Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano podřídí se, ale tak - do našich věcí nám strkat prsty nebudete a klidně tvrďte, že jsme jednotná Ukrajina *15* *15* *15* , možná Kyjevkým předepíšou i pasy *2* *2* *2* *2*
  • Toto už je dohodnuto mezi Rusy a Američany.Lavrov a Kerry 12.5.2015 v Soči a tak to taky bude.Vaše keci tady,kdo komu ustoupil jsou bezpředmětný,protože víte o dohodách mezi velmocemi akorát tak h o v n o hňupové pravdolázkařský.
    • Není vyloučeno, že kremelský záprdek vidí jak táhne Rusko do "píp" a že mu hrozí ssylka v Sibir. A třeba mu také Kerry pohrozil, že dostane po kebuli, pokud nepřestane zlobit.
  • Donbas patří Ukrajině uznávají separáti.

    Jen zdejší Rusofilové to směšně popírají. *1* *1* *1*
    • simčo už zase novej nick?ubohé *7*
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/lubomir-man-proc-nas-mainstream-lze-obcas-lip-nez-goebbels/
    • s článkem souhlasím
  • Zlý soudruhu !

    Musíš se prostě smířit s tím že doba kdy Rusko v rámci SSSR okupovalo
    sousední státy už je navždycky pryč.

    Donbas patří Ukrajině což užnávají i separáti.
    • *15* *15* Donbas bude patřit a patřé Doněckým, o tom není sporu, jen to musí Kyjev podepsat... je to jako s tou čárkou v 'Cesko.-slovenské republice, jen odložení kroku č. 2 - definitivního rozpadu
      • A pak jsem se z toho hrozného snu probudila. Díky Bohu. *14*
    • Kydáš z hladu, velrybo. *1*
      • Hlad je v KLDR která po Sovětském vzoru zbudovala totalitní chudobinec. *1*
        • a je tu zase lhář mňenič nicku a profilovejch fotek simonka alias soudružka pusinka *16* *16* *16*
          • A je tu zase ulhaný Ivan Rejpal.

            Vaše Ruská strana si s kradením nicků začala. Tak nyní nebrečte že se
            vám bumerang vrátil a udeřil vás. *1* *1*
            Nicky měníte častěji než fusekle tak raději pomlč.

            jsem holka tedy ona. Než začneš mudrovat doplň si vzdělání.
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
            • Zlý Ruský sklerotiku. Dědka Miloše Zemana jsi volil. *15* *15*

              Jsem mladá holčina a jsem ráda že se bezmocně užíráš závistí. *15* *15*
            • Už drž klapačku, dědku humusáku Simone. *7* *6*
            • no radši sovětský nedouk než sovětský douk.
              lháři simonko

              co táta dělávám doma ještě soudružský školení *1* *1* *1*
            • Nejsi Rejpal ale sprostý lhář!!!

              Nikomu jsem profilovou fotku neukradla!
              Jsem holka takže Ona ne On ty Sovětský nedouku.

              Tak se zklidni *12*
            • A ty seš stará vyprasená vypasená velryba. A smrdíš. *1* *1*
            • Koukám že znáš nějaký sovětský nebo komunistický bastard? Výraz jako Sovětský aparátčík. máš z domova?

              No co čekat od lháře a zloděje profilovejch fotek že.

              Naštěstí to tu dost lidi čte tak že už ví co jsi zač.
            • Jsi ulhaný Sovětský aparátčík.

              Komunistický režim naší rodině ukradl majetek tak mlč ty *12*

              Měla jsem pouze jiný názor než ty. Jen proto nejsem placená agentka.

              Měla jsem pouze jeden nick vaše strana ho však pravidelně kradla.
              Udělala jsem si druhý a zase byl ukraden.

              Tak si ty lži strč víš kam.
            • Já na rozdíl od tebe ty komunistický zmetku a lháři mám jen jeden.Ale to ti nevoní co.
              Nemusím se tu za několika nickama skrývat.Ty ovšem musíš, abys mohla prosazovat svou lživou propagandu.

              Už jsem ti říkal pokud se ti něco ve světě nelíbí vem si pušku a jdi to hájit.
    • Ty si separát. Proč Ukrajinské vedení nereaguje? *12* *16* *12*
  • Cituji jedno z prohlášení velení. " Pokud ukrajinská vláda nestáhne svá vojska z bodu dotyku a nepřestane ostřelovat těžkými zbraněmi civilní obydlené objekty, k žádným dohodám nedojde, protože porušuje Minsk 2. My můžeme uzavřít do kotle Charkov i Kyjev. Ubezpečujeme ukrajinské agresory, že k dohodě Minsk 3 už nedojde." Tohle bylo prohlášeno v sobotu. *1*
  • Prostě řečeno uznávají že Donbas je součástí Ukrajiny. *14*
    • nem, žádají uznání jeho v podstatě naprosté samostatnosti pod jakýmsi pláštííem společné Ukrajiny
    • Nikoliv, pouze si zdejší press....ti přizpůsobili k obrazu svému Minsk 2, blbko. *1*
  • Co to je za pošahaný kydy? Velení Donbasu by si radši nechalo useknout obě ruce, než by se podřídilo požadavkům ukronacistické vlády. To je zas pěknej fake. Vždyť na Donbase už platí rublem a ruština je úřední jazyk. To zas vymyslel pěkně blbej provokatér. *12* *11* *12*
  • Kyjev mlčí protože něco tak drzého může napadnout jenom rusy,aby jim Kyjev platil sociální
    dávky a aby jim zůstali pravomoce nezávislého státu.Od začátku války neodvedli Ukrajině žádné daně a uhlí co vytěžeji prodají do ruska aby měli platy pro žoldáky a civilistům se to už
    nelíbí!
    • Uhlí prodávají jak do Ruska tak na ukrajinu, jako ostatně vždy, vždyť Ukajina by bez toho jejich uhlí musela dávno zavřít krám
    • Huso, Důchody dostávají lidé na Donbase už několik měsíců od Ruské federace. *1*
  • Vidíte rusofilové - uznávají že Donbas patří Ukrajině.
    Vaše sny o vzkříšení totalitního molochu jménem SSSR se zase nenaplní.

    *1* *1*
    • ale Simčo, je to naopak, Donecká republika i Luhanská provedou kompletaci území... no a pak se uvidí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit