Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Japončíku nedej se.. mají z tebe strach,to je jasný! *12*
  • Okamura šanci na zvolení nemá. Češi nemají rádi prezidenta jiné národnosti, vzpomeňte si na nelibost českých občanů, když byl prezidentem Husák - a to jsme byli jeden stát a se Slováky neměli vážnější rozpory, občas se nějaký národnostní konflikt sice také vyskytl, ale to bylo málokdy. Lidé Husákovi ani tak nenadávali, ale bylo cítit, že jej jenom strpěli, stejně s tím nemohli nic udělat. Ale anekdot na něho byla spousta, víc než na Novotného a to byl Husák schopnějším....Lze říci, že asi tak tentýž přístup měli zase Slováci vůči českým prezidentům, ale hádal bych, že výjimkou byl Ludvík Svoboda , toho měli rádi i Slováci...Nemíním tím nijak propagovat nacionalismus, je to jen konstatování minulosti očima obyčejného občana.
  • Po zvolení do senátu se vetřel k černoprdelníkům, nemá jednoznačný názor na církevní restituce, bude to asi taky pěknej hajzl, ale to národ zabedněnců nechce vidět no nic *16*
  • Souhlas, mě taky nepřesvědčil *10*
  • Co ti posranci pořadoblbují.
  • Souhlas, mě taky nepřesvědčil.
  • Okamura začíná vadit poslaneckým darebákům ve sněmovně a vládě a zlodějům a tudíž ho chtějí za každou cenu v politice zničit. Chtělo by to na ně dobrou organisaci a hodně výbušnin. *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • Tak vy si představujete, že bychom měli mít rasové zákony a kandidát na prezidenta by měl prokazovat původ několik generací dozadu? Pan Okamura je ze čtvrtiny Korejec, ze čtvrtiny Japonec a z poloviny Moravák. Když ho chcete vyloučit ze společnosti u nás, v Japonsku a Korei by to mohli udělat tím spíš a on by vlastně neměl žádný domov, kde by byl plnoprávným občanem. Že Masaryk byl z poloviny Slovák a z poloviny Němec vám nevadí? Kdybychom se takhle chovali, to by si ve světě o nás pomysleli, že jsme tady fakt už úplní idioti....
  • Okamura nebude na 99% zvolen. On to ví, ale těmi obstrukcemi odhaluje tu, pro ČR nepříjemnou skutečnost, že zákon o volbě prezidenta má mezery a byl uspěchán. Volba měla zůstat na poslancích jako 90 let předtím.
  • ve mně Okamura teda důvěru nikdy nevzbuzoval a nevzbuzuje.. silácký, populistický řeči, co umí každej,, a vadí mi, že aniž by se osvědčil jako senátor a ukázal, co umí, chce se díky své momentální popularitě dostat až na Hrad. pro mně je přesně typem člověka, co hledá skulinky a získává tak výhody, stejně jako je schopen zajistit falšování podpisů a opisování jmen z dopisních schránek.. nejlepší by bylo, kdyby existovala nějaká webovka se zveřejněnými jmény "petentů". to bysme se asi divili, kdo z nás tam je, aniž by o tom věděl *12*
  • Taky to tak vidím, z duše mi hovoříte.
  • ...akorát se ho bojí ...
    Je to zasadový člověk, který není závislý na balíku peněz od podnikatelů, jako nekteří jiní politici.
    Tj. důvod proč hledají jak ho znemožnit a zlikvidovat.
  • Vypadá to, že je všem trnem nejenom v oku, ale i poněkud níž. To všichni kdo přijdou s normálními, ale pro ně převratnými nápady, jako je třeba majetkové přiznání se holt musí likvidovat. Nezávidím mu to mladíkovi, ale snad bude mít nervy ze železa a ustojí tu pohromu, kterou na něj vyhrabávají - mají na to speciální tým, šikulové vládní. *4*
  • Pardon, ale když už jsem se přehlíd, tak dodatečně : Ten je taky pěknej ptáček !
  • on myslel jiného Fischera, toho majitele bývalé cestovky.
  • A kdo ty chytrej blbej?
  • Jó japoneček.Bude tahat za koneček,Pak půjde spáchat harakyri.S radostí půjdu na funus.
    To není kandidát na presidenta české republiky. Už ze všeho jdu blej velebnosti! *1*
  • Demokracié, diskuze k výročí smrti světového dramatika a prvního opravdu "demokratického" prezidenta zrušena

    Na druhou stranu je moc dobře že tu byl. pamatuji si těch kidů když se zřídili obchody typu ESO, když Komunistická bestie zdražila benzín o 10 haléřů a dětské botičky o korunu. Dobře že vám ukázal že to jde i jinak po demokraticku. Škoda jen a nevím co komu udělali ti, kdo věděli co je to za hnoje a musí s těmi dementy trpět v téhle inbecilní zemi
  • Cílená likvidace p. Okamury je do očí bijící. Možná, že někde začnou stávkovat a hladovět nějací studenti. Pravičáci jsou schopni všeho nečestného.
  • Jsme. Jsme ještě větší idioti, než ti, co nám vládnou, protože si to necháme od nich líbit !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit