Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prasata kyjevšistický zasáhli dělostřeleckým granátem důlní rozvodnu na Donbasu a v šachtě zůstalo uvězněno 500 horníků!!!
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5431-porosenko-mluvi-o-miru-ale-armada-se-pripravuje-na-vaznou-valku
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5429-slovensky-vojak-vratil-vyznamenani-stydi-se-ze-slouzil-pro-zlocineckou-organizaci-nato
  • Ještě, že jsem ty dnešní oficiální názory na separatisty neznal v devadesátých letech, mohl ze mě být hrdina. Asi jsem měl tenkrát vzít do ruky samopal a jít střílet ty hrozné slovenské "teroristy", protože si dovolili opustit Československo. A v Británii měli vymlátit Skoty, protože si dovolili hlasovat o odtržení. Chtěl bych vidět Němce nebo Poláky, co by dělali, kdybychom je na naší straně hranic začali vybíjet. Určitě by uzavřeli hranice a dělali, že nic nevidí.
  • Trocha připomenutí neškodí:

    6. 6. 2014
    Porošenko si dal tříměsíční lhůtu na vyřešení ukrajinské krize
    Nový ukrajinský prezident Petro Porošenko, kterého o víkendu čeká inaugurace, si dává tříměsíční strop pro řešení krize na východě Ukrajiny. Očekává pomoc od Spojených států, Evropské unie i Ruska.

    Porošenko: Tuhle válku vyhrajeme
    1. 1. 2015
    Ukrajina zvítězí ve válce vedené na východě země s proruskými separatisty, podporovanými Ruskem. Prohlásil to ukrajinský prezident Petro Porošenko v novoročním projevu, předneseném netradičně ve společnosti ukrajinských vojáků a dobrovolníků, účastníků bojů se separatisty.
    No a obrázek si udělá každý sám.... *1* *1* *1*
    • Putin nikdy nelhal v tom je ten rozdíl.Putin nelhal nikdy v životě,je to čestný člověk na rozdíl od těch ukrajinských banderovců
  • Takovým slušným ženám jako je ta na obrázku bere válečný štváč Adolf Putin
    děti. Pokud ty své armádní dovolenkáře nestáhne pojedou na Ukrajinskou dovolenou
    všichni demokraté z USA/EU a poženeme Rusa tam kam patří - do stepi!
    • ... jak jsi přišel na to, že to je slušná žena, blbe?
      • Ty nikdy nic nepoznáš. To už je holt osud nevzdělanců. Smiř se s tím. *2* *2*
  • V televizi o míru a v zákulisí rozkazy pro další vraždění občanů Ukrajiny. Porošenko špatně dopadne. Je to jen obyčejný masový vrah.
  • Když vloni obsadila kyjevšistická armáda Mariupol, tak ji místní občané opravdu "nadšeně" vítali: https://www.youtube.com/watch?v=juJMOgrktHI&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534
  • pořád bubnuje do boje, pořád chce zbrojit, pořád provokuje jak s ruštinou (kterou donedávna mluvil i on sám), tak s útoky na doněcké a pak se, s rukama v cizí krvi prohlásí prezidentem míru? no to byl tedy Hitler taky *16* *16* *16*
  • Smiřte se s tím že UA je a byla obětována.Nikdo nebude riskovat válku.
    • ... tvé tupé půjčování nicků nikomu nevadí, degene :)))
      • hlavně mě, já mám malého pindika :))
    • Ano, bohužel, je to zas jako s Mnichovem. V zájmu našeho "blahobytu" a "zachování míru" klidně obětujeme diktátorovi „neznámou zemi daleko na východě, o které nic nevíme" (Chamberlain). *9* *9* *9*
      • my právě tio dalekou zemi na východě (Rusko) obětovat cizím zájmlm nechceme *15* *15* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit