Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • S názorem nicku "linda86" nelůze, než souhlasit - bezvýhradně souhlasit!

  S výhradou, že podobnými jedinci je vedena  i TOP09, dokonce ve větší míře.

 • Naše vláda, porovnáme-li její výsledky v boji proti covidu-19, je jednou z nejúspěšnějších vlád na celém světě. Tak hodnotí uplynulé dva měsíce v Česku publicista, bývalý manažer mezinárodní firmy a v minulosti signatář Charty 77 Václav Vlk starší. Naopak kritiku ze strany opozičních občanských demokratů považuje za naprosto irelevantní. Dnešní ODS je totiž vedena vykastrovanými samci, nemá plán, nemá ideu, pouze touhu po moci, na niž za tohoto stavu strany rozhodně nedosáhne.

  • No  -  napsala bych to jinak = nevím, jestli někde na světě je stát, který má trestně stíhaného, STBáckého , prolhaného, zákeřného premiéra, jako my...

   • Zkuste se milá Koloběžko porozhlédnout...Třeba Kosovo??? Tam není premiér trestně stíhaný, ale.......dejte si trochu práce prosím...

    • Myslíš bývalého, nebo současného...?

   • No, v CCCP mají za presidenta "bývalého" oficíra KGB.

    • No jo - Sovětský svaz = nás vzor ...

     🙂

     • Poznal jsem řadu obyčejných Rusů, kteří byli velice vstřícní a přátelští. Nevím ale jak dalece mohli ovlivnit kdo bude v Kremlu vystupovat jako car gosudar. Ale co si u nás stádo zcela svobodně zvolilo jako svůj "symbol" a jako svého "chlebodárce", který chce "řídit stát jako (svůj) podnik", o tom je škoda slov.

  • Někteří vykastrovaní samci stále hlásají bláboly marx-leninských pomatenců z 19.století. Jiní "vykastrovaní samci" schovali "rudou pracovní knížku" (co kdyby se ještě někdy hodila"), skartovali svá hlášení konfidenta StB a hrají si na demokracii, ale hlavně hrabou, hrabou a hrabou. Vědí, že tak (jim) bude líp, že áááňooo. A spousta dalších vykastrovaných samců jim k tomu tleská a polyká přitom koblihu.

   • Trump pandemií koronaviru v USA nezvládl a tak se musely objevit děsivé statistiky.
    USA,přestože měla dostatečný čas na přípravu,podcenila vše,neměla ani ochranné

    zdravotní pomůcky a byla odkázaná na dodávky z Číny.Je vidět,že veřejná zdravotní péče tam není na takové úrovni,jako v asijských zemích,což nakonec předvedla Čína.

    • Situaci podcenila hlavně naše strana a vláda - koncem ledna nebrala vážně varování MUDr Svobody, které navíc zlehčovala...

     Ochranné pomůcky nám vykoupili Číňani a my pak od nich za nehorázné peníze nakupovali jejich šmejdy...


     ,A ty víš, jaká je DOOPRAVDY veřejná zdravotní péče v asijských zemích a v  Číně...?!

   • Pěkné je že tady takoví žalovníčci budou do nekonečna kidat hnůj.A ono nic.Nikdy se nic nestane.A v tom je ta krása.Ta jejich naprostá bezmoc s tím vším něco dělat.Nedovedu si představit , pohřební zaklínač hadů Fiala promlouvá ve vší vážnosti k národu.Nedovedu si představit, že ten odredovaný od Pirátů vydává instrukce k pandemii ve TV zprávách. To jsou jen takoví tlučhubové.

    • Ano, ti "bývalí" komunisti a konfidenti StB tady stále kydají ruský a nyní i čínský hnůj.

    • Nemusí být žádných žalobníčků kydajících hnůj - ta smečka soustředěná kolem takového lidského nhoje jakým koblihářský šmejd báábiš bezpochyby je už neunese další hnůj neb se taková zrůdná bestie topí v tom svém. A tlučhuba no to on ten pastičkářský koktavý STb-cký z.m..d opravdu je - jeho ukňourané ucceloffffkové kááámpáněě jsou zcela jedinečné.

     • Jéé tebe znám! Ty jsi z té smečky v Jaroměři.Jak jste hulákali na nádraží na premiéra. A nebo si léčíte komplex třeba na Letné. Ale teď se nedá co?

 • josef.chmela

  Svět je možná prázdný ale u nás je nezměrná a všeobjímající aktivita šmejdů kteří si říkají demokratická opozice. Ti se již  přes 2 měsíce snaží všemi záškodnickými způsoby rozvrátit republiku, její ekonomiku a hlavně všemožně zdiskreditovat činnost vlády a pošpinit premiéra. A největší hnízdo těchto záškodníků je v Praze a Brně. Ve velkých městech byli vždycky opoždění v myšlení.

  • To jsem nevěděl že ta proradná bestie babiš a jeho smečka jsou již v opozici. Ten koktavý imigrantský špinavecký gauner co ho nazýváte premiérem je sám o sobě tak ukázkovým odpadem - lidským, politickým, ekonomickým,,,, že druhého takového na světě nenajdete.

  • Největší šmejdi jsou komunisti, ať už ti co stále mávají "rudou pracovní knížkou" a hlásají bláboly marx-leninských pomatenců nebo ti překabátění na "demokraty", že ááánooo.

   • Všichni jsou blázni - jen já jsem letadlo. Tak nějak?

    Každý má právo na svůj životní postoj. Nemusí to být šmejd, když vidí svět jinak. Život dá každému nakonec za pravdu. Jestli jsou komunisti pomatenci a jiní "demokrati" se časem ukáže. 

    • Jindřich 2309 si myslí, že je letadlo? 😯                                  

     A proč ne helikoptéra? 😉

     Vyznavači komunismu buď mají rozum na úrovni malého dítěte nebo nejsou nejsou psychicky normální. Komunismus napáchal nesrovnatelně víc zla než nacismus, který je jeho "hnědou odrůdou".

     • To byla parafráze dětského vtipu. Ale nezlobím se za sarkasmus. Máte v sobě Občane příliš zloby a ta nekoliduje se zdravým rozumem. 

      • Ano, na vtip jsem odpověděl vtipem. 🙂

       Ale nemám v sobě žádnou zlobu. Znal jsem komunisty, kteří si pořídili "rudou pracovní knížku", aby jim pomohla v postupu v zaměstnání. A pro některé pracovní funkce bylo vlastnictví této knížky podmínkou. A znal jsem dokonce komunisty, kteří tomu upřímně věřili a nic z toho neměli.

       • Reakce na příspěvek:

        Takže jste si vlastně odpověděl sám. Je fajn, když promluví racio.....

       • josef.chmela

        Reakce na příspěvek:

        Znal jsem "občany" kteří za socialismu kradli a podváděli až je za to komunisti zavřeli. Po roce 89 vylezli ze svých špinavých děr, začali si říkat "demokrati" a přihlásili se k odboji proti komunismu.

        A takových "demokratů" je většina.

        • Reakce na příspěvek:

         Včera jsem zaslechl hezký příměr.

         Podpory pro OSVČ jsou jako domácí zabíjačka.

         Jak padne prase, hned se sletí hladoví příbuzní, kteří praseti nikdy nedali nažrat, nestarali se o něj, chlívek jim smrděl, ale když je mrtvé, tak chce každý co nejdelší klobásu.....

         Nemusíte hned nenávistně lapat po dechu a utápět se ve výhradách jací jsou OSVČ chudáci - je to jen vtipný příměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit