Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pražáci, jděte už někam. Už jsme tu měli přejmenový Zlín na Gottwaldov a jak to dopadlo. Nechcete si tu vaši Prahu přejmenovat taky na Havlov? Kam až ta lidská pitomost sahá, to je neskutečný. *12*
    • hele,klidně Havlov :-)))))...a vy pak budete jezdit za prací a nakupovat do Havlova *1*
  • melo by se jmenovat letiste vraha havla.schvaloval humani bombardovani jugoslavie.doufam ze se ten zmetek smaži v pekle .co zemřelo jeho zasluhou nevinych deti a žen v jugoslavii i jinde.
  • V Praze se vždycky blblo a jinde se muselo makat. Oni si to stejně prosadí, ale měla by si to Praha zaplatit ze svého. Případně bych navrhl aby se na náklady změny názvu složili věrní pravdomluvci. Až vyberou prachy, tak ať se pak před letištěm klaní a mlátí hlavou do země.
    • Ono letiště není jen pro Pražáky.Když náklady ponese stát,tak vláda méně ukradne.
      • Tomu nevěř, oni by to hned několikanásobně nafoukli a bohužel stát jsme my a my bychom to platili. Jen ať si to pravdomluvci zaplatí ze svého.
    • No, to víš že jooo....Praha je strašně špatná....a hrozná....že jo...hlavně, že do ní všichni lezete.....
      • Kdopak všichni voni Astrácháněc,pokud dobře počítám,tak je nás ještě kolem devíti milionů venku a ani se do matičky nechystáme.Už jen ta představa,že bych tam mohl narazit na nich mi bere chuť jen se přiblížit. *15*
      • taky na ni všichni doplácíme.
        • A čím, prosím tě?????
          • Například jste ukradli z Moravského Krumlova Muchovu epopej. A to jen proto, aby jste ještě víc tahali prachy z kapes turistů. To máte těch památek málo. Krumlov tak přišel o dost peněz. A taky tím, že k vám do Prahy se cpou peníze na opravu památek,ale do Krumlova na opravu zámku nic.
            • No, to jsi mě vážně rozesmál *1*
  • A co dát jeho podobiznu na bankovku? To ještě nikoho nenapadlo? Vždycky jsem záviděl, že na poště věděli, kam mají praštit razítkem. Ale stejně jsem je asi trumfl, protože jsem nevěděl s které strany mám na ní plivnou.
    • To by se točily peníze. Každý by je raději hned za něco směnil.
  • Nezapomínat být slušným ! Nemalou měrou přispěl k tomu abyste mohli klidně jeho pomlouvat zde!Ne vše se podaří.Dobrou myšlenku pokazí nezodpovědní lidé.Jeho bude znát,na rozdíl od nás mnoho lidí.Hulvát tůstane vždy hulvátem.Jeho "Pravda a láska vždy zvítězí"si bude pamatovat mnoho generací.Dej mu Pane lehké odpočinutí.
    • Ta Havlova "Pravda a láska" není Havlova, byla jaksi odcizena, ehm, odkloněna nějakému Máhatmá Gándhímu. *12*
  • Tahle pepíkovská Havlománie nás bude stát ještě spoustu zbytečně vyhozených milionů. Horečně přejmenovávat kde co jeho jménem a stavět mu pomníky je spíše kontraproduktivní a mnoho lidí je už alergických na jméno Havel.
    • nejvíc nás stojí ti, co se doma válí a pobírají dávky......."chudáci"......a tím nemyslím cikány....takových je Vás tady plno....hodně řečí, skutek žádnej a malá domů.
  • V zásadě proti přejmenování letiště nejsem. V Bratislavě mají letiště M.R. Štefánika, v Paříži Charlese de Gaula, v New Yorku Johna Fitzgeralda Kennedyho. Ve světě je to celkem běžná praxe. Ale dělat tuto akci ihned po pohřbu dané osobnosti mi připadá velmi ukvapené. Já osobně bych tomu dala minimálně pár měsíců nebo let, než se historikové vyjádří ke skutečnému významu dané osobnosti.
    Mimochodem - zajímalo by mě, kolik lidí podepsalo petici proti přejmenování pražského letiště. Jestli to náhodou není víc než těch, kteří podepsali petici pro.
    • On je ale rozdíl mezi těmito osobnostmi. Štefánik se zasadil o založení ČSR, De Gaul se proslavil svým odporem proti kolaborantům Francie za války, Fidgeralda zase zastřelila mafie, protože jim kazil jejich podnikatelské záměry. Havel je definován jako svatá ikona. Byl pouhý chlastající disident hlásající pochybnou kultur. Politice moc nerozuměl, pouze zjistil, že dělat prezidenta je výborný "džob". Jak bylo řečeno jinde, měli jsme daleko lepší osobnosti a nikde ani vzpomínka.
  • Hloupost,která nás bude stát spoustu peněz!!!
  • Putyku kde chlastal nazvat Havlova.
  • Pane Bože,pražští politici lezou někomu do zádele,kdyby se mělo letiště přejmenovat,tak spíš na Masarykovo a ne toho populistu,který nám všem/mimo těm bohatým/pěkně ztrpčil život,nic pro nás neudělal,jenom si budoval ve světě svoji "IMAGE" a doma se to pod jeho panováním hroutilo.Nejvíc mě naštval,když se omlouval sudeťákům za celou republiku.Kdo mu k tomu dal právo,já bych se nikdy neomlouvala,spíš bych omluvu čekala *16*
    • Jakou omluvu ??? Zato, že jsi jim sebrala domov??? měla jsi se více věnovat historii a ne rozmnožování
      • Ty historiku, první vyhnaní byli čeští sedláci, na jejich místo dosadily vepře a ty v důsledku vyprovokované a prohrané války poslali tam kam chtěli, domů do říše. Kdo z německých obyvatel pohraničí nepodporoval nacistickou mašinerii a vyslovil přání zůstat, tak mohl. Měl jsi se více věnovat historii a ne chlastu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit