Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • česká ovce je nepoučitelná, vždy naletí na sliby. Pochopte, že pečení holubi do pusy nikdy nelítali a lítat nebudou. Nové strany? Tam vždy nalezou jen ti co už to někde zničili. Přehodí kabát a jede se dál. Osobně nikdy nevolím strany, kam nalezli lidé z jiných stran. Protože se nic nezmění, maximálně jen naoko a jede se dál po staru! Vždyť politika je nejlepší práce co kdy byla. Nic se nedělá a berou se tučné platy, žádná odpovědnost a vše se dělá od stolu. Politici jsou jen vyčůránkové co nic neumí a jen se snaží urvat co se dá, pro sebe a své kamarádíčky. Taky ve svém bydlišti mám jednoho co sliboval hory doly když jej budou volit. Když byl zvolen, tak zapomněl na sliby a hrabe jen pro sebe. A podle toho to pak vypadá! Proto jsme tam kde jsme. Nechci být sprostý, kde jsme se to ocitli. Svobody jsme si neužili dlouho, teď jsme jen kolonie vyrabovaná, rozprodaná a zničená.
  • Mně zajímá hlavně, kdy bude povstání proti ANO v celém státě
  • ANO, momentálně nejlepší a nejvolitelnější strana, budeme ji volit aby zvítězila.
  • Typický příklad chování našich regionálních politiků a jejích stran. Rozhodují vždy jenom "koryta, koryta a stále koryta". Když dostanu, dám svůj hlas. To je naše demokracie po česku. *1* *1*
  • Jako slušně vychovaná dívka jsem projektu StB jménem ANO řekla ve volbách
    jasné NE: *2* *2*
    • Tři nesmysly v jedné větě: slušně - vychovaná - dívka ! *1*
    • ano nenechat se opít koblihou je základ
  • Jak si dělat z lidi prd.l *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit