Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karle Vlku už tady nic nepiš, je vidět že jsi mdlého ducha a chytřejší ti to hned vyloží po pravdě, kapišto?
  • Peníze podle vládních činitelů nejsou,ale proč je nehledají např.MUS,akcie na doručitele atd. O tom žádný z nich nemluví.To vypadá,že jsou v tom namočeni také.
  • ???????
  • Právě jsem se posral. *1*
  • Vážené dámy ,vážení pánové,copak Vy nemáte žádné přátele,kamarády,příbuzné,kteří by Vám upřímně řekli,jakou děláte chybu??????????????
  • Pro Karla Vlka, vidím že jsi blb těžkého kalibru, držet hubu a krok, a teď to máš jiné ?Rozdíl je jen ten že hubu držet nemusíš a je ti to prd platné, dělají si s tebou co si zamanou, a jmenuj mi ty za komunistů popravené ale nemluv o poválečných letech, pak to byli jen hromadní vrazi, ti se popravovali což bylo výborné protože takové zrůdy stát nemusel živit z našich peněz jak je tomu teď, tak se kamaráde vzpamatuj a nepiš tady hovadiny.
  • pro Karla Vlka ty voe jses měl špatně?Za komunistů jsme se měli jak prasata v žitě proti tomuto dnešnímu bordelu, každý měl auto chatu bylo bydlení za babku energie taky a nezávadné jídlo, pokud jses měl špatně byl jsi pěkný lempl !!
    • Nemohu reagovat na každého blbce. Ty jsi ale byl, jseš a zůstaneš mimo mísu, trotle.
      • Uctivá poklona, vašnosti ! Nelze nereagovat a přehlédnout jednoho blbce. Ty jsi ale byl, jseš a zůstaneš mimo mísu, trotle.
    • Za komunistů se měli dobře jen ti, co drželi hubu a krok.Za jiný názor se zavíralo nebo popravovalo ty chytráku a debilní komunisto
      • Zkus dneska počmárat plakát politika *7* *7*
      • Kecáš, tak to nebylo. já jsem vykládal vtipy o zlatou mříž klidně před funkcionářema KSČ a nikdy jsem za žádnou mříží nebyl. Prostě se normálně smáli. Děláš jen z komunistů čerty. Všechno to, co se jim vyčítá byly procesy 50 let a lágry. Ale ty skončily. A když dnes vidím, co ti "demokraté" umí za sviňárny, tak se komančům nedivím a souhlasil bych s tím, aby dnešní parlamentní pravičáky a takovou Peckovou tam zavřeli znova...A to jsem tenkrát to kritizoval a dneska vidím, že věděli, co a proč to dělají. Jen ty popravy být neměly... Od 6O tých let jsme žili spokojeně, bez větších nedostatků a byli šťastni jako blechy v dámském prádle. Zato dneska je to akorát k nakopnutí. Komunisté nekradli, majetek, který znárodnili si nebrali do soukromého vlastnictví, ale sloužil všemu lidu. A huba se zas tak držet nemusela. Většina lidí ani neměla důvod. A dneska vidí, že se v listopadu jenom nechali napálit - jako když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají a teď je bída a plno sebevražd. Kdyby Palach vstal a viděl, za co se upálil, tak by raději zapálil Strakovku i s budovou parlamentu. Takže jsi jen ubohý placený provokatér - ti patří mezi největší šmejdy...a tím také jsi !!!
    • Plně s tímto názorem souhlasím.To,že jsem nemohl vycestovat,mne vůbec nevadilo,neboť neska nemohu taky,protože na to není.Nevím,proč si pan Vlk stěžuje,jsem také v důchodu a musím to taky nějak vydržet.
  • Je mi špatně z takových příspěvků.Jsem důchodce.Se snížením též nejsem spokojen, ale bohužel není jiná volba.Za komunistů se měli špatně nejen důchodci, ale i ti, kdo nebyly v KSČ
    • Ale je jiná volba. Vyhnat zloděje z vlády a parlamentu a bude peněz. Cožpak jsi neznal tu pohádku o Plaváčkovi, kterému ten Děd Vševěd poradil, aby v tom městě z uzdravující vodou vykopali tu žábu na prameni ??? A tenhle parlament a vláda jsou také jen takovými žábami na prameni !!! Každoročně z rozpočtu jde 400 miliard lobbistickým kmotrům pro nic za nic. Ale to je jasné, že s takovouhle kurvárnou se vláda nechlubí...nám jen kňučí: nemáme, nemáme ale pro církve toho mají... ..a ty jako trouba jim věříš !!! Tak jim holt z toho důchodu ještě dobrovolně přidej, chudáčkům...aby neumřeli hlady ( každý již má miliardové konto v zahraničí, tak jim ještě pošli, poděkují ti..).
    • Nejpozději po poslední větě tě, dědo, nelze brát vážně. Dej si lahváče z akce :)
      • ses konečně ztratil nebo že si honíš péro a vono ejhle, MISTR MODERÁTOR se vozval ! Hurá, to bude zábava *1*
  • Jediná volitelná strana je dnes komunistická, proto ji musíme volit jenže na čestnost těchto voleb nevěřím, zmanipulovat se dá všechno.
  • Také ty vládní vyžírky,zloděje a podporovatele korupce ve volbách nepodpořím.
    Raději podpořím komunisty!Ti mi nikterak neškodí,jako tito podvodníci a kriminálníci!.
    *1* *2* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *2* *1*
    • ... z tvých smajlíků se nikdo nepodělá, když schází argumenty, přichází na řadu opičky :)
      • než Tvé žvásty, argumente *12*
        Baví mě když se vztekáš a ukazuješ jakej seš slaboch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit