Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy nám Ukrajina vrátí Zakarpatskou Ukrajinu?
    • Jednak si prosím ujasněte názvy (cca dějepis základní školy - a to prosím i ten komoušský) a za druhé prosím alespoň "z rychlíku" si ujasnit situaci cca 1941-1945.
      • Na rozdíl od vás to mám ujasněné.Praděd tam byl učitelem a jmenovalo se to Mukačevo,ale byl to Beneš,který to věnoval SSSR za osvobození,stejně jako Chruščev Krym Ukrajině.A ten rok hrdínů 41-45 za hnědých kolaborantů o tom tam nebyla řeč.Beneš v Anglii a jeho neschopnost odneslo dost lidí.Málem i můj otec jako partyzán v Ležákách,když nesl parašutistům jídlo na týden.Rád bych se sešel s příbuznými od mlynáře,který zachránil tátovi život .
      • v tom dějepise by ses měl nechat dovzdělat. Už pár let sem píšeš úplné nesmysly *15*
  • Co v Praze pohledávají banderovské zrůdy?
    • To nevím - banderovce jsem nepotkal.
      Zato rusáckých nabobských zrůdných šmejdský zmrdů, kteří si myslí že budou otáčet zeměkoulí několik.
      No už se jejich čas blíží - potáhnou kam patří - tlupy vychodostepních nájezdníků nepatří do civilizované Evropy.
      • pokud se Rusů týká, zeměkoulí už otáčejí a je to jedině v pořádku - namísto hrozeb -vyjednávání, namísto velkopanských rad - starejme se každý o své, to je to ruské otáčení Zeměkoulí, dík za to.

        Do civilizované Evropy nepatří ubožáci tvého typu, chudinko, nebo patří, ale snad jen do té nacistické.
        Rusko je naše, evropská pojistka proti šíleným Amíkům, kteří vraždí jako jiní dýchají.
  • Jsem bratři Slované.
    • Číá jsi bratr je této zemi celkem lhostejno.
      Podstatné je zbavit se rusáckého póvlu a jejich poskoků.
      • podstatné je vědět, že lidé tvého ražení jsou naprostou a směšnou menšinou.
  • Nezávislé žurnalistiky? Co to dnes znamená????
    • Správně je "nenávistné".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit