Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi vědí proč!
  • ...kdo tedy zablokoval zřízení vyšetřování...ODS a TOP09 no snad je jasné jací kmotři a od koho za BOOMEM solární energetiky stojí a které stranické pokladničky budou vratky od zlodějskych podnikatelů plnit!!!!!!
    TO je ta čistota této gaunerské vlády v čele s ubožákem sekundovaným zlodějským Kalousem a neušlechtilým Šlechticem.HA---HA----HA
    Než dát hlas vám raději ĎÁBLOVI S LUCIFEREM DOHROMADY.........!!!!!!!!!!!
  • To ''vysoke'' IQ patrilo hlavne tobe degene. *3*
  • Pokud budeme držet hubu a krok tak ano.
  • Máš naprostou pravdu Note CSSD, proto je třeba volit stranu, která je od těchto kariéristických agentů dokonale vyčištěna a to KSČM, což je nástupnickou stranou tvého slavného dědy Klementa Gottwalda.
  • No to ale vůbec nikoho nepřekvapuje, když v tomhle velepodvodu jedou také.
  • Opravdu,ale opravdu ve vládě a parlamentu chtějí jen naše dobro.To by bylo infarktů až by se zjistilo že kradou všichni napříč politikou.Všichni musíte přijít k volbám a za mohutného jásotu tyto zloděje zvolt znovu.Snad se to změní jestli lid pochopí že si z nás dělají blázny.Je mi jasné že mláďata se mnou nebudou souhlasit ,ale na ně taky brzo dojde.Automatizace rychle pokračuje a tak přibývá nezaměstnaných. *1* *16*
  • To mate z toho,ze jste volici bud ODS,nebo KSCSSD.
    Tyto superstrany jsou zalozeny agenty STB-KGB.
    Jenze na to tupa luzo nikdy neprijdete,nebot mate IQ morske rasy.... *3* *12*
  • Nějak si nemohu za Boha živého vzpomenout, že by se podobné svinstvo a zvrhlost udála za komunistů. Jak je možné, že každý nadává na starý režim, ale kromě svobody pohybu se ve všech oblastech máme minimálně 2x hůř než kdysi. A o te svobodě bych taky vedl polemiku. Za komnistů jsem byl u soudu jednou a to v roce 1975 a nikdo mě u vchodu nešacoval. Nedávno jsem potřeboval k soudu a musel jsem sundat i opasek z kalhot, jinak mě nechtěli pustit. Takže svobody máme mnohem míň (na každém kroku jsme snímani kamerama atd....). Ale ať volíme, jak volíme, vždycky je výsledek stejný anebo podobný. Já mám už jasno, koho budu volit. Jedinou nezkorumpovanou stranu...
  • Bodejť by prosadili když se na té stamiliardové loupeži podíleli!!
  • V solárních panelech jedou jak poslanci tak i členové jejich rodin či příbuzenstev, bodejť by tak měli zájem o vyšetřovací komisi. Je to banda lumpů, nic jiného. *16*
  • Stejně to vše zaplatíme my. My všichni. *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit