Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě do Prahy bych se letos o Vánocích také ráda zajela podívat. Už jsem tam jednou v tomto období byla a hrozně se mi tam líbilo. Hlavně to tam vždy mají strašně hezky ozdobené. To mi připomíná, že už bych asi taky měla začít pomalu myslet na vánoční výzdobu. Zrovna nedávno jsem se po nějakých vánočních ozdobách dívala a dost mě zaujali třeba takoví ti trpaslíci, které mají tady: https://www.emako.cz/vyhledavani/?string=v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD+trpasl%C3%ADci

  • Praha je krásná pořád.Její památky jsou nejkrásnější pražský hrad je největším hradním komplexem na světě
    • Máte pravdu, není to ale i jakási "výkladní skříň"? Něco jako Praha "podle soudruha Potěmkina"? A to se ještě snaží developeři Prahu "vylepšit" megastavbami.
      Co takhle užít zbytečně promrhané peníze pražskými radními aj. na zvelebení i "venkova"?
      Já osobně jsem v Praze zažil Vánoce na "vojně" takové, že by kluci z Vůlstrítu nevěřili, najmě v "Independentech". Poněkud smutné.
    • na Moskvu nemá *11*
  • Vyhrnem si rukávy a oslavíme narození Ježíška pokrokově! Jako v Sovětském Svazu. Nejlepší mráz je děda!
    • My Novorosijci máme rukávy vyhrnuté neustále!
  • jsou vánoce a vy se tu zase kočkujete *8*
    • my Novorosijci nikdy nenecháme tiscali imperialistickým hrdlořezům ani vrahům z volstrýtu
      • My se kočkujeme pokrokově!
      • *7*
  • U nás slaví Vánoce i burlaci na Volze!
  • Jdu náhodou okolo a co nevidím, pitomec multinick si vystačí sám, chichichi!!!
    YEAH!!!
    • Taky jdu náhodou okolo a vidím tu pitomce.
      • Tak nečum do zrcadla debiloide!!! PCHE!!!
        • ano Pche !!!
    • souhlas,já šla také náhodou kolem a tady pořád to samé multinick semjon tečka opět perlí, prostě klasika *15* *15* *15*
      • i já jdu náhodou kolem a vidím totéž
        • svatá pravda, všici tu dnes špacírují
          • YEAH !!!!
  • Vždyť ani nemáte dědu Mráze!
  • Nejvíc slavíme Vánoce u nás v Rusku!
    • Slavívali jsme chlebem a solí. Chleba už nemáme.
  • Proto nám jí chtělo USA zničít atomovkou.My Prahu nedáme raději jí zbouráme sami.
    • Ano, vyhrnem si rukávy a celou ČR zase zpustošíme!
      • *1*
  • JA a Pomatenec Putin.Dva osvědčení prasiči stránek.Spíš 2 v 1.Obecní hlupáci s minimální zásobou slov ale převelikým webovým hrdinství.Plácnout některou z jejich nosných myšlenek veřejně - už by přiletěl liskanec.A záhy další.Na takové drbany je facka nejlepší léčba.
    • Absolutní souhlas. Putin je pomatenec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit