Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to tak
  • A je to venku!!!!!!!!!!!!!! Vrazi jsou Rusové v čele s Putinem!!!!!!!!!!!!§
  • Jsem retardovaní a ůplní blb. Any čzesky neumým, Prominte my to.
  • hošani z Holyvůdu to ještě nestačili vyrobir... dočkej času, ono se jim to podaří...
  • a co tak banderovci?????
  • já bych řekla že je to jeden z MAJDANISTŮ. Že mluví rusky nic neznamená...
  • No dodávat... to máš těžký, ukrajině zůstaly všechny zbraně, které tam byly za CCCP, takže těžko to můžete svalovat na rusy. Ač-li jak se domnívám ti doněčtí separatistí jsou proruští jako já čínskej bůh srandy. Nezapome´n že se objevili až po skončení mejdanu na majdanu.... Takže banderovci vydávající se za ně.
  • akorát že až za tři dny po sestřelu přišli ukrajinci na to, že jim raketa z BUKu chybí. A že ... ach jo...
  • neopruzuj
  • Mi kapitalista sme rozžrani a tuto našu valku,jako přeci všecky valky vihrajem ,su naše , vihrajeme. V trom nam požehnej vůdce Klaus Šlafnberg i Kalusek Mam v dispozičnim řešeni obr osas 3cm ale pojebu šecko i cela Wolstrait včetně černeho opičaka.Hauaju allahu!
  • Tak i v Dc je někdo normální. :)
  • ALE ale pusinkooo dyk je to taky jenom člověk a podivej jak mu asi je celej svět je proti němu asočuje z tamtého a oného a takový měkoučký teploučký novinářský nezaujatý rameno a k tomu moná i pohlazení,mno nevim nevim zda by to neudělalo svoje *1* *1* *1*
    Představ si to zahodíš samopal a můžeš se vyplakat,prostě žůůůůžp úleva ! *1*
    Kdo ví kdyby zazvonil u tebe,zřeba bys taky zreatila hlavu podlomila by se ti kolena jak v 15ti,zahodila bys vařečku a...........................................................ráno bys walila wocadla do novin jako ta kravkaa cos údajně na sebe samou vybrebentila ve slabé chvilce *1* *1* *1* *1*
    A co by asi bylo řečeno po tvém oprávněně rozhořčeném telefonátu do redakce??? Asi jen,že vše je nezvratná pravda,kterou jen pomatená pusinka popřela *1*
    Každej poctivej euroalianční občan přeci pochopí,že toto by nevydržel nikdo tedy jen vyjma hochů z NAVY seals *8* *8*
  • Tak jako Porošenko je závislý na Americe aj.
  • však woni to zas zatrhnou a řeknou,že to je moooc nebezpečnej profesor když je rýuskej a ještě 8mi jadernééééj *1* *1*

    Poslechnou woni a nejni to ten profesor co ho má v nějaká tom herberku to Hlenovo a neběhato na platformě Hniluxu a androjdusu jako fík?? To by mohlo soudruhum s Pindows dooost vadit *1*

    Ale esli se pletu tak se na mě nezloběj a předem se jim moc womlouvím *3*
  • No to je opravdu na hlavu. Amíci řádí po celém světě jak černá ruka- přeci jsou to ochránci lidských práv a demokracie. Ve skutečnosti to je jen pokrytecké a křivácké zastírání zločinů, které minimálně od dob Regana provádějí po celém světě. Takže tvrdit: " Ale hlavní vinu bych dal ruské administrativě v čele s jejím vůdcem. Dodávat v masivní míře zbraně včetně těch nejtěžších do oblasti konfliktu a přitom tvrdit, že nikoho nepodporuje"- to je tedy opravdu odtržené od reality. Kdo se dokonce chlubil, že teroristický akt v Kyjevě stál 5 miliard US peněz? A k čemu byly ty peníze použity? K násilí a zločinům, jejichž vyústění je teď na Ukrajině. (O Sýrii a dalších ani nemluvím). No a proč se tam válčí? Asi proto, že malá skupinka placená amíkama si myslela, že oni jsou ti "Ukrajinci"( přeci prozápadní) a vy ostatní se koukejte podat. A teď koukají včetně amíků jako puci, že v celé té slavné ukrajinské společnosti je za tím masakrem v Kyjevě jen skupinka fanatiků a tak ty ostatní (neuvědomělé)přesvědčují bombama. Typicky americké. Pokud Rusové si nechtějí nechat zalézt do kožichu americké vši, tak jim ani nic jiného nezbývá, než se chovat jak se chovají. No a aby amíci nevypadali jako zločinci tak pomlouvají a osočují Rusy. Hezky požidovsku. Jak jinak, neb kdo to vlastně v USA řídí? Takže pakliže odsuzuji Rusy za okupaci v 68, tak amíky teď musím považovat za n- násobně horší bandu. Jsou to pokrytci, kteří zneužili ideu demokracie pro své pochybné cíle. A to se neodpouští. Válku nerozpoutává ten, kdo reaguje na teror druhého. Rozpoutává ji ten, kdo ji vyprovokoval nebo připravil. A to přes všechny pomluvy rozhodně nejsou nyní Rusové. Zpitomělí Ukrajinci okolo Kyjeva na všchny argumnty papouškují: to máte z Moskvy resp. Putina. Jsou již tak zhlouplí antiruskou propagandou a popama, že již nerozpoznávají ani den a noc. Bohužel řada lidí u nás i na západě podléhá blábolům antiruské propagandy šířenou z USA. Leckdy mi již připomínají ty Ukrajince.
  • Já těch zaručených konců světa pamatuju asi jedenáct.
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale jeste se možu vyčurat budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!,!Čest!
  • Kde se válčí , tam nemají civilní letadla co pohledávat a dispečeři seděli a naváděli letadla z Kyjeva a vědomě letadla naváděli do nebezpečných zon. Ukrajina si něco takového i USA přáli a udělali pro to maximum.
  • Jo jo USA chcípají je už toho plný net i tisk, ale ne náš, ten je poplatný zlodějskému systému!!
  • toto jsou lži,amerických sviní a jejich poskoků fašistické vlády v kyjevě,přeju z celého srdce východoukrajinským hrdinům,aby vydrželi jejich boj za svobodu,smrt majdanu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit