Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Motak je asi nejakej vadnej -- ze by drogovej postak ?? no tech potencionalnich zakazniku (blbcu) bylo v Praze dost
    • Už to svinstvo nedejchej a přejdi na něco pravicovýho..Jako Pavel tunel Blanka na koks!!! Čikuli nech nám sockám!!!! *11*
  • Odborářští bossové jsou nemakačenkové, kteří by se jinak solidně neuživili, tak raději zvolili cestu blbnutí mozků lidem a lebedí si v rozpoutávání nepokojů. Za totáče se z nejlínějšího a nejneschopnějšího zaměstance, nejlépe byl-li ještě v Lidových milicích, udělal "vrchní odborář". V čem jsou teď jiní ?! Samozřejmě, že nesdílejí přesvědčení o tom, co vyřvávají (vyhuhlávají) po Praze, těm jsou lidi u ...... Těm jde o vlastní koryta. Tak trochu, lidičky, přemýšlejte . . .
  • Byl jsem manifestovat za práva lidu a nejsem lůza, mám tři vily, zakoupený ostrov v Chorvatsku, lidem dávám průměrný plat (24.000,--Kč), ale lůza nejsem, to jste Vy, vy všichni ve vládě, v ODS, TROP 09 a ve VV.
  • Však on ty pravicové lumpy,národ brzo z nadutosti i lumpáren vykurýruje.
  • Pan Doktor v televizi byl právem zděšen ,protože si uvědomuje ,že ty letité nadutosti,arogance a hlavně prosazené do všech zákonů tak, aby těmto vyžírkům vyhovovaly,jednou se musí zúčtovat.A to se bude týkast i jeho i pí.Němcové a dalších .Však víme kterých ..............
  • Na tu bandu cinkáni klíči neplatí.To chce vzít vidle a vykidat tu špínu ven .Aby jsme si nešpinili ruce od toho smradu .
  • No bojí se správně, akorát volí strašně blbá slova, aby ten svůj strach obhájili. *10* *9*
  • Celou tu tupou bandu idiotů co nám vládne a co nám ničí životy musíme co nejdříve vyházet z oken !!!!!
  • Tady je to přesně vidět, jak ti vládní šmejdi jsou nadutí, jak si připadají nepostižitelní a nedotknutelní, když mají všechno ve státě obšancovaný Policii, vnitro, obranu, spravedlnost atd. Ale jedno mít nikdy nebudou, vládnout smrti. A je potřeba jim to ukázat. Jsem pro jejich fyzickou likvidaci, žádné patlání, bez soudů a možnosti se hájit, jako oni s námi!!!
    • Naprosto s vámi souhlasím.I ten největší darebák má dostat zaslouženou odměnu a ne se s lumpy mazlit.
  • Říkají si pravice,do té mají daleko,jsou to jenom štěnice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit