Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No vida! Veřejný zájem. Je tedy ve "veřejném zájmu", aby se podporovala nelegální migrace? Je ve "veřejním zájmu", aby se podporovalo obsazování budov squatery?

  Já bych si myslel že ne, ale stejně se to děje. Dějí se tedy věci proti veřejnému zájmu a co se děje? Nic.
 • Ty Babišovy bludy pronášené ústy Šlachtové mi až tak nevadí. Ale se.ou mě BLUDY hlásané BRÝLATÝM KOLENEM alias Dluhošem. Ty smrdí na jeden parsec vlastizradou, tak jak je u některých potentátů ČSSD již tradicí od 20-ých let mynulého století. VOLIČI PAMATUJTE!!
 • No a proč by blondýn s ženským účesem nemohl chít "znárodnit" = uloupit - pražská hrad, když ten kdo ho do funkce ministryně jmenoval chce "znárodnit" televizi (viz žvást rusofilního vlastizrádce zemena).
  Myšlenková úroveň stejná - jen u jednoho projev debitility u druhého senilní demence.
 • Tak politici se pokoušejí SVÉST! A ještě na vlně!
  Ti už nevědí roupama jak na to. *3*

  Redaktore, redaktore!
  • *1* *1* *1*
 • Černoprdelníci v čele s Kalouskem, knížetem a celou touto sebrankou nás všechny okradli o pěkné peníze. Stačí se podívat, kolik je u nás "věřících" a jaký majetek připadne na jednoho věřícího. Samozřejmě je těžké odhalit, kdo věří ideálům té které církve a kdo věří více blahobytu který mu je prostřednictvím nějaké "víry" poskytován na této zemi. A exkurs autora článku do historie? Výsměch! O tom, jak církve majetky nabyly nabyly a zda vůbec někdy byly majiteli nemovitostí které jim jsou na úkor nás všech darovány již bylo napsáno dost slov. Ale u nás jsou všechny pojmy pokroucené. Co je pravda a láska která vítězí nad lží a nenávistí v podání naší elity už všichni víme. A teď se ukazuje, co je to víra a náboženství. Hrabivost, hamižnost, nenažranost. Ale to je vlastně hlavní rys všech mocných v této společnosti. A pokud je to, co se u nás předvádí demokracie, pak slovo demokracie je nutné zařadit do slovníku sprostých slov.....
  • Neznalost a závist. Otázka: co nám způsobili a o co nás okradli rudoprdelníci?
 • Církev byla je a bude vyžírkou společnosti.
  Církevní restituce ve stylu Miroslava Kalouska a spol. se rovná cestou do středověku.
  Církev zbohatla nad naivitou a hloupostí lidí. A nyní se bude hlásit o nějaká práva ?
  • Je třeba vědět něco o historii, vývoji lidské společnosti, evropské civilizaci, křesťanství a poslání a významu církve v dnešní době. Jinak nám "vysvětlí" islámští imámové, až islám zaplaví Evropu jak se k tomu úmyslu jeho činitelé už bezostyšně přiznávají.
 • otázkou stále zůstává,zda se jedná o Karla Šlechtu,či Karlu Šlechtovou...ale asi přece jen půjde o Karla po vydatné dávce anabolických steroidů a nějakých jiných hormonů..jinak by přece tady tohle TO -Karlo Šlechto -nemohlo vzniknout.Jsme jediná země-nezemě,která má v parlamentu TO,co vlastně není CO je *1* ,jestli s ohonem nebo bez
 • Proc se tak tvrde nevyjadruje k Capimu hnizdu ? Predevsim by mela ctit pravo !
 • A jakpak přišel její guru Babiš k těm miliardám? To je tak schopný a pracovitý? Jo, všehoschopný.

  A co takhle zestátnit orlí či čapí hnízdo či jak se to jmenuje?
  • Jak, stejně jako církve jen za kratší dobu.
 • Šlechtová je na svůj věk velmi erudovaná a moudrá žena, vyvozuje brilantní resultáty, proto je terčem trapných ataků a očerňování. Její návrhy jsou racionální a realistické. Církevně-tunelářští aktivisté jsou pochopitelně rozčilení a plácají účelové nesmysly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit