Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napřed práce, potom zábava. Říká jedno staré české přísloví. Jenže, v Indii jej evidentně neznají.
  • Z Cikánu je umělec každý,protože to co umí oni krom práce,neumí nikdo.
  • Tahle země je víc v prdeli než jsem si myslela...
  • bezregistrace
    No ochladilo se tak budu štípat dřevo na zimu ... a večer slastně unaven dám chvilku čóro moro...
  • ilir
    PAMATUJTE si občané kdo jim to povoli !!!! A nezapomeňte je opět zvolit do křesílek ,starosty,hejtmany strany !!!!! *16* *16*
    • Pamatujte občané, že ten candrbál těm cizokrajným umělcům platíme my, oni by si na něj nikdy nevydělali.
    • opět lituji,co jsem to zase zvolil.
  • Také bych chtěla být soudružka romka. Nepracovat a přesto se mít díky dávkám dobře. *14*
    • pomahat a chránit ji policii České republiky placené z naších daní a měsíčně dostávát vysoké státní dávky.Chudaci,kteří celý život pracovali maji co dělat aby vyžili z důchodů a cikán se spokojene veselí,dělá binec,nepracuje a policie a vláda to podporuji.Na vlastní oči jsem viděl,že revizoři chytili roma,který jel na černo v dopravním prostředku.Přijela policie.naložila jej do auta a po několika metrech pustila.Našinec by zaplatil 1600 korun.
    • Musíš se holt smířit s tím,že zůstaneš jenom soudružka,brát dávky a a krafat ty tvé rudé slinty na Tiscali. *3*
  • jsem pro obnovu tábora v letech
    • *15* nejste sám
  • Jen několik "hloupých" otázek !..Kdo.."tohlenc toto.." z čeho, či z jakých a čích peněz tohle očividné provokační zviditelňování "neziskovek" a dalších parazitů, včetně politiků..ve stylu "chléb a hry" a hlavně na úkor většiny národa bude platit ?!..,Obyčejní lidé totiž takovou podporu "státu" nemají v ničem ani omylem ?!.. "Politici" co jsou placeni víc, než dobře občany to jistě platit nebudou a ti co tyhle vyloženě protiobčanské provokace záměrně vymýšlí a schvalují za prostředky občanů, na to taky ze svého jistě nedají ani kačku..Kdo "tohlenc toto" vlastně potřebuje a proč ?!..v čí je tohle vlastně prospěch ?! Je to jen drzý výsměch občanům co si jinak každé uprdnutí musí i s chlupama zaplatit ze svého !
  • Děkuji nechci já mám rád na štědrovečerní večeři kapra, ale prej mají maso jako bižon, nebo jako žraločí steak, prý dle ročního období.
  • Zavřete si slepice a psy nažhavte na maximální výkon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit