusy natřené na stříbrno, pronajímatelé kol, koloběžek výhradně rusové. (Místy zaměňte za Ukrajinu). 

   Navíc kolem Vás bude ševelit azbuka víc než čeština. 

   Ušetřete za Miami nebo Monaco. 😂

 • Jen ať platí a starají se šmejdi ušácký!

  • Skoro to tak vypadá, že i v pražských porodnicích je slyšet více ruštiny, než našeho mateřského jazyka. Jinde to moc neznám.

   Vida, jsme lákaví jako amíci? nebo jen levnější, ale pořád pro ukrajinské a ruské matky dobří??? Za dvacet let se bude v Praze mluvit výhradně řečí Putina!!!

 • Nebo je to taktika Putina, aby pomohl , treba i za pomoci telenych muziku trpicim Rusum v USA. Podobne to udelal na Ukrajine a chtel by pomoc v LT, EST a LOT.

 • 36 tisíc porodů celkem i s ruskými za rok? to je jen kapka v moři.

 • Já furt kde se berou tak ohromně namyšlení idioti a von to rusák s americkym pasem :D 😱 🤮

 • Není možná - z rusáckého ráje - a do prohnilé kapitalistické ciziny?  Nevěřím. Vždyť přece co skřetský komouš.gauner putin řídí dobře řídí a nemůže být proto lepšího místa na zemi než v zapelešeném vychodostepním chanátu. jakým rusko nepochybně je.

  I takový "myslitel" jako je to dem...ntní rusofilckové - píííííp- z pražského hradu to tak vidí. Že ááááno komouš. práskači zeMANe.

  • Kolik asi Američanek odchází rodit do Ruska?To bude docela složitá odpověd pro rusomilce a věřím že počet bude jak prstů na ruce bezrukého.

  • Marcelskrc

   Tak to mě řekni proč většina vysokoškoláků odchází do zahraničí od nás?U nás je přeci demokracie a prozápadní svět.Máme se tu přeci fanfárově :D

 • Marcelskrc

  To dělá celej svět to není nic neznámého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit