Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč mě nikdo nemá rád? *13*
  • Viděl jsem kus rozhovoru s tímto pánem v Událostech, pak jsem musel přepnout, žaludek už tolik nevydrží. *11*
    Stačí si uvědomit za koho kope. Je to poslanec v Kyjevě, který včas převlékl kabát a postavil se po Majdanu na "správnou stranu". Odtržením Krymu fakticky jeho mandát ztrácí jakékoliv krytí. A tak se pán snaží využít situace pro svojí kariéru. Tataři na Krymu mu poslouží jako užiteční idioti. Možná se dočkáme, že v Kyjevě založí i exilovou Krymskou vládu, pokud se mu tam podaří sehnat tolik Tatarů, kteří umí alespoň číst a psát. A možná se pan Džemilec pokusí pasovat za jakéhosi tatarského dalajlámu, který bude jako turista za cizí peníze cestovat po světě a hlásat jak bojuje za svobodu utiskovaných chudáků na Krymu. Západní propaganda mu půjde na ruku, proč toho nevyužít, že? Pohodlný způsob bytí nadosah, proč by po něm nesáhl. *15*
  • Kdyby to Nikita Sergejevič někdy ve třiapadesátym nezkurvil, tak nikdo nemusel k ničemu vyzývat svět.
  • já starému hovořila, nělez k tým komunistom, no nedal si povedať a včil to má
    • Svojí identity se už nezbavíš. Tak zanech už těch žalostných pokusů a běž potěšit svého milovaného kozlíka do chlívku.
  • Starý gay tečka žije jako zvíře v doupěti, nemá nikoho, nemá rodinu, nemá přátel, jen se sžírá ve svých fantasmagoriích, nevíte někdo jak by se mu dalo pomoct? Já sám jsem z něho smutný když vidím jak se trápí! Tečka je jeho nick, jinak je Petr.
  • Rus potřebuje vyprášit kožich pořádným klackem a zahnat zpátky do stepi.
    • Tak na co čekáš, ukaž jak se to dělá, hrdinný obránče Krymu.
  • Tečka prý chce vystoupit ze zločinecké organizace KSČM, prý se mu smějí,že spí s kozlíkem.. inu komouši
    • Tečko, nic si z toho nedělej, bůhví, s jakými zvířaty spí oni,komunisté, ani bych to vědět nechtěla *1*
    • Máš to marný, svojí identity se už nezbavíš. Kozlomrde.
  • Přátelé, sděluji vám, že už nejsem Kozomrd, ale jsem KOZLOMRD, už nešukám kozu, ale kozla. Váš Tečka.
    • Ty jsi Klas Jaroslav?
      • Ivo, my víme, že jsi Blb Tečka.
  • Má pravdu předseda Tatar...USA spolu s EU už by skutečně měli přestat vrtat tam a do toho, kde jim do ničeho vůbec nic není s cílem si jít zase v zájmu "svobody a demokracie" kapitálově narabovat na cizím, pak všechny zotročit do dluhů a ještě drze a sprostě žvanit kde komu do toho co si může a co už nesmí dovolit, tak jak jim se to bude zrovna hodit.
    • Máš to nějak pomotané to je přesná strategie rusů jak to předvádí os jejich slavná VŘSR. *12* *12* *12*
    • Tečko, ty aby ses k tomu nějak nevyblil, ty komouši zatracený *16*
      • Magdalénko víš, že jsi kurwa?
      • Magdalénko,naprosto věcný argument - není co dodat
      • Marně se snažíš přišít svoji identitu někomu jinému.
  • CCCP (nyní se nazývá na Rossijskaja federacija) je fašistický imperialistický stát. Ruští nájezdníci stále ohrožují své okolí a proto je potřeba vzít pořádný klacek a zahnat je zpátky do stepi. jedině tomu Rus rozumí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit