Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Budou nám vstávat vlasy hrůzou na hlavě až se, po skončení procesu s touhle hradní galerkou, dozvíme jaká všechna svinsta napáchali. Velezrada a zlodějny budou jen malou částí a tohle období se stane obrovskou, černou skvrnou v dějinách naší vlasti.
  • vanhorne

   "Velezrada a zlodějny"

   To co provedli ti dva katovi pacholci, Klaus a Meciar je myslim jeste cernejsi. Je zajimave jak dobre znal svuj narod President Benes, ze neco takoveho uz predvidal a varoval narod, ze v budoucnu se takovi lide najdou, kteri se budou snazit o rozbiti a rozdeleni Czeskoslovenska. Narod nezklamal a jak se zda, vetsina "vlastencu" Klausovou a Meciarovou vlastizradu prijala bez cavyku, jakoby to byla vec samozrejma a ve svete obvykla a to co se deje dnes, prameni z netecnosti a nezodpovednosti vetsiny obcanu vuci vlastni zemi.

   " Vážení spoluobcané, v nedávné dobe jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Ceskoslovenskou republiku, to jest, dekrety prezidenta Ceskoslovenské republiky. Tyto dokumenty nám dávají nadeji, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939. Vedom si neblahých zkušeností národa, zejména z druhé svetové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji pred možnými dalšími požadavky za znovuosídlení našeho pohranicí sudetskými Nemci, kterí byli poprávu na základe mých dekretu z naší republiky odsunuti. Muže se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítezných mocností druhé svetové války, budou odstupem casu revanšisty prohlašovány za neplatné. Muže se stát, že se najdou „ceští vlastenci“, kterí se budou sudetským Nemcum za jejich odsun omlouvat a že budou nakloneni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopustte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Nemeckem zustává. Mohou se najít i vlastizrádci, kterí budou opet usilovat i o odtržení Slovenska od Ceské republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Ceskoslovenské republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národu. Nezapomente, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádcu, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny prípadné vlastizrádce at je to kdokoliv, a v kterékoliv dobe." 

   Váš dr. EDVARD BENEŠ Praha, kveten 1947 "

    Ty decrety porad plati, zatim je nikdo nezrusil, nebo zemrely s Benesem? Jsem rad, ze jsem cizinec.

  • KIMCID

   Největší gauner už natáh bačkory a jmenoval se Havel

   •  Co by pak musel být to podlé rusofilckové bestiální vlastizrádné ho..do co hnije na hradě dnes - jakýsi

    • Á pitomec Sajmon z redakce Tischcali se probudil..ha...ha...

    • KIMCID

     Jo Duka nojo ten jo :D

     • Jen dál a dál odhaluješ jak to máš v palici vymeteno.

      No co jiného se také dát čekat od tvora kterému stačí zmazat hubu marmeládou z koblihy.

      • KIMCID

       tam my víme ty třešničko co stačí tobě

  • Jo havloidi zlodějský napáchali hodně svinstva, viď  Sajmone..........

 • rektoři škol dělají politiku, učitelé na vš dělají politiku, havlofašisti zneužiljí všeho aby mohli zaútočit na prezidenta zemana .justiční mafie má naplánováno politické procesy přímo k volbám a to platí od roku 1989 kdy tak ovlivnují všechny volby ..........když je omylem zvolen někdo kdo nevyhovuje fašistickému protektorovi usa ,eu, jejich špioni, záškodnícipátá kolona organizují šikanu takto zvolených lidí ...viz baborová, ondráček, zeman, ..pochodují ulicemi jako hitlerjugend, házejí předměty na babiše zemana, porušují klidně zákony a zrůdná justice jim kryje záda 

 • Rekonstrukce státu seskupení bakalomafiánů, Blažek OIDS zmáný kmotr ODS, od roku 1989 havlofašisti obsadily všechny posty ve státní správě ,úřady  od nejmenších vesnic, úřadů škol, vysokých škol, po parlament, senát, policii, masmedia, justici, nejvyšší soud, ,ústavní soud, ................všude havlofašisti od roku 1989 ,a když mají být vyměnění ječí jako pominutí o totalitě .........Topolánek se scházel se státními zástupci po hospodách, ...justiční mafie v čr jede na objednávku k volbám své politické procesy kauzy rath, čapí hnízdo ,kauza bamberk, kauza kubice ...............zato kryje tisíce korupčních stamiliardy havlofašistů za stamiliardy jako CASA,IZIP, opencard, pražský okruh,tunel  blanka, iveco ,dingo, pandur, zápalné šnůry, ,fotovoltaika, 

  • Havlofašisté - neznam...

 • Koukám, že novák zase dostal propustku.

  • Propustku dostal spíš soudruh xxdef, pokud ovšem nedostal rozkaz z StB (KGB).

 • Láska začal před několika roky nadějně a sympaticky, aby nakonec došel do stádia zlomyslné poťouchlosti a sebe zkompromitoval a znevěrohodnil. 
 • I když plně souhlasím se snahou pana poslance Lásky je to bohužel v tomto českém rybníčku tak maličko "mimo mísu". Smečka hradních be..tií se jen tupě zachechtá, vyzvrací nějaký demen..ně deb..l..í bonmot a jede se dál, neb čecháčkovi stačí pár žvástavých zvratků komouš.práskače zeMANa a kobliha jeho poskoka babiše a je "v klidu",

  V každé civilizované společnosti by už ta zrůdná vlastizrádná ruso...lcka z hradu hnila v hradním příkopě a zbytek by byl buď ukryt v Kremlu nebo min. na rusáckém pelešici v Korunovační.

  • Tak to je příspěvek, který si zaslouží ocenění od předáků antizemanovské ligy. Pan Josef Novák se srdnatě veze na módní vlně antizemanovské hysterie.
   • Co je hysterické na konstatování nezpochybnitelné skutečnosti ? Že na hradě vládne smečka lepšoidních čučkařských gaunerů.

    A antizemanovská liga - no to je novinka. Můžete prosím poskytnout bližší info, adresu, .... - pokud jen dle vašeho vzoru nežvástáte lži, rád se do takového sdružení zapojím.

   • Ano, v tomhle je pan Novák doma. Jinde už je to o dost horší. Třeba kdyby míň poslouchal agitky a víc přemýšlel vlastní hlavou.

    Podle této osoby vidím, jak směšní museli být "skalní komunisté" pro normální lidi. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit