Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Nemám nic proti tomu, aby měli poslanci kvalitní notebooky, ale měli by je umět aspoň používat. Vždyť za poslední dva roky proběhlo zprávami snad stovky různých informací o tom, že tamhle únik dat, tenhle si nedává pozor na sociální sítě a já nevím, co všechno ještě. Takže v tomhle případě říkám, že jim stačí a to bohatě stačí HP repasovane notebooky protože e-mail, Word a Twitter si na nich taky zapnou. 

  • To jistě ne, ale za 12 tisíc bez DPH je průměrný (v poměru ke všem notebookům, ne jen herním) notebook se standardní zárukou. Kolik si myslíte, že stojí rozšířená záruka a pořádný carepack? Dockiny? Dodatečný software, jako Office, zabezpečení a tak dále?
  • Mám za to že to nemají na hry.
  • ... to měly být gumy z Hrádku nad Nisou, pro všechny, jako exkluzivní zakázka velikosti XXXXXXXXXXXXXXXLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • 12 ticek za kancelářský komp je dost. Za herní zase málo *1*
  • Za 12 tisíc je pomalý šunt se životností dva roky.
  • Ni i tak se mi to zdá dost, lze koupit šlušný noťas za 12 tis. v takovém množství si myslím ještě 15% sleva. Nevím na co ty zlodějský burani potřebují zase nové věci? Vyžeňte je do
    h a j z l u bandu.
  • Tak to se hodně uskromnili za 200 notebooků 4 miliony, 20 tis. za kus je na státní zakázku neobvykle málo, doufám, že zveřejní kolik přišla opravdová faktura, promopro taky stálo 80 mil. a vyšlo na 0.80 miliardy, oni se ty notebooky opatří nabíječky za 100 tis. kus
  • *1* *1* *1* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • ... není v tom snad úmysl, aby se prokázalo, kam až může diktátorský režim zajít, než se otroci vzbouří *16* *16* *16*
  • pak , že nejsou peníze. chudým seberou a sobě dají, *12* *16*
  • A my se zase těšíme na nové poslance, kteří budou umět lépe hospodařit. *3*
  • To je drzost nad drzost. Sobě počítače a důchodcům a invalidům to ukradneme. Co ten parchant Kalousek na tu poslaneckou zlodějnu asi říká ???
    Nic !!!! Jen se potí a šklebí !!! Národe vlezte nám na záda !!!
    Brzy vám to ve volbách sečteme !!!! Do sněmovny se nikdo z vás zločinců NEDOSTANE !!!
  • jj. takhle Tě beru *4*
  • Ano, některé soukromé střední/vysoké takové jsou, ale zdaleka ne všechny...
  • ... tak pardon, soukromé jesle, soukromá mateřská školka, soukromá základní škola, to beru, ale soukromá střední, tak to už má úroveň, asi jako za našich mladých let, "nepřipustili tě k maturitě", přestoupil si do OA v Berouně a měl jsi to v kapse *1* *1* *1*
  • Vážně? Vy jste mi platil soukromé školy? Tak to jsem na ty brigády tehdy chodil zbytečně, že?
    Pokud je auto staré tak deset let nebo více, počet servisních oprav docela vzroste, spotřeba stoupne...ale ano, účel splní. Jen se za to auto musí platit, aby bylo provozuschopné. A upřímně, za tu cenu ty notebooky zrovna reprezentativní nebudou.
    No a kdy přesně dostali nové předtím si vědom nejsem, jelikož zapomínám a tenhle úžasně manipulativní článeček to samozřejmě nezmiňuje. Pokud ovšem platí těch zmiňovaných šest (nebo i pět, v případě levného nákupu klidně méně) let, tak už je tak akorát čas.
    A určitě by jim stačily ty krámy za sto dolarů - aspoň by ČR zapadla do zbytku postsovětských zemí *3*
  • ... tak za prvé, zatím jsi vystudoval za naše peníze, tak se podle toho chovej ...
    za druhé, znám lidi, kteří jezdí do práce 5 km denně na "fichtlu" a přece mají na Suzuki ... nač by si kupovali nový, účel to splní, možná nenadchne, zejména ne ty, kteří toho málo umí, ale musí se presentovat ...
    a za třetí, nedávno dostali nové notebooky a při jejich poslaneckých schopnostech by jim stačili minimálně 10 let, s Windows 98 a MSOffice 97 *1* *1* *1*
  • tak, tak, my máme šetřit a páni posranci nakupujou, no já navrhuji šetřit na střelivo do AK.., *16*
  • jak se vám líbí toto ??

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=744151#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-6&utm_campaign=B

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit