Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již na úsvitu dějin lidé věděli, že své společenství povznesou založením státu, v jehož rámci budou moci vylepšovat své podmínky k žití atd. Bohužel idea státu byla občas zneužita darebáky, resp. nepřáteli státu, kteří ze státu nadělali generátor zla. Stát a demokratický systém nadále zůstávají základními pilíři vývoje pozemské civilizace. Anarchisté jsou sofistikovaní utopisté a nepřátelé lidské civilizace. Lidské společenství podlehnuvší anarchii by v raném období vývoje lidstva, tedy v době lovců a sběračů, samo sebe vyhladilo. Naši předkové by vyhynuli a my bychom nyní neexistovali. Moderní anarchista potřebuje moderní kapitalistickou společnost tak, jako já potřebuji vzduch k dýchání. Urza je produkt současného kapitalismu a zejména všech iracionalit, kterými systém oplývá. Urza je demagog, demagogický dezinterpretátor velkých myšlenek, farizej a člověk relativizující základní hodnoty, které naše předky učinily lidmi. Jakými životními zkušenostmi Urza oplývá ?

    • Takový feťák může oslovit jen lidi ,kteří touží po něčem originální , bohužel za každou cenu , tedy i života zúčastněných.☹

  • soukromá vysoká škola CEVRO Institut ,hodnota  nula.

  • Skoro mám dojem, jestli tohle CEVRO má sloužit podle zákona politicky nezávislému vysokoškolskému vzdělávání nebo jde o politické depo a líheň podobných typů jako tenhle anarchobolševik. Nakonec, když to řídí Saša Vondra, tak tam mají asi toaleťák z jedné strany s hvězdami a pruhy a z druhé s Davidovou hvězdou. 

  • dzixy

    Zase další "béčková" Gréta.

  • Holt - komu není dáno shůry, v apatyce nekoupí!!

    Další z řady nemakačenků, který založil své živobytí na bohapustém povídání!

    Ale jako "kapitalistovi" by se mu "anarchistické" neplacení daní jistě zamlouvalo

  • Anarchokapitalista ukazkova diagnoza. Dr. Chocholousek by mel radost! Ono to ale ve svete speje k Anarchokapitalismu to je pravda. Konec civilizace nadohled...

  • Anarchokapitalista,omen nomen. Když vydělává Minář, Gréta a jiné "produkty" současnosti - proč by tenhle mladý pán nemohl také? Když neumí nic jiného. Tohle nechce ani talent, ani píli - jen kecat a kecat.

    Nebo se tomu říká být kreativní?? 

    Já to beru s úsměvem a nadhledem. Někdo třeba i starší si zase bere do vany gumovou kachničku, no. A tenhle člověk je zase anarchokapitalista....😂

  • Gorobilypes

    CEVRO Institut pravidelní hosté ČRO ,dál nemusíte nic psát .Stačí! :D :D

  • Ale vždyt je svoboda a demokracie a každý může žít kde chce. Ať se klidně odstěhuje do afriky a tak se živí sám , nebude muset platit daně .Zhulit se může kdy chce , akorát to místní dravá zvěř asi nebude tolerovat. Škoda mohl zněj být třeba lékař

    • přesně. Může jít do anarchokapitalistického snu. Jeho volba a jeho cesta. osobně mu v tom bránit nehodlám. Já ten kapitalismus docela přežívám. A netrhá mi žíly. 

    • Tohle že je lékař? To bude asi od Leck Arsch . Ale čistě technicky-jak se desinfikují dredy?

      • Nelze, v Africe do toho vtírají , hlínu ,exkrementy atd.  aby to zahubilo parazity

        • Vida,tak pan doktor Urzy si potírá hlavu lejny aby dosáhnul vyššího stádia globalizace! To dokazuje jeho odvahu,protože jestli to zahubí parazity,pak je ve smrtelném nebezpečí.

  • Stát vždy nejhůře dopadá na chudé. Ještě jsem neslyšel o bohatém člověku, kterému by stát zabavil dítě. Rodiče Půlnoční bouře nebo Dušan Dvořák, nebo ty děti, které se nedokážou vyrovnat se základní školou a řeší to neptejte se mě jak, to nejsou bohatí lidé. A právě ty stát utopí nejsnadněji a ani u toho nemrkne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit