Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně že pravda a láska vítězí kam se podíváš.
  • Mi komunisti možeme vraždit protože sme si na to udělaly zákony a protože je to potřeba. Gdo nevraždí s nama vraždí proti nám!
    • Zatím vraždí s USA Poláci, fašisti-banderovci - voři v zakoně na Ukrajině, Saudové v Sýrii, UCK v Jugoslávii. tak se tečko náckovská uklidni. Je to všechno úplně jinak a všichni to ví až na tebe. Tobě to mozek nebere, protože žádný nemáš. Kde nic není ani smrt nebere.
    • Ocas,proč svou kod ODA úspěch tak se to da říst ikdyž lodě pluji ODS vzhůru nežli komentař.
      • tohle psal i *3* iot?
  • Skákal bych mu na samotce po žebrech, až by mu z huby tekla krev.
    • myslim Repo, ze timdle ses zaradil po bok komancu z 50. let, tak nejak do jednoho Siku
    • Spokojen?
    • Ano tak mi komunisti to máme rádi protože tak je to zprávné. Čest soudruhu!
      • V době šikovatele Řepy se o komunistech vůbec nevědělo. Blbe!
  • Jsem psychicky Narušený jedinec a Všechny Vás zabiju!!
  • Mi komunysti vám toeště zpočítáme a bude mrtvý každý kdo jede proti nám! Čest! A za nama stójí nadsódruch Putin! Má Atomové bomby a neváhá je proti demogratom použit! Čest!
    • Ty jsi neskutečnej v*l :-)))) *1* *1* *1*
    • TOP 09 opiše útery hned po promoci novinařu ještě znalcu, co ty na to?
    • Člověče, tobě snad jeblo.
      • mate tam chybu ... to "snad" je navic
      • To je tečka, tomu jeblo už když ho vysmolila coura vedle popeláku, spadl přímo na hlavičku.
  • Dnes moc lidí nemá vůbec žádné zábrany, takže demokracie dostává na pr.... Ta je jen pro vyspělou společnost. Tady v Česku je to nazrálé pro festovní totalitu, pokud možno stalinského typu. Pořádně seřezat a hurá na Solovky, tam třeba zhebni! Bude zas o jednoho hajz.. míň.
    A tak furt dokola...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit