Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "hlas lidu, hlas boží" už by si to měli i TI z tiscavárny uvědomit !!!! *7* *8* *1*
    • Problém je v tom, že nám tady chybí ten svéprávný a soudný lid. Převládají tupé nesvéprávné ovce, bééé. *1* *8* *7*
      • asi jich máš doma plný chlívek, ale piglovat je trestnééé! *1*
        • To se mýlíš, nejsem Ovčák. *2*
  • konečně se piráti vyprofilovali. V kvalitní hlupáky celorepublikového formátu. Prý legalizace konopí! Blbost jejich doktora je bezmezná. Páru lidem pomůže. A tisíce neukázněný tupců bude vyhulovat povalovat se a pak čerpat ošetření z pojišťovny.až budou úplně a definitivně životně zrušeni. A to po dlouhé roky.Smažky útočí. A nyní budou takové kraviny tlačit i do sněmovny. To bude zas divadlo. Hoši děkujem. Ale raději táhněte!
  • Jen se těšte, naivové, že s Babišem bude líp. Brzy poznáte o co mu ve skutečnosti jde. Pak bude pozdě tlouci se do hlavy a říkat, že jste ho neměli volit.
    • I v r. 1948 lůza a nesvéprávní jedinci jásali když se komunisti drali k moci. A pak se divili, že tady komanči zavedli rudý fašismus po vzoru CCCP.
  • Volila jsem stranu SPO- Ožralovci, dostala pouze 0,007 % hlasů a můj favorit Ringo Čech se propadl do sraček, tak jako můj hlas, měla jsem raději volit komanče!
    • Ta procenta sedí, je to celý Ovčinec *1*
  • Výhra Ano ve volbách ( ne opravdu to není drtivá výhra jak se všude píše, Ano volilo 30% voličů a 70 % bylo proti Babišovi ) je Pyrrhovo vítezství k ničemu...budou předčasné volby....
    • ano, souhlasím, to značení Pyrrhovo vítězství je výstižné. A bude hůř až začne Bureš zavádět další ííčoviny a omezovat svobodu a zavádět větší kontrolu občanů.
      • Poplašná zpráva?
    • Podle všeho 60% voličů nešlo k volbám.A teď proč? NE že by nechtěli volit Babiše ale oni neměli chuť volit kohokoliv.Prostě tu není žádná možnost. Tradiční strany prostě zklamali.
  • Bude vládnout Babiš, Okamura s podporou KSČM. Pro ODS a Piráty by byla spolupráce s babišem sebevraždou, takže jim se to nevyplatí. Voličům Okamury to vadit nebude.

    http://www.epshark.cz/clanek/169/vitezstvi-pyrrhy-vsichni-proti-babisovi
    • To je nesmysl. KSČM Babiše nepodpoří a Okamurův program je pro Babiše nepřijatelný.
  • již jsem tady , za dobré bonzování a uspokojování pana vychovatele jsem dostal svolení sedět u počítače a psát tady ty svoje výkaly .
    • ... leží ti v žaludku, o to přesně šlo, před čárkou a tečkou se nenechává mezera, trosko :)))
      • chceš dostat bičem jako obvykle , nebo raděli basebalkou po tom tvým hovnamazamazaným prasečímrypáku ?
        • ... nemáš na to, nemáš na nic, dementní zákrsku :)))
          • pánové.. k věci... nebo tam už nic nemáte? Ten Babiš vám vymyl mozek?
            • ... to "k věci" píše blbeček, který nikdy nic k věci nenapsal, to nemá chybu, moulo :)))
  • Antibabiš koalice 7-mi stran (bez Ano a komoušů) dá teoreticky dohromady většinu 107. Ale problém je v tom, že se těch 7 stran a straniček nikdy spolu nedomluví! *2* *1* *16*
  • kdě pečijů ty koblyha vogo ,mam hlaď
  • bijec hlupáků alias bijec pitomečků se nechal v ústavu pro sexuální devianty vykastrovat , aby již více nenapadal psy v sousedství , ted o tom informovala ČTK.
    • xxx
      • překlep d e m e n t e *1* a psomrde.
        • xxx
    • xxx
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit