Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ač Paroubka moc nemusít, tak musím konstatovat, že udělal dobře. *2*
  • Jako počin, gesto dobrý,teď jsem zvedav co stoho vzejde.Připadáto trochu jako když darujete předmět a v okamžiku předání si uvědomíte že ho potřebujete a proto ho nechcete pustit z ruky. *15*
    • ).(
  • Tvl,zase ta samolibá tlama straší v novinách *11* ,táhni do hajzlu špeku *2*
  • Orel dostane dopis od mouchy,,,,jestli oni nebudou brzo volby
  • Ahoj Jyrko....nekaž si image nějakým hloupým dopisem papalášovi papežovi...myslím, že ty tvoje úhybné manévry s vypasenou a vystrčenou řití před rajčaty na pódiu, které ti tekly po ovaru, se spolubojovníkem o koryto moci, s blbečkem Tvrdíkem, už ničím nepřekonáš....tak si dej politický pohov...Jyrko, ve své době jsi byl démo...sexy mozek v souznění s Marťany... ale dnes jsi už jen vyšeptalá ředkvička, myslím si já....
    • Běž a řekni mu to z očí do očí. *3*
    • ty budeš taky pěkně hloupý dobytek!! *2* *2*
      • jistě anonyme...pro mně vždy lepší je býti upřímným dobytkem, než tím politickým všžravcem Jyrkou Paroubkem, či tou jeho bývalou manželkou, který parazituje i na dětech z děcáku....tak papap, ty ne-dobytku, sláma nebo seno, z ucha nebo bot...
  • Paroubek se musí zviditelnit,Petra ho nenechá odstrčit.
  • Správnej komouš se ve větru houpá!
  • Církev dostala majetek, tak at se o nej rádne stara. Nevidim proč by měli být hodnostáři /vč.Duku placeni státem/.
  • Paroubek na Hrad. *1*
    • ... v Karpatech, blbe :)))
    • Vypadá spíš jako Paroubek má hlad a ne na hrad *1*
  • Polocikán Roko-Šuplík-SexyMozek-Paroubek od Kočkolotoče asi zase vzývá Marťany a možná je už dokonce "vidí" všude kolem sebe. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit