Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • CI5 .blbe! Již druhý den poté co pošahaní poslanci přehlasovali bisexuála
  Klause a zákon o buzies schválili, napsala jedna busna na IT, že dříve či později bude
  tato čtyřprocentí populace žádát, aby mohli vychovávat či osvojovat si dětri! I přesto, že
  se dušovali, že v žádném případě tak neučiní! Když se ozvala rozumná poslankyně
  paní Nytrová, paníé ministryně Marxováí-Engelsová tuto solidní a rozumnou ženu a
  matku poslal málem do pekel a k soudu. Víme, co umí dělat buzies.
  Paní ministryně by měla zvážit, mái-li být členkou vlády! Howgh!
 • Nytrová nazvala věci pravým jménem a hned do ní šije homosexuální loby. Řekla snad něco, co není pravda? Proč z ní autor článku musí dělat jakousi hloupoučkou husičku?
  Čím dál více by mě zajímalo, komu patří portál Tiscali, kdo se skrývá za redakčními články apod.
  • Pane Jiří,

   hloupoučkou husičku z ní děla redakce z toho důvodu, že to hloupoučká husička je. Řekněte mi, jaký normální člověk by označil adopci dětí homosexuály za účel s nimi míti sex? Takovéto osoby jako je paní poslankyně by měly být okamžitě odsunuty pryč jelikož jenom pohoršují instituci, kde se správně mají nacházet alespoň více vzdělaní lidé.

   Navíc její úsudek zakládající se na článcích kdesi z Ruska a Norských extremistických stran jasně dokazují, že to opravdu normální osoba, která si dokáže hledat směrodatné informace opravdu nebude.

   Nemusíte být pohoršen za to, že se obouvá do homosexuálů, ale určitě byste měl být pohoršen nad tím, jakým způsobem si vlastně tato osoba sídlící ve sněmovně informace hledá. Pokud jako občan máte alespoň nějaké vzdělání a nejste trotl, tak jistě s redakcí souhlasit budete.
 • Jakým způsobem se tato hloupá husička stala poslankyní, kdo to platil? Měla by se vrátit na základku a začít znova od první třídy. *1* *1* *1* *1* Zřejmě zakínala od píky a tak to rychle dotáhla až na posvankyni. *14* *14* *14*
 • Žijeme v demoralizovaném materiálním světě.
  Ze strany Západu je tu velký tlak na demoralizaci našeho národa, pro lepší ovládání mas.
  My, obyvatelé „východní zóny“, jsme považovány zřejmě za hlupáky, když na nás působí prostřednictvím takových podlézavých služebníků, jako je asi i pan “novinář“ Chalupa (?)
  Paní poslakyně Nytrová nazvala to co si většina lidí myslí, že je to útok na rozklad rodiny! Jenom někteří naši vrcholní politici straní v zájmu „Nového světového řádu“, pedofilům a homosexuálům. Sobotka by se měl paní Nytrové omluvit a uznat její snahu o nápravu věcí.
  A panu Chalupovi, který tento článek napsal, by neměl být napříště dán žádný prostor pro jeho demagogii. Nejsme a ani nechceme být degenerovaným národem!!! Díky paní Nytrová!
  • soudružka Nytrová je přesně ten týpek, co by to "myslel dobře" když by volal po čistotě ulic, čistotě límců u košil, čistotě mysli, čistotě rasy a národa a potřebě umístit homosexuály, Židy, imigranty a Cikány do táborů, kde se naučí práci a čistotě že..... *11*
 • Ta ženská neřekla nic co by nebyla pravda!
 • Pokud foto neklame a tím i persona:
  cituji z: https://www.respekt.cz/autori/ivana-svobodova
  Ivana Svobodová redaktorka
  V Respektu pracuje od září 2010, věnuje se zejména politickým tématům. Předtím byla redaktorkou časopisu Týden a také deníku MF DNES. S novinářskou prací začínala v jeho brněnské redakci.
  Tak proč jiné komentáře?
 • Paní poslankyně šlápla duhové kavárně na kuří oko, a ta kvičí, v čele s místním teplometem Sajmonem. *15*
  • No jo, když je někdo studenomet a tak se snaží zahřát tím že hopsá na iiči, pokud má čím a nechybí uurák jako hrdinovi Putinovi BTW *1* *2* *15*
 • Homosexuální Nytra stále ještě nenašla lesbickou partnerku a tak jí z toho asi hrabe.
  *1* *2* *15*
 • ... hydra Nytra skončila :)))
 • borivoj.pauk
  „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.
  Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské sv-ně založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní partaje.
  Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem nádoru KSČ, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku a zmetku - jepičí a neživotné ČSR: TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé D21 tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • ... nevnucuj se bezmozku, nikdo tě stejně nečte, pitomečku Simone :)))
   • čest práci zlej trolle, kdy jsi naposledy spal ? *15*
    • ... debílkovi jako ty nebudu vysvětlovat, že není každý primitiv jako ty nebo zlej trollík :)))
     • Co ty můžeš komu vysvětlovat, vždyť máš v hlavě nasráno, neníž-li pravda.
    • Nelez mě pořád do prdelee, hňupe.
     • ... tvá tupost se vymyká nejčernějším představám, jsi nulový póvl, škoda, jebu tě :)))
     • ... jedině od tvých, primitive :)))
      • No vidíš a já myslel, že od tvého bratra Simona, ten je věčně pochcanej.
     • ... jsi dokonalá troska, s noblesou jsem si tě omotal kolem prstu, teď mi ale smrdí :)))
      • Já už vím, prst ti smrdí od chcanek, neníž-li pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit