Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • již jsem tady , za dobré bonzování a uspokojování pana vychovatele jsem dostal svolení sedět u počítače a psát tady ty svoje výkaly .
    • ... leží ti v žaludku, o to přesně šlo, před čárkou a tečkou se nenechává mezera, trosko :)))
      • chceš dostat bičem jako obvykle , nebo raděli basebalkou po tom tvým hovnamazamazaným prasečímrypáku ?
        • ... nemáš na to, nemáš na nic, dementní zákrsku :)))
          • pánové.. k věci... nebo tam už nic nemáte? Ten Babiš vám vymyl mozek?
            • ... to "k věci" píše blbeček, který nikdy nic k věci nenapsal, to nemá chybu, moulo :)))
  • No to se tu zase sešla elita diskutérů...
  • Konečně dobré zprávy https://www.novinky.cz/domaci/452731-nova-snemovna-by-vydala-babise-i-faltynka-k-trestnimu-stihani.html Už aby to bylo!
  • Vymrdanče z redakce Tiscali Sajmone alias j , ty jsi ještě neroschodil volby..ha..ha ..bukvice blbá...
  • Bureš se už těší jak napeče koblihy a pak si s kolegou lehnou do postele a ... *2*
    • ... jsi bezkonkurenční kriipl :)))
  • Ty články co tady píšou radoby komentátoři a bláboly některých diskutujících mluví sami za sebe.Dejte Babišovi šanci,horší než to co tady léta předváděli ty rúzní studenti z Plzně a spol. to nebude.
    • Články a bláboly mluví samY...

      Doporučuji zopakovat si češtinu pro ZŠ
  • "hlas lidu, hlas boží" už by si to měli i TI z tiscavárny uvědomit !!!! *7* *8* *1*
    • Problém je v tom, že nám tady chybí ten svéprávný a soudný lid. Převládají tupé nesvéprávné ovce, bééé. *1* *8* *7*
      • asi jich máš doma plný chlívek, ale piglovat je trestnééé! *1*
        • To se mýlíš, nejsem Ovčák. *2*
  • kdě pečijů ty koblyha vogo ,mam hlaď
  • Volila jsem stranu SPO- Ožralovci, dostala pouze 0,007 % hlasů a můj favorit Ringo Čech se propadl do sraček, tak jako můj hlas, měla jsem raději volit komanče!
    • Ta procenta sedí, je to celý Ovčinec *1*
  • Jen se těšte, naivové, že s Babišem bude líp. Brzy poznáte o co mu ve skutečnosti jde. Pak bude pozdě tlouci se do hlavy a říkat, že jste ho neměli volit.
    • I v r. 1948 lůza a nesvéprávní jedinci jásali když se komunisti drali k moci. A pak se divili, že tady komanči zavedli rudý fašismus po vzoru CCCP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit