Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....kam a k cemu az nas dozenou,nekdo si vezme radsi zivot,jini vrazdi...tenhle stat je jedna velka katastrofa,hl.vlada a jejich nedokonale zakony! *10* *16*
    • Máš pravdu, vrací se to do doby pře Listopadem. Holt, kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.
  • Je to samozřejmě tragedie, vždycky když někdo zemře jinak než přirozenou smrtí, je to zlé. Zatím se přesně neví proč a jak se to stalo. Lze samozřejmě rozvíjet fantazii a spekulovat, např. že vnuk před deseti lety jel na černo a nezaplatil pokutu a jelikož občas přespal u babičky a dědy na chatě, tak teď jim teď SBSEL - státní banda soukromých exekutorských loupežníků uloupila obydlí. To je samozřejmě pouhá spekulace, Ale je zajímavé, jak "rada moudrých" z hospody U Tiscali hned "ví" jak to bylo a také "zná" viníky, kterými nemůže být nikdo jiný než současná vláda, kterou jsme si zprostředkovaně zvolili.
  • Ty hajzlove uz nevedi jak ozebracit lidi,tak jim kradou majetek.Je mi lito tech lidi,ale kdyz uz dotycny pan chtel odejit ze zivota,tak mel s sebou vzit ASPON par cikanu...
    • ... by bylo pravděpodobně lépe napsat: "Xxxxxxxxx způsobili na Českolipsku tragédii!" *10*
  • Co vše dokáže neviditelná ruka DÉMONkracie, uvázat oprátku, donést a rozlít benzin, zavřít zevnitř a roužnout oheň. Boží zázrak, že pane Duka. Jenom ten majetek tato ruka nedokázala převést na církev, ale to jistě přivedete k dokonalosti.
    • Chápu, že se dusíš závistí, že má být církvi vráceno co jí bylo ukradeno, aby mohla hospodařit se svým majetkem, nebyla závislá na financí ze státního rozpočtu a mohla budovat a udržovat hospice, sirotčince, chudobince a platit sestřičky a ostatní personál, který se tam o lidi stará. A také financovat opravu církevních památek, z nichž z mnohých jsou díky předchozímu komunistickému "hospodářství" v troskách. Takže vím, soudruhu, že nemůžeš skousnout, že se církvi vrátí co jste jí ukradli. Jenom nechápu, proč tady uvádíš v souvislosti s danou tragedií.
      • Ty jedno ho va do, já církvi nic neukradl a ani moje děti ne. Násilí plodí násilí, dnes bude okrádat církev, jestli ji něco ukradl stát či režim, nelze zlo přenášet na daň. poplatníky. A´t jim (církvi) dají třeba Pražský hrad v rámci restituce, ale ať neberou těm co sektám nic nevzali. Blbe, lid takové jako jsi ty musí strestat, neboť nelze platit za cizí chyby.
        • Tvůj "vybraný" slovník dokazuje kam patříš a že jsem nemýlil.
          • Uvedl jsi mne jako zloděje, soudruha a teď budeš ty mě něco vyčítat, jsi jenom buz era nt a prudič.
        • V troskách není hospodářství díky komunistům, ty jsou již dvacettři let v p-d-l-, ale díky židům zde právě uvedenou dobu u moci, arbitráže, odkloňování, tunelování, spekulace, financování pol. stran, to jsou příčiny okrádání daň. poplatníků. To jistě víš ty l *12* *12* *12* zjeve.
  • Další zmařené životy díky reformám naší drahé vlády pod vedením Nečase za přispění Kalouska a dalších lumpů.
    • Souhlas. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit