Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Todle je k prdu. I kdyby to byla tisíckrát pravda, ty pravdoláskařský štětule z toho stejně vybruslej. Vona je na žalobu takříkajíc společenská (havlistická) vobjednávka. I kydyby to napsali na hajzlpapír, bude to platný. Ne, že by ty křiváci pravdoláskařský stáli za víc, než je ten papír
  • Připadám si jako ve státě Hotentotů, dneska tak zítra jinak, ti co cinkali klíčema v r 89 by zasluhovali jak říká Jaroslav Klas bejkovcem na holou řiť a pořádně přitlačit.
    • Ono se nemělo cinkat jenom klíči, ale ty největší komunistické sv.ně se měly umlátit železnými tyčemi.
  • Vážení pisatelé, nechte již řevnivosti a vzájemného napadání a tím i ideologických blábolů. Myslím, že bychom mohli již dospět ke společnému názoru ! Vyhlasme referendum s jedinou otázkou: kdo je proto rozpustit tento t.zv. stát "Česko" a začlenit jej do ostrovního státu Republika Sv. Vincenc ? Má to však jeden háček, - . anonym by musel změnit fráze protože by již nešlo napadat bolševiky, rudoprdelníky, Kreml a vychodostepní bolševické hordy.
  • My máme tolik odborníků na právo,že nechápu proč je tady takový bordel.
  • tady v tomto absurdistánu nejsou ani platné zákony, protože při nich hlasovali lidé bez mandátu, ten měli od svých voličů za konkrétní strany! *12*
  • To je typické pro zcestnou českou justici: nehledá se PODSTATA VĚCI, ale to že někdo při hlasování zvedl levou ruku ač předpis žádá zvednout pravou ruku. Takový východostepní argument může použít jedině "právník" ze s Plzně nebo jemu na roveň postavený.
    • A ty blbe zavři klapačku!! tečko
  • Jsem z toho smutný kam až může politika klesnout, copak je možné v demokratickém státě abych jako president neměl vždy pravdu a nemohl si dělat s lidmi to co já chci ?!!! Bééé,bééé.
  • Současný prezident patří do blázince na izolaci , aby už svými slinty neobtěžoval okolí.
    Old Shatterhand hrozil gaunerům na divokém západě pěstí, ale úplně nejhorší bylo, že by je předal řádnému soudu. V ČR je ale soudní fraškový systém nastaven tak, že se zavírají miniryby a velryby a žraloci jsou za úplatu vypouštěni do očistných vod ...
  • PLZEŇ "12" v Německu za 18,- Kč???

    Někteří mají prohlášení VV o jejich boji proti předraženým potravinám za alibismus. Já s tím nesouhlasím. Řeknu proč. Kdo jiný řeší věci, které ovlivňují každodenní život většiny obyvatel v ČR? Já bych určitě ocenil, kdyby Plzeň "12" byla levnější... Ale vážně, nikdo jiný zatím neřešil vysoké ceny potravin a velice často jejich nížší kvalitu..Rovněž je mi sympatická snaha VV za zrušení církevních restitucí zvláště v jejich dnešní době, kdy nikdo neví co je jejich součástí, ale hlavně z čeho to stát zaplatí, když nejsou peníze ani na zásadnější věci jakými jsou důchody, opravy rozbitých cest a kvalitní školství.
    • Trapný. *6*
  • rozpustit senat plny idi.tu.je to česka spodina...deti bolševiku.at pochcipaj šmejdi.hloupi..
    • Vždyť jsme si je zvolili *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit