Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD i TOP09 je spolek pořádných lumpů.Proto,když se dnes dávají do spolku,tak se jim v budoucnosti může stát ,že se straníci těchto obou stran,sejdou spolu na katovské mučírně a to za podíl na zbídačení a zadlužení této země.
  • Před několika týdny jsem v souvislosti s jihočeskými nahnědlými Rasochou a Hellerem uvedl, že ČSSD není a nikdy nebyla vůči svým voličům upřímná a vzhledem k tomu lze od ní očekávat jakýkoliv podraz včetně povolební spolupráce s tou nejantihumání stranou, která kdy existovala na naší politické scéně TOP09.Její tichá podpora pražských "Topáků" to nejen dokazuje, ale je zároveň zkušebním balonkem, který má vysondovat, jak by se k případné povolební spolupráci ČSSD a TOP09 postavila členská základna, ale i celá veřejnost. Je fakt, že Kalousek je politik "par excelans" a amatéři typu Sobotky a Haška mu nesahají ani po kotníky.A tak je zcela možné, že nás v příštím období čeká koalice těchto dvou stran, kde většinu bude sice mít ČSSD, ale faktickým lídrem vládnutí bude jako v současnosti Kalousek a Hašek a spol.mu budou pouze přicmrndávat!Tak co věrní voliči ČSSD dáme se vsadit!
  • Zajímalo by mě, co by říkali Brňáci, kdyby jim šéfoval někdo z Práglu. To by bylo řevu. Ale my Pražáci si na hlavu s.át nedáme, my jen otevřeme hubu... a čumíme. Jinak, tenhle "génius" ukázal při povodni, že je skutečně schopnej, přímo všeho schopnej. To muselo dát práci, najít takové kopyto.
  • ... na co čekáte pražané? Žádnej odvážnej státní zástupce vám v tomhle případě nepomůže, vyžeňte toho přivandrovalce ...
  • To se má ČSSD čím chlubit........... FUJ! *12* *12* *12*
  • Tohle si občané dobře uvědomte až budete volit. Vidím to na velkou koalici ČESESD TOP 09 A KDU. Tím pádem z bláta do louže *16*
  • Praha=hlavni mesto Moravy a Ukrajincu,jez sem natahala ultralevicova ODS!
    Karlovy Vary jsou jiz davno rusaku-opet diky vyse jmenovane postkomunicke SUPERSTRANE!!!
  • Co se dalo očetávat jiného v té naší telenovele.Jen optimisté si myslí že už to horší být nemůže... PS.Škoda že Marek Benda je v ODS, jinak by se na to taky výborně hodil... *7*
  • A co Hujer. Ptali jste se Hujera?
    *14*
    • Co vám mám na to jako Hujer říct. Já a moje široká rodina se asi přestěhujeme do Ruska, na Sibiř. Tam snad budeme mít od toho svinstva pokoj. A nenatrefíme tam ani na Romy. Založíme děrevňu Hujerov a spokojeně se budeme rozrůstat, jako oni v Karlových Varech. Jednou bude Rusko naše!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit