Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • tobro

  Tak ti deprivanti (čti: soudružky soudruzi piráti) toho prostě nenechají... A to je dobře, moc dobře!!! 

  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pirati-se-hadaji-dal-nove-chteji-sejmout-ferjencika-40301909?dop-ab-variant=13&seq-no=1&source=hp

  😎

 • Piráti = žalující šmejdi!

  Nechte je se vymlátit mezi sebou!!!

 • Kdyby tahle partička nemělá zahraniční zázemí dávno skončila jako Věci veřejné. Slovem jsou to škůdci lidu.Třeba moc pěkně se předvedli loni ve Vsetíně dva pirátští horlivci. Aby podpořili ekologii začali obcházet investující firmy v regionu.S příslibem že nebudou dělat obstrukce potíže ve schvalovacím řízení .... ale jaksi zaplaťte nám výpalné.A nebudou žádné námitky ochránců přírody atd.Výpalné bylo lidové.Cca 32 000,-.Slušní lidé, co? U soudu dostali podmínku.Protože pár firem opravdu na hru o výpalné přistoupilo.Tak takoví jsou Piráti.cz!

  • Častou obětí anarchie jsou anarchisté sami. Tihle jedinci dopadnou stejně. Podivná směsice podivných osob s podivným vztahem k životu - ale zatím jim to nese, mladí lidé jim to baští, tak co by se nehřáli na sluníčku? 
 • Lidé mentálně nedostateční či lidé s pokřivenou páteří, tedy bezskrupulózní sociopati, mají sklony k šikanózním praktikám. Piráti mají špatný program, který jako magnet přitahuje různé psychopaty a další osoby s poruchou osobnosti, protože právě u Pirátů mohou realizovat své myšlenkově deviantní touhy. Piráti již nyní dokázali, že jsou zase jen dalším promarněným marketingově-politickým projektem. Proto jsou Piráti nasáklí eurohujerismem a idejemi zhoubné vítací politiky jako houba. Předseda Bartoš měl velké ambice, ale neukočíroval náklad, který si sám naložil. Piráti před volbami do ochraptění vykřikovali "Pusťte nás na ně !", ale vše přišlo vniveč. Z ambiciózního projektu se stal nerealistický projekt, který zrazuje zájmy občanů ČR. Piráti se stali faktickou pátou kolonou ve službách Bruselu. Piráti už jen zvětšují svůj škůdcovský potenciál. Zejména pražský primátor projevil talent na poškozování zájmů republiky na zahraničně-politickém poli. Piráti jsou nevolitelní. 
 • mun.go

  Základní snahou každé politické strany je udržet se u vesla (a pobírat státní příspěvky).

  Financování politických stran v Česku


 • Před těmito neobolševiky měl být národ varován už před volbami!  Ze zpráv v tisku staršího data snadno zjistíme, že onen Bartoš, Kolaja, Michálek a další jsou neobolševici, prezentující FALEŠNOU VIZI, že tzv."Piráti" jsou "mladí liberální "ajťáci"
  a studenti", co chtějí změnit stát směrem k lepšímu, k tzv."transparentnosti" - což je jen  jen LEŽ! "

  Pirátské strany"všech zemí(včetně Česka)zastřešuje a koordinuje tzv. "INTERNACIONÁLA PIRÁTSKÝCH STRAN"(PPI-Pirate Parties International) - už od dubna 2010 - ULTRALEVIČÁCKÁ nadnárodní parta, podobná bývalé bolševické "Internacionále"! 


  PPI má sídlo v Bruselu, odkuď koordinuje a řídí všechny "pirátské strany" - jako Moskva koordinovala a řídila bolševiky od roku 1917 až do rozpadu SSSR kolem roku 1990! 

  PERLOU - která by měla být tesána do kamene - je, že president té"Pirátské internacionály"    je - MUSLIM - jistý Guillaume SAOULI (Švýcarsko),  vicepresidentkou Ms. Bailey LAMON,    neobolševická aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baadera, Meinhoffové i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"!

  Členy předsednictva této (k evropským hodnotám destruktivní) Pirate Parties International jsou z České pirátské strany Jakub MICHÁLEK, Marcel KOLAJA a Vojtěch PIKAL - pozor na ně a jejich aktivity! 

  Jsou podobní vůdcům tzv. "Rudých Khmérů" (původně také studentů a "studentů", někdy i absolventů pařížské Sorbonny, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - během studia v Paříži napojených na prašivé francouzské komunisty) - z jimi provedeného puče a "vlády" se Kambodža stále ještě obtížně vzpamatovává! 

  TATO PARTA PROVEDLA - pod dohledem a s oporou čínských a zpočátku i vietnamských bolševiků - v KAMBODŽI STÁTNÍ PŘEVRAT a poté cílenou destrukci Kambodže, ze které se tato dodnes nevzpamatovala! A PŘI SVÉM NÁSTUPU K MOCI - BĚHEM OBSAZENÍ PHNOMPENH - MĚLI TAKÉ PLNÁ ÚSTA IDEÁLŮ A VZLETLÝCH MARXISTICKÝCH POUČEK!

  • Tentokrát s tebou Janáku souhlasím, i když tvé resultáty jsou silně zatížené ideologickým balastem. Právem kritizuješ Piráty.
  • No to jsou mi události!!

   Tohle asi mnoho voličů téhle "pokrokové" nové a neokoukané party neví.Takové skutečnosti budou těžko zvládat i dredy pana Bartoše. 

   Jak symptomatické, že o těchto skutečnostech ČT 1 neinformuje. Proč investigace pana Bicana a Jégla směřuje jen k Zemanovi a Babišovi? Tohle (pokud jde o skutečnosti) je neméně zajímavé. 

   Ale smí to vůbec pánové psát? Nebo je jim to jedno? 

   • Za připomenutí stoji i mezi "PIRÁTY" rozšířený a jimi propagovaný novodobý antisemitismus - v současné době „cool“ u levice - a to nejen v Česku. 

    Levicový antisemitismus je do budoucna nepochybně nebezpečnější než pravicový, jak varuje židovská komunita! 

    Israelský ministr Natan SHARANSKIY (původně sovětský disident) charakterisuje tento nový antisemitismus třemi D  

    - 1. D -  DELEGITIMATION -  snaha upřít Židům právo na vlastní stát. 

    - 2. D - DEMONISATION - Israel je démonisován v médiích a na mezinárodních fórech. 

    - 3. D -  DOUBLE STANDARD - dvojí metr je pro Israel používán -  jak  stigmatisací jeho výrobků - tak jednostranně propalestinskými resolucemi OSN či UNESCO.

    Tato tři protiisraelská D, i když jsou o něco mírnější formou vyjádření postojů, než bylo zvykem v bipolárním světě za komunistického režimu, otevřeně podporujícího palestinské teroristy, v konečném důsledku, ale stejně jako tehdy vedou 

    K OŽIVOVÁNÍ PROTIŽIDOVSKÝCH NÁLAD - I V EVROPĚ !

    • Za zmínku stojí i aktivity Pirátů v tzv. LA LLUM NEGRA (Černé světlo):

      Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš spolu s manželkou Lydií Franka Bartoš pózovali pro fotografa v Barceloně před zednářskými symboly! 

     Výstava Černého světla, sepjetí rukou do formace vidoucího oka, symbol vah a bohyně Kálí! Fotografie si teď mezi sebou posílají členové Pirátské strany, 

     Bartošova manželka v ČR dokonce kandidovala v komunálních volbách jako
     “K N Ě Ž K A    C H A O S U”!

 • Piráti nejsou nic jiného, než produkt české společnosti. Firmy a úřady jsou plné arogantních, bezohledných a agresivních "kreativců." 
  Proč by tomu mělo být v politice jinak? Jejich hlavním slovem je JÁ!! 
  Čím méně umí a znají, tím mají nagelovanější plešiny, špičatější boty a o dvě čísla menší saka. 

  Nepotkali jste náhodou některého z těchto exemplářů??

  Spojení arogance pana Michálka s profesionální herečkou no - filmů ne pro děti - je naprosto ideální. Pokud je tohle elita politické strany, tak Bůh a Marx a ještě někdo nám buď milostiv.😂

 • Obecně platí, že každá společnost a tedy i pol.strana atd..má v určité evoluční fázi právo, ale často i v pudu vlastní sebezáchovy povinnost, provést vnitřní očistu, přesněji zbavit se jedinců..s výměnou za jiné..které škodí, či jinak neprospívají k dalšímu vývoji..

 • tobro

  Tihle "piráti" nikdy žádnou loď neměli, jedná se jen a jen o ultralevičáckej.xindl, ale to snad každý alespoň trochu informovaný člověk ví...

  • Jako souhlasím až na to "ultra levice" i když Pepa Nos zpíval, že když půjde pořád na západ tak příjde na východ. Takže já bych je hodnotil naopak jako stranu jako pravici. Levice jsou doposud KSČM i když pod Filipem jsou jako "levé křídlo soc.dem." Vždy totiž záleží na programu no a piráti určitě znárodňovat nehodlají. Jinak každá společnost musí mít řád a pravidla a jako absolutní svoboda neexistuje.Toto je na dlouhou diskusi .Ale protože jsem optimista tak si poslechneme Wericha "Sejdeme se v lepších časech!!!!!!!

   • tobro

    Tu písničku od dnes ostrakizovaného PN znám již z dob svého dospívání a dnes mu musím opakovaně dát za pravdu, byť mi tehdy připadal malinko potrhlej... 

    Jinak kuk https://tinyurl.com/y9kj553z a kuk https://tinyurl.com/yaqr3hrd

    Realita: Na programu nezáleží ani náhodou, ten je nutný toliko pro ovčany před volbami...

    Někdo by mohl být hodně překvapený, kdo a kdy ve světě "znárodňoval", nacionalizuje/etatizuje/expropriuje Tě kdokoli, kdo bude zrovna u moci a bude se mu to aktuálně hodit.. ;-)

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Zn%C3%A1rodn%C4%9Bn%C3%AD

    • mun.go

     Možná by bylo příhodnější citovat anglickou verzi Wikipedie

     Nationalization

     kde je více příkladů znárodnění ...

 • josef.chmela

  Už aby se utopili. Škod nadělali dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit