Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOP09 hnus hnusů, združení zlodějů nahrazující ODS.
  • Tragédberg by si měl držet plínu,aby z toho nebylo nějaké přílišné sbližování *1*
  • Z TOPKY se stává odpadní jímka což má u voleb výhodu,stačí je nevolit a zbavíme se jedním vrzem spoustu darebáků ale bohužel jen s parlamentu,oni si stejně najdou cestu do senátu,který je v podstatě klub politických důchodců.Ovšem s vysokými důchody.V poslední době se na senát snaží převést více kompetencí aby nebylo tak do očí bijící,že jsou vlastně na dvě věci,na ho...no a na nic
  • Ale neohromil, vždyť celý národ již dříve viděl jak jde Kalouskovi na ruku. Je to prase.
    • To je škoda, že nám ta plzeňská právnička Jiřinka Pospíschil emigrovala do Top 09. Prý bude radit Jeho Výsosti von Khárlowi jak intenzivně kopulovat Janíčku von Wopěnek. *10*
    • Musím s vámi souhlasit,i když do poslední chvíle jsem si myslel že neklesne tak hluboko.Opět se ukazuje,co z člověka udělá několik let v politice,ztráta s realitou.
  • To je nejlepčí. Už může říkat - já nic, já muzikant, to oni...
  • Nečas studenta VŠ Plzeň vyhodil z ministrování, nyní ho ODS nechce a tak jak jinak hledá koryto u stejné verbeže pod křídlem chrápavého Karla a Kalouse. Jak příznačné.
  • Tak to v ODS chodí. Člověk se využije a zahodí. Pospíšilova exekutorská klika které prosadil všechny prasárny co se dnes dějí ale funguje dál. Dokonce podle jeho prosazeného nového zákona můžou exekutoři brát i lidem kteří s tím nemají nic společného. I v tom divokém Rusku platí nějaké pravidla, je u nás ne. Pospíšil si s TOPkou bude rozumět, je to také parta dobrodruhů a zlatokopů. A co takhle jít někde pracovat, vy mravokárci????
    Vážení politici, je mi z Vás na blití.......
  • Jiřík šel po modré a zapoměl na komouše předlistopadové éry, včetně svých rodičů, známých, příbuzných a jim společných buzen. Do současných komunistů se však opřít uměl plnou silou a sexuálním vzrušením. Pomlouval a mr-dal je jako veš v kožichu, tedy vší silou ve prospěch prasečích modrých ptáků, spíše by se měl obrátit před listopad a udělat zhora uvedeným " Křištálovou noc, či Noc dlouhých ocasů, když mu ti komunisté tak vadí.
  • TOP09 je v podstatě rozštěpená ODS, protože více kohoutů na jednom hnojišti není v politice to pravé. Taky ve volbách počítali, že budou s ODS v koalici a společnými silami zdiskreditovali VV. Tak co byste od nich chtěli. Pospíšil neudělal nic světoborného, ale taky na něj nevyšlo nic špatného najevo. Proč by nešel k TOPce, vždyť jsou to kamarádi. *3* Tady nikdo nic nezmění, tenhle rozjetý politický vlak se nedá bez ztrát na životech zastavit, ani z něj vystoupit. Možná maloučko přibrzdit a změnit směr - tomu bych věřila, ale bude to běh na dlouhou trať a spousta klacků pod nohama. Uvidíme.
  • Pospíšil udělal dobře. Je to jeden z mála slušňáků v politice.
    • A ty pravičácký zloděj nicků *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit