Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podávám návrh aby jsme zvolili prezidenta kteréhokoliv lidojeda z rovníkové Afriky s rozšířenou pravomocí sežrat každého korupčníka a myslím že bude korupce výrazně potlačena !
  • Okamura už začíná hrát na populistickou strunu.V Česku jsou slušní lidé dnes,byli za komunistů a i za nebožtíka Hitlera.Ale díky obyčejnému českému blbovi,nám dnes vládnou lumpové.Budoucnost tohoto národa se odvíjí od toho,až obyčejný český blb, z hladu, dostane rozum.
  • keksicekkolacek
    Musím dát panu Okamurovi za pravdu.Češství a vlastenectví v nás potlačují ruzné mezinárodní organizace,které pokud něco takového zavětří,tak spustí povyk,že je u nás rasová diskriminace.Přitom se jedná pouze o projevení vlasteneckého cítění části českého obyvatelstva.Češství v nás ubíjí vzlášt tato vláda,která nechává bourat kulturní památky jako vzpomínku na slavnou minulost českého národa,děti se neučí ve školách lásce ke své rodné zemi a hrdosti,že jsou Čechy.Pokud se někdo takový objeví,aby nám to připomněl,je umlčen.Místo toho u nás přibývá cizincu,čímž vzniká mnohonárodnostní stát,s kterým nás nutí vláda se smiřít. Zanedlouho bude potřeba probuzení nejen Blanických rytířu jak zde píše jeden pisatel,ale opětovné napsání rukopisu Zelenohorského a Královodvorského,protože pokud v dalších volbách bude stejný ministr zahraničí jako dnes,tak naše státní hymna nebude Kde domov muj,ale Doičland,Doičland ibr ales a tomu chce svým burcováním pan Okamura zabránit.Čechum už to začíná bejt jedno! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jo,jo má pravdu...taky se stydím za to že jsem Čech,nebo spíš z Česka. Snad trochu štěstí,že jsem Moravák...Tento náš zaprděnej stát patolízalů,vychcanců,zlodějů a podobné další pakáže měl dávno v historii už asimilovat.... Tady si hrajem na národ tak akorát po hokeji,nebo uplichtěném fotbalu s čepicemi a šálami,když se pak nadrbem někde v hospodě.... Když se tady nad tím vším kolikrát zamyslím,je mi na blití a lituji tady toho promarněného času a doby, kdy jsem dávno neemigroval....
  • O hrdosti Čechů u Lipan osobně pochybuji. Ale jinak souhlas - není proč být hrdý na to, že jsem Čech. Osobně se za to stydím, vůbec na to nejsem hrdý. Tento národ je ve své většině bandou vyčůránků. Proč bych měl být nezřízeně hrdý a vyvádět na náměstích po výhře někoho v něčem, jde stejně jen o to, aby se výhodněji prodal a nebojuje za tento nárůdek. Nejlépe by nám asi bylo jako anglické kolonii.
    • Já se domnívám,že každý by měl být hrdý na poctivě vykonanou práci,na vychování svých dětí k slušnosti a i na tom,že se hned nezalekl,když na něj nějaký politický lump zadupal.Například vědu tlačí dopředu skoro všechny národnosti.Ale, důvod na to,že bych měl být hrdý na to stádo obyčejných českých blbů,kteří jásali pro Havla,Klause a pak pomáhali rozkrást státní majetek,tak to jako u sebe nevidím.
  • Ale vážení, někdy je třeba rázněji rozčeřit hladinu, aby se vidělo co je na dně bahna, které je třeba odstranit. A proč by mi mělo vadit, že to činí český Japonec jménem Tomio ? Kde jsou a co pro slušné občany dělají ti "naši" švarní junáci ? Blaničtí rytíři tvrdě spí, ale někdy už mám neodbytný pocit, že toho dost zaspali ...
  • Naprostý souhlas s Johnym. Je smutné, že slova Čechy Čechům po dlouhé době uslyším z úst poločecha, ale rozhodně splňuje mé podmínky pro češtví více než kdejaký pos(r)anec, který by měl hájit naše zájmy veřejně. To jak to myslí s námi upřímně se pozná hned. Pokud vstoupí do jakékoliv stávající parlamentní strany, tak si pod sebou podřízne větev sám. Osobně bych byl velice rád, kdyby už v některém ze svých článků, přišel i s návrhem na řešením problémů, popř. s nějakou formou programu. To, že se u nás najdou vždy lidé, kteří budou vše negovat ( a svým způsobem je to poslední dobou i projevem naší mentality ), se musíme smířit. Všichni jsme znechuceni tím jak s námi "ti co to mysleli dobře" vymr.... a nedůvěra je na místě. Proto bychom měli být více opatrní, ale nedat mu šanci považi za možnou promarněnou lepší budoucnost. Pokud své sliby jako možný budoucí politik nedodrží, doufám, že už se najde konečně někdo, kdo zrádce natrvalo zlikviduje, jako výstrahu dalším. / Myslím, že v naší rasistické společnosti by se našlo hodně lidí, kteří by pak ani neměli výčitky svědomí. / Poslední léta mne velice zklamaly jak VV tak strana zelených. Poté co vlezli do parlamentu a mohly být tím pomyslným jazýčkem vah, který by dohlížel na usměrňování obou domnělých rivalů ( ČSSD a ODS ) se vždy hned radikálně vyčlenily a přidaly se k jedné straně. --- Směju se všem, kteří se ještě nechají zblbnout strašákem komunismu. ---
    JÁ CHCI jen mír a bezpečí pro svou rodinu a pro všechny lidi, kteří chtějí totéž, CHCI - aby měli šanci prožít důstojný život, pokud si ho svým chováním zaslouží. CHCI, aby měli možnost získat kvalitní vzdělání, dostalo se jim nejlepší zdravotní péče, pokud ji budou potřebovat. Chci, aby měli možnost získat důstojnou práci, která je dokáže uživit a oni budou svou prací přínosem společnosti. Společnosti, která si bude vážit dobře vykonané práce a bude to svým lidem vracet formou stabilní životní úrovně. Dodnes nechápu, proč poslanci nejsou vypláceni procenty z koef. který by zahrnoval to jak si stát vede a třeba z toho co jsem napsal v předchozí části?
    "Snaž se, aby se všichni měli dobře a pak se měl lépe a bude ti to přáno, ale neměj se lépe a nechtěj se mít ještě líp, když všichni, kteří si tě zvolili a živí tě, jdou o žebrácké holi a ty jsi toho příčinou"!
    • Moc pěkně vyjádřeno a naprosto se stotožňuji s Vaším názorem
  • občas je jeho pravda krutá *16* a spousta lidí ji nechce slyšet
  • On se ten samozvolený prezident Asociace cestovních kanceláří chce jen za koždou cenu zviditelnit. Ať se stará o svoje šikmáky a nehrabe se někam mezi Čechy. *2*
  • uz me ten sikmooky zmrdd zacina pekne sejrit
    • Proč?
    • Bacha ,objevil se tu opravdový "hrdina" ! ! ! *1*
      • ... ale co zmůže jeden člověk proti této hladové papaplášké mašinérii ... s kým pak pracovat, jak se zbavit té "ouřednické svoloče" ... mladí to nezvládnou ... a když je někde obměna tak za starého vyžírku je k dispozici vždy někdo z okolí známých, nebo i dědic funkcí (Servis piva - Dients Bier) ...
    • ... se vůbec nedivím, že štve hodně lidí, kteří nechtějí slyšet co říká ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit