Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já už nevím,jak čtu ty zprávy z tuzemska,už aby nám tady v čechách vládnul Putin,jinak dopadnem jak ti fašističtí banderovci
    • to jste takový chudák, že musíte zneužívat nick? tak hloupé postupy a tak hloupá slova jasně patří někomu z pravicové party
      • a to buď Alině nebo Jirikovi *15* *15* *15*
    • Pusinko, to se nikdy nestane. Já vím, že je ti to moc líto ale je to taková malá pravděpodobnost, jako že tě tvůj psychiatr vyškrtne z evidence. *1*
  • Letecky by měl cestovat, a to přímo kosmickou rychlostí do Haagu.

    Jinam nepatří tato fašistická zrůda, ukrývající se za čokoládu.
    • zrůda ukrývající se za čokoládu?? jak dlouho jsi ti trvalo než si vymyslel takový průjem??
      • To je tajemství, protože čuuráci jako ty by to zneužili ve svůj prospěch *1*
  • Nebyl Potěmkin náhodou Ukrajinec? Ti by mohli svoji raketu pojmenovat "Potěmkin 1".
  • Tento banderovec štěka jako malý Hitler
  • Kdo cinkal musejí tam se vratit... a kleknout pred detmi a vnoučata.
    • ty si klekni sám před vnoučata ty zoufalče,to že máš possranej život,neznamená že jsou na tom všichni stejně ty submisivní játrovko
      • Ukrajinec tu promlouva pánove
  • Rusko nechce ukrajinskou kvalitu...
  • Cinkání kličkama na Václaváku bude stát nám draze! *9*
    • nevím jak vám,ale mě stojí zdarma,nechte si vyšetřit prostatu
  • HA *1* *1* *1* *1* *1* HA *1* *1* *1* HA *1* *1*
    • KIMCID
      že je dobrej že jo... *1* *1* *1*
  • Pro Porošenka, Jaceňuka a celou jejich nikým nevolenou vládu, by připadala ve vesmírném programu v úvahu 8n5pouze jediná role. Vyslat je v raketě na jednosměrnou cestu k Plutu.
  • Ukrajina musí do EU, vždyť jasně všichni vidíte, jaká je to perspektivní země! Kosmický výzkum, soběstačnost ve všem, obrovská oblíbenost u sousedících zemí atd. Ve dne můžete beze strachu vyjít z domu, stačí vám k tomu jen přilba, neprůstřelná vesta, samopal a dva granáty, což je únosné i pro školáky. Já se tam asi odstěhuji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit