Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nepodávají tam kafe, a nesmí se tam kouřit, to je hrůza, už aby s tím evropská komise něco udělala
  • Natáčejte je a videa zveřejňujte!
  • ... a ke všemu tam jezdí chlupaté důchodkyně, které nepouštějí naprcané štětky sednout....
  • jj, dřív tramvaje jezdili podle řádu kde bylo napsáno: interval 2-3 min ve špičce, pak 4-5 min mimo špičku. Dnes jsou tam časy jak noty na buben. *11*
  • Revizoři se programově vyhýbají i Cikánům.. *12* *16*
  • Tramvaje byly špinavé vždycky, kromě sedaček, když ještě byly laminátové. Ale nejvíc se změnilo k horšímu metro. Žulová schodiště do stanic se neuklízejí téměř vůbec, nástupiště málokdy. Dlažba má nahnědlou barvu od toho všudypřítomného východoevropského prachu... Dvořákovy protiteroristické koše na nástupištích jsou už pěkně olezlé, navíc "díky" nim si stále více lidí nosí dolů jídlo a pití, přestože je to zakázáno přepravním řádem (aspoň doufám, že to nezrušili). Poškozené stupně schodů nebo dlažba se neopravují. Zkrátka úpadek pražské MHD je nejvíc vidět na metru.
  • A když v tramvaji sedí bezdomovec tak jsou ještě smradlavé a revizoři se mu zdaleka vyhnou. Taky co by si na něm vzali, že. *11*
  • ... mezi jiné záhadné zajímavosti patří i jízdy prázdných autobusů po linkách z a do garáží. Viděli jste například tramway č. 12, že vysadí lidí u "Výstaviště" a pojede prázdná do vozovny Kobylisy ... ALE AUTOBUS ... vysadí lidi ve stanici "Kobylisy" ... nahodí "Manipulační jízda" a jede do garáží a přitom by mohl vézt cestující po této trase ... tak počkáme až přijede normální linka směrem na "Prosek" ...
  • Tak to je téma,které mě žere a jsem rád,že jste ho otevřeli.Jezdím všemi druhy sociální dopravy a tento poznatek mám taky .Stanice Metra jsou špinavé,vagony rovněž.Metro miluji a proto mě to mrzí.Vše v tomto státě jde do háje .BUS a elektrika také.Elektrika Porsche to je hrůza,kdo jí konstruoval ten tan nikdy neseděl ani nestál.Pohodlí pro řidiče dobré ne tak pro cestující.BUS dobrý.Neúcta k práci za 23.let dosáhla velkých rozměrů,počmárané a polepené Metro,elektriky.Předražené jízdenky-jak to ti komunisti ,nebo je to jejich vina?Další blbost je zastávka na znamení v místech,kde je např.škola.zastávka Prašná, Praha 11.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit