Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co nám může koronavirus nadělit pod stromeček ? Více nakažených... Jisté  je jen to, že vládní opatření nezabírají, že jsou jen propagandistickou šarádou a šidítkem pro důvěřivé občany, kteří jsou přesvědčeni o spasitelnosti roušek a dalších nesmyslných výstřelků z dílny zdravotnických inkvizitorů. Naději vidím jen v podobě účinné vakcíny. 

  • Přeji všem čtenářům Tiscali hezké Vánoce a klidné a šťastné prožití následujících dní. 🙂🙂🙂

    • Já přeji všem to samé a hodně dárků pod stromečkem...🙂

      • vanhorne

        Ktera kolobezka nam to preje, ta prava nebo ta zlodejka?😉

        • No přece pravá...🙂

          Jsem sice v práci (a máme pěkný frmol ☹), ale přání jsem stačila napsat...

          • Děkujeme mnohokrát panu Občanovi i paní Koloběžce. 

            Kéž nás pevné zdraví provází a umožní nezávislý úsudek, i když bude každý jiný. Hlavně, aby nějaký byl.  Všechno nejlepší

            • Pane Jindřichu2309, děkuji za Vaše vyjádření, s nímž se ztotožňuji. To že má někdo jiný názor než já nemusí znamenat, že by to musela být hloupost; mýlit se mohu já. A pokud se mýlím, rád se nechám poučit.

              Už jsme zažili období, kdy všichni byli nuceni vyjadřovat stejný názor a kdo měl názor jiný, to byl, holt, "třídní nepřítel" se všemi důsledky z toho označení plynoucími. 

              Já se ztotožňuji a názorem, který vyjádřil v 19.století jeden z francouzských filosofů, tuším Voltaire:

              "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do své smrti budu hájit Vaše právo říkat to."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit