Přejít na výpis diskuzí

Poslední bašta Islámského státu padla

14.12.2018 9:46
12 příspěvků

Syrské milice SDF, které s podporou USA na severu a východě Sýrie bojují proti teroristické organizaci Islámský stát (IS), dobyly město Hadžín, považované za poslední větší baštu IS na východě Sýrie. Oznámila to dnes Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), která dění v oblasti monitoruje z Londýna....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Poslední baštu zlikvidovali, aby zanedlouho povstala další. No a potom opět další a další. Zatím islamizmus a jeho teroristé nebyli poražená "na hlavu". A po tom, jak se rozlezli po celém světě, hlavně Evropě, tak to nebude nikdy.  NIKDY. Bohužel.
 • To vše díky Rusům, američani to tam rozvrtali a povraždili tisíce nevinných civilistů!

 • TheGGG

  teď už jen francie, švédsko a benelux

 • kdy už ty okupační armády opustí Sýrii? akorát se tam pletou a hážou klacky pod nohy Rusku

  • A co tam dělají Rusové? Ti to tam v rámci tzv. "národně osvobozeneckého boje" rozvrtali.

 • KIMCID

  eu prodloužila sankce proti rusku.kdy zavedou sankce pro saudskou arábii za válku v jemenu a vraždu novináře?

 • josef.servit.9

  Kurdské legie operují v Iráku a Libyjském území a humanitárně na Syrském území! Podporuje je i Česká republika? Velení ?????

 • Copak, Paříž padla? Nebo snad nějaký problém v Německu? 😛

 • Vznešený titulek - avšak neodpovídající realitě!

  VÁLKA S NEPŘÁTELI KŘESŤANŮ JEŠTĚ NESKONČILA - a to ani v Evropě! 

  Jen na sebe vzala jinou podobu a účastní se jí jiní aktéři! 

  V noci ze 13. na 17. prosince 2018 policisté ve Strasbourg zlikvidovali muže jménem Chérif CHEKATT -  strůjce útoku na vánočních trzích ze dne 11. 12. 2018. Informace je z Franceinfo, odvolávajícího se na policejní zdroje. Smrt onoho muslimského radikála (jinak francouzské i německé policii známého zloděje - podezřelého z účasti na vraždách) potvrdil i francouzský ministr vnitra Christophe CASTANER.

  Smutnější je, že tento "pěšák" Islámského státu nebude vypovídat o tom, kdo jej vyslal, kým byl podporován a odkuď byly peníze, za které byl on a jeho spolubandité živi. 

  Ze vzduchu určitě nežili.

  O podobných vazbách ostatně vypovídá i zpráva BIS a zpráva ÚZSI - zprávy panem presidentem Zemanem pokládané za něco, čím nemá cenu se zabývat. Stejně, jako kdysi pan ministr zahraničí, později pan president, Beneš nepokládal za důležitou informaci o vazbách československých komunistů jak na Stalinovu Internacionálu a současně i o vazbách německých "soudruhů" z Gottwaldovy partaje na NSDaP.

  • Pane Janáku, jen jedinou poznámku:

   "Smutnější je, že tento "pěšák" Islámského státu nebude
   vypovídat o tom, kdo jej vyslal, kým byl podporován a odkuď byly peníze,
   za které byl on a jeho spolubandité živi."

   Nejsem prosím žádný odborník na militantní islám, jen uvedu, co si myslím.

   Na těchto útocích je nejhorší, že tyto vrahy nikdo nemusí vysílat, nikdo je nemusí podporovat, protože tihle fanatici to "mají v sobě." Oni nepotřebují armádu, organizaci - jejich nenávist ke všemu neislámskému je v nich pěstována od sání mateřského mléka. Oni jsou to jenom pěšáci - generály nemají.

   Pokd budou žít mezi námi - nebezpečí takových vražd je reálné. Podhoubím je náš pseudohumanismus a víra v lidské dobro. Proto vraždí rádi na vánoce. Střed civilizací, střet víry.

   Nechci Vás přesvědčovat, je to jen můj úhel pohledu na věc. Dobrý den

  • Islám, stejně jako německý nacismus byl svým ideovým zaměřením vždy stejně protikřesťanský, jako komunismus. Důkazem toho je nejen Hitlerův „Mein Kampf“,  ale zejména ale Rosenbergův „Mýtus 20. století“...

   Je smutné, že se v dějinách II. světové války abstrahuje od aktivit muftího Amina al-Husajni, který byl Hitlerem přijat, spolu jednali o aktivitách na území Egypta i Palestiny (ve prospěch Rommelových banditů) - mlčí se o tom, že se tím v podstatě všichni Palestinci zařadili mezi národy poražené ve II. světové válce! Po bok Japonska a Německa. Však dostávali od Německa a Itálie zcela pravidelně zbraně i peníze, určené na genocidní akce proti Židům na území Palestiny.

   Zamlčuje se, že na "kavkazské frontě" bojovala ARABSKÁ BRIGÁDA, vytvořená z tisíců palestinských přesídlenců do Německa ve třicátých-čtyřicátých letech dvacátého století. 

   A byli to Palestinci, kdo byl v době usidlování se na území Německa ve třicátých letech i později v období války na Blízkém východě a v Severní Africe Hitlerem a jeho klikou podporován!

 • KIMCID

  No tohle jsme letos už četli 3x a zatím to nebyla ani jednou pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit