Přejít na výpis diskuzí

Potopí si Piráti svou loď?

30.10.2019 20:19
Jaroslav Bican 24 příspěvků

Pirátská strana na začátku listopadu rozhodne o odvolání svého stranického místopředsedy Jakuba Michálka, který byl nařčen ze šikanování svých spolustraníků. Kauza poukázala i na další problémy, které Piráti mají. Dokážou je řešit, nebo se rozhádají a znemožní? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ono už z ní moc z vody nekouká

 • Ono už z ní moc z vody nekouká

 • Ono už z ní moc z vody nekouká

 • Ono už z ní moc z vody nekouká

 • Ono už z ní moc z vody nekouká

 • Skvělý kousek se podařil zdivočelé bandě Pirátů ve vedení Prahy.Vypověděli žluťákům bezvýznamnou smlouvu.Aby vypadali jakože světově.Fajn.Odskákali to umělci co si chtěli za Prahu zahrát v daleké zemi.Přišli navíc o slušné peníze.Aktuálně doplácíme na tyhle pirátské vyžírky nového typu všíchni co rádi cestujeme.Letenka nyní do Číny - pakatel. Musíte mít vízum.Na stránkách zdejšího zastoupení je ale nové upozornění.Cena víza udělovaného v Praze se zvyšuje o 1 000kč.  A zároveň upřesněno.Ceny víz v okolních zemích jsou nezměněny. Hoši pirátští děkujeme! A budeme obecně rádi když vyfičíte.Nafurt!

 • tobro

  Tak ti deprivanti (čti: soudružky soudruzi piráti) toho prostě nenechají... A to je dobře, moc dobře!!! 

  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pirati-se-hadaji-dal-nove-chteji-sejmout-ferjencika-40301909?dop-ab-variant=13&seq-no=1&source=hp

  😎

 • Piráti = žalující šmejdi!

  Nechte je se vymlátit mezi sebou!!!

 • Kdyby tahle partička nemělá zahraniční zázemí dávno skončila jako Věci veřejné. Slovem jsou to škůdci lidu.Třeba moc pěkně se předvedli loni ve Vsetíně dva pirátští horlivci. Aby podpořili ekologii začali obcházet investující firmy v regionu.S příslibem že nebudou dělat obstrukce potíže ve schvalovacím řízení .... ale jaksi zaplaťte nám výpalné.A nebudou žádné námitky ochránců přírody atd.Výpalné bylo lidové.Cca 32 000,-.Slušní lidé, co? U soudu dostali podmínku.Protože pár firem opravdu na hru o výpalné přistoupilo.Tak takoví jsou Piráti.cz!

  • Častou obětí anarchie jsou anarchisté sami. Tihle jedinci dopadnou stejně. Podivná směsice podivných osob s podivným vztahem k životu - ale zatím jim to nese, mladí lidé jim to baští, tak co by se nehřáli na sluníčku? 
 • Lidé mentálně nedostateční či lidé s pokřivenou páteří, tedy bezskrupulózní sociopati, mají sklony k šikanózním praktikám. Piráti mají špatný program, který jako magnet přitahuje různé psychopaty a další osoby s poruchou osobnosti, protože právě u Pirátů mohou realizovat své myšlenkově deviantní touhy. Piráti již nyní dokázali, že jsou zase jen dalším promarněným marketingově-politickým projektem. Proto jsou Piráti nasáklí eurohujerismem a idejemi zhoubné vítací politiky jako houba. Předseda Bartoš měl velké ambice, ale neukočíroval náklad, který si sám naložil. Piráti před volbami do ochraptění vykřikovali "Pusťte nás na ně !", ale vše přišlo vniveč. Z ambiciózního projektu se stal nerealistický projekt, který zrazuje zájmy občanů ČR. Piráti se stali faktickou pátou kolonou ve službách Bruselu. Piráti už jen zvětšují svůj škůdcovský potenciál. Zejména pražský primátor projevil talent na poškozování zájmů republiky na zahraničně-politickém poli. Piráti jsou nevolitelní. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit