Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakou hranici?? Tam žádná není. Proti proudu je na švýcarském území na stejné straně řeky vojenská střelnice, a z ní se zcela běžně jezdí přes most na druhou stranu přes lichtenštejnské území. A navíc, Lichtenštejnsko a CH mají stejnou měnu, poštu i celní správu a dohodu o ochraně hranic švýcarskou armádou! Takže sis početl(la) nějakou pěknou kravinu. *4*
  • Hele, prázdniny končí, tak si koukej nabalit aktovku a penál. Sedmá třída ZŠ už bude těžší, tam už budeš muset umět i myslet, nejen číst a psát. *3*
  • Ukrajinsko ruská hranice je něco, co si Evropan nedokáže představit.. nikde žádné ploty nebo ostnatý drát, pole z jedné strany volně přecházejí na druhou, je tam maximálně mez. Místy hranice probíhá středem městeček a vesnic, takže sousedova zahrádka užje v jiné zemi.

    Jestli si někdo myslí, že by se speciální jednotka dala tak snadno nachytat, že by například postupovala bez průzkumu, nikdy nebyl na vojně, a když, tak u kuchařů. Ti kluci se prostě v noci zatoulali na druhou stranu a nechali se bez odporu "zajmout". Není to tak dlouho, kdy se 5 km do ruského území zatoulalo BMP, pak jim tam "chcíplo".. no a pokoušeli se ho odtamtud dokonce odtáhnout, ale pak jim došlo, kde jsou a odjeli. Místní se nestačili divit, cože to tam v poli stojí. Zveličování takových případů je blbost a slouží jen pro potěchu novinářů v okurkové sezoně a těch, kteří nikdy nešli v noci pěšky lesem. :D
  • tož šak sa to stalo aj tým amíkom v Zátoce sviní, že zablůdili....tož co tu kvičíte jak podsvinčata vy amícký degeneráti....
  • takže už na základce kurwa,........co se dalo čekat, že ? *1*
  • Kde si sedne medvěd, když jde do kina?
    KDE CHCE !!!!! *1* *1* *1*
    ps. a zkuste mu to vy americké podržtašky rozmluvit...... *3*
  • Žádné bloudění. Ruský voják je doma tam, kam ho pošle velení. Putin na Ukrajině armádu nemá, jen v Rusku, proto se dohodl s Porošenkem jen na výměně válečných zajatců. Porošenko zjistil že okupuje Rusko *3*
  • Ruské navigační prostředky ukazují všude jen "jste v Rusku, jste doma, bojujte za cara!". Poslední technický vynález geniálního Putlera
  • Ano chodila. Se soudruhem učitelem.
  • Řekni rovnou, že kdyby chodili na vycházku se sestrou nebo zřízecem jako my, a drželi se provázku, tak se vždy vrátí domů bez problémů!
  • Stane se? Při dnešních navigačních prostředcích? Pokud vojáci překročí bez povolení hranice cizí země, je to vždy NAPADENÍ cizího území. *16* *16* *16*

    V r. 1968 u nás taky zabloudili a přes dvacet let hledali cestu zpátky. *1* *1* *1* *1*
  • nevím zda umíš číst, psal jsem že jsem v nich doma postavil dům, ne že jsem byl na vojně v kantýně. Chodilas místo učení čtení v první třídě za školu kouřit do stohu?
  • KIMCID
    Ruští výsadkáři zabloudili na Ukrajinu :stane se
  • Co ty o tom můžeš vědět Kateřino? Nebo jsi snad byla podpraporčicí ČSLA?
  • Ty jsi ale prvotřídní hňup.
  • Jako politruk se v armádě člověk v maskáčích zas tak nenadřel. Snad jen v kantýně s neutronovou pomazánkou.
  • Také jsem pasivně nenáviděl režim před 25 lety, nevěřil jejich propagandě, vlastně nevěřil ničemu co říkali. CHYBA. Došlo nejen k nezaměstnanosti, došlo až k takovým věcem, které si ani komunisté nedovedli představit. Nebo alespoň si netroufli tvrdit: střelbě a vraždám za denního světla, nemožnost vymáhání práva, okrádání starých a slabých lidí. A to s tichým přihlížením státu! Nevím jak tohle mohou slušní lidé dokonce podporovat. Hlavně volbami. Prý demokratickými. Ano můžeme si vybrat z několik stran. To je podstatou kapitalistické demokracie. Jen proboha žádná jednota! Rozdělit, rozeštvat skupiny občanů a ti budou volit dle svých momentál. sympatií a antipatií, nikoliv rozumem. A propaganda v TV, R, tisku má velkou sílu, vždyť téměř polovina národa by volila potomka jedné z nejreakčnějších šlechtických rodin v Čechách.
    A zboží v tržním systému slouží jako prostředek zisku pro výrobce a obchodníky. Proto se vyrábějí méně kvalitní věci anebo věci s novými lepšími parametry, hlavně elektronika. Lednice nám kdysi vydržela 27 let, nyní 9. Žiletkou Astra naší výroby jsem se holil celý týden, Jedno zlo jsme vyměnili za druhé, ještě větší.
  • Máš absolutní pravdu. Co se týče těch maskáčů, vzpomínám si, že se nedaly ve švu ani rozpárat, natož prošoupat. Máš plus.
  • Pratele omlouvam se. Misto RUSKO jsem chtel psat USA. Dekuji. Jdu kakat.
  • Preziden Putin je STÁTNÍK. Porošenku mu nesahá ani po kotníky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit