Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm. Tak mě napadá, že bude třeba v brzké době stanovit výsekovou cenu psího masa. Toho je prozatím dost.  😐

  • Ty psy se mají líp jak ten bezdomovec

    • KIMCIDE - ti psi...

    • Podle čeho soudíš, že to je bezdomovec...?

      • Nesoudim podle fotky, ale podle těch co vídám na ulici v Praze 

  • Zákazy, příkazy a omezování je mantrou této doby. Jak u nás, tak v celé EU.

  • Zakázat pionyra Pospíšila by také chtělo!

    • Po poradě s ambasádou nejmenovaného zpřáteleného státu lze konstatovat, že i když je paní primátorka Brna z ODS zvěčněná, jak šňupe koks, že se nic zvláštního neděje. Jak zveřejnily špičky ODS. 

      Šňupat koks je normální a lehce alternativní. Na odstoupení to není.

      To kdyby si šňupl Andrej, to by bylo panečku mediální pozdvižení. To by tekly proudy zlobných reakcí.

      Takhle jen letní přeháňka. 

      • Děkuji zdejším korektorům a strážců morálky za nahlášení mého příspěvků o tom. 

  • Měl by se o tom poradit s ukrajinskou ambasádou.

  • Já zase spekuluji, jak zabránit Havloidům, psychopatům a sionnacistům v rozhodování. Kdybych to věděl, mohl bych asi učit na Sorboně. Snad genetické inženýrství, ale i to oni zneužijí ve vlastní NWO záměry. Pak by už jen zbývalo věřit s odborníky, že na Zemi nakonec zvítězí žlutá rasa, nebo věřit v páté lidstvo, které už by mělo být civilizované. My jsme prý třetí a začíná přicházet čtvrté - ti jsou ovšem ač se speciálními vlastnostmi, charakterově podobní nám. Ti čtvrtí jsou například indigové děti. Zatím - žel, žel, dědečku Mrazíku. Nejsme tu za odměnu a člověk jako vesmírný pokus se nevyvedl...

    S nositeli názorů z opačného politického nebo intelektuálního břehu nediskutuji a s gustem je ani nezačínám číst. To by už bylo smysluplnější vyvolávat výměnu magnetických pólů Země, jelimane.

  • Zneužívat jakákoliv zvířata k žebrání je swiňárna...

    Např.  - ten mladý na fotografii by měl jít třeba k lopatě...

    • Co vy víte o tom konkrétním člověku? K lopatě s ním soudruzi?!

      A mě budete moralizovat. 

      • Na té fotce je mladý muž, který nevypadá, že by byl nějak tělesné postižené...

        Když ne k lopatě, tak třeba doplňovat zboží v supermarketech...

        Já nemoralizuji, jen nechápu, proč lidé, jako vy, zesměšňují někoho podle jeho vzhledu...

        • vanhorne

          Ten mlady muz vypada jako Sioux brave, kteremu by v naruci vice slusel tomahawk nez kohout.😒

          • Ten by si tím tomahawkem nejspíš ublížil...🙂

            Jinak - kohouta má na hlavě z vlasů a drží slepici...😉

    • Mají jít žebrat sami a psa nechat štěkat a výt doma, k velké radosti sousedů.

      • Má si najít práci a pak nemusí žebrat...

        Pokud je pes dobře vychván, když je doma sám tak neštěká - většinou spí...

    • mun.go

      Stejně tak by se neměly používat děti pro čistě reklamní účely ...

      • Souhlasím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit