Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rozumný nápad,doufám že na tento krok odpoví i naši vodáci na Berounce
    • naprosto souhlasím,také by mě to zajímalo *3*
      • až se k nám do ČR dostane Ruské a Čínské námořnictvo tak vás přejde legrace *7*
        • A to jako po Vltavě jo? Ty už taky nehul...
  • *1* *1* *1* opancéřovaná lehká sportovní plachetnice *1* *1* *1*
    *1* *1* *1* stealth tanker *1* *1* *1*

    *1* *1* *1* Ruský traktor opětoval palbu a posléze změnil letovou hladinu.*1* *1* *1*
    • *1* *1* *1* *1* jo. A ČSSR vyvezla do rozvojové země cukrovar, kterým místní obyvatelé rozstříleli všechno okolo.
  • Putin už má z rostoucí moci Číny strachem zhnědlé trenýrky. *2* *2*
    • Tobě už strachy z Putina zhnědl i ten kýbl plný *11* co nosíš na krku ...

      *1* *1* *1*
      • Ze skřeta Putina mám jenom srandu. *2* *2* *2* *2* *2*
        • To mít můžeš, takové *12*, živící se *11* na diskuzích má totiž Putin naprosto u zádele, zloději nicků Simone...

          *15* *15* *15*
          • Simon a Tečka. Oba tyhle neexistující tvory jsi stvořil jenom ty.
            Možná ti to zdejší IQ tykve baští ale na mě to nezkoušej rudá nulo.
            Já mám přístup k IP.
            • Ještě si dupni nožičkou nulo.
              Já si IP zjistím za pár sekund. Neschopák jako ty je nezjistí ani za sto hodin.

              Jsi teplej Rus a máš kluka jménem Simon. To už tu každej ví tak s tím furt neotravuj.
            • To už tady bylo trolle Simone, máš velmi krátkou paměť, tím už si totiž vyhrožoval a skutek utek...
              Tak prosím o moji IP, ale do zítřka čekat nehodlám...*3*

              Jsi jen obyčejné, ulhané *12* a další debata je s tebou naprosto zbytečná ...

              *15* *15* *15*
  • Prosperující čína brzy pohltí chcípající Ruský stát. *2* *2* *2* *2*
    • Pokud sis nevšiml, zatím pohlcuje dodělávající kobylu USA...

      Ovšem, na tvé demagogické *11* jsme si už zvykli, místní trolle, zloději nicků a megaosle Simone...

      *15* *15* *15*
      • Zato si každej všimne že ty jsi komunistický chmaták nicků. *2* *2* *2* *2* *2*
  • Vzhledem ke stále rostoucí a už ani neskrývané agresivitě USA, které se chovají, jako by přišly o rozum, se není co divit, že se Čína začíná bát.
    • Zatím nejvíc roste agresivita Putinova carství: Abcházie, Osetie, Čečna, Gruzie, Krym, východní Ukrajina... USA nabízejí svobodu a demokracii (hospodářský zázrak v poválečném Západním Německu...). A co nabízí CCCP, to jsme zažili v Protektorátě Čechoslovackaja Sovětskaja Respublika.
  • S kým chtějí ti magoři válčit? Že by připravovali novej Pearl Harbor?? *1*
    • Douč se dějepis pro základní školu, magore... *1*
      • ne, nepletu si japonce s číňanama. Jen mi nenapadá, koho jiného než USA by pro Čínu mělo smysl napadnout. Jít přes Mongolsko na Rusy???
  • Tak to se máme na co těšit. To bude něco jako novodobé transformers.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit