Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč toho chudáčka připomínáte? to už měl větší šance taťka šmoula

  • Více zakomplexovaného jedince a protistátního živla než je Hilšer jsem dlouho neviděl.

    Takový člověk nemá 9 z 10 nutných předpokladů pro funkci prezidenta. A to myslím, že mu fandím

  • Není hoden ,je to ostuda národa obnažuje se na pietních akcích dělal by to i na hradě .Je to stejná kreatura jako novotný t ODS ,kolář z Top ,hřib od pirátů ,hřebejk ,svěrák,menzel,štěpánová,hrušínský,isová,mádl,geislerová a mnoho dalších komediantů vzívajících  opilce havla

  • Hilšerovi přeji více sebereflexe, realismu a soudnosti. 
  • Nepřijatelný kandidát. Leda tak pro Ukrajinu. Tam mohou být zvoleni i komici. Ale tady, u nás? "Chraň Bůh!"😈

  • Hilscher, člověče nešťastná,(že by "malo peněži"?), takto promrhat mladý život zdá se mi poněkud nesmyslné.

    Tady chybí lékaři, zubaři a zatím spousta kolegů vytváři pasqily zákonů, které se stejně nedodržují anebo je nutné vzápětí tyto novelizovat

    .

  • Ale notááák. Patrně pan MUDr. Hilšer nebude favoritem redakce ani Hlídacího psa a ani Tiscali. Troufám si říct, že další lačný kandidát pan Fischer - to bude jiná písnička. 

    Nebo že by pražské vodárny a kanalizace vyprodukovaly dalšího kandidáta? Třeba volně se dosud pohybujícího psychopata z periférie Prahy?😂

    Náhodou pan Hilšer ukázal, jak moc o funkci stojí - neváhá se ani producírovat nahý. A Vy by jste mu to nedopřáli???jeden kandidát lepší druhého.

    Jsem zvědav jestli při této úrovni elit vůbec někdo k volbám přijde. 

  • tobro

    Bacha, mimořádně nebezpečné chazaronetáhlo; absence páteře potvrzena. 

    Byl jsem očitým svědkem...😎

    • :DDD netahlo muze bejt i Cech, a to kolikrat horsi nez "Chazar", jak dnes lide vaseho typu rikaji zidum....

      • Je mi z něj trapně.Proč se tak zesměšňuje? Mlíčňák který nezažil válku,boj ani kriminál,který nezná  život ani lidi,chudák,který se cpe do čela národa ke kterému nepatří.Proč se nestará o svůj obor,má vůbec atestaci,nebo ho to nebaví a závidí politikům jejich prázdnou existenci?

        • A vy jste zazil presne co z toho? A co z toho zazil nas prezident soucasny? A pokud nic, o co je lepsi nez Hilser?

          • Technicky jde o zralost osobnosti,kterou pan Hilšer ani nedosáhnul ani neosvědčil.Určitě to ví a proto je hloupé,jak se prezentuje. Jako Žid se patrně chce mezi svými předvádět,jak si ty Čechy umí ochočit aby pak snáze se vetřel mezi významné Židy v Evropě a byl jimi uznáván.Osvědčuje tím toliko nevychovanost.

            Takže na co jste se ptal: Prezident současný prošel politickým bojem,předchozí právě tak,ale někteří naplnili tu trnitou cestu v plném rozsahu- Havel seděl a politicky bojoval, Masaryk odsouzen k smrti politicky i vojensky bojoval,,Svoboda bojoval na frontě,Zápotocký byl v koncentráku,Gottwald se politicky snažil pod Stalinovou botou, Beneš bojoval vojensky a diplomaticky atd.

            Zdá se,že bychom mohli napsat celou knihu o tom,co všechno by pan doktor udělat měl nebo co všechno ještě bude muset učinit,má-li zasluhovat aby mu byla funkce prvního z Čechů nabídnuta.Zatím se cpe kam nedorostl a to je drzé a taky směšné.       

            (jo-co z toho jsem zažil já? naštěstí nic a proto mě ani nenapadlo chtít být prezidentem.)

            • Je to tak dulezity ze je zid? Nemate kapku cukani v pravy ruce kdyz slysite treba neco od Wagnera?

              • Reakce na příspěvek:

                Prezident je první z Čechů,proto nemůže být cizinec.Třeba na Slovensku se stalo,že si zvolili Schustera,který byl karpatský Němec a byli Slováci,kterým to vadilo,i když mu nic nemohli vytknout.Zkrátka u jiné funkce by to židovství nevadilo,pro prezidentskou funkci však vadí naprosto zásadně.Nebo snad může být Čech prezidentem v Izraeli?


                • Reakce na příspěvek:

                  Proc by nemohl byt cesky zid prezidentem Izraele? 

                • Reakce na příspěvek:

                  Proc by nemohl byt cesky zid prezidentem Izraele? 

                  • Reakce na příspěvek:

                    Já jsem psal o Čechovi,ne o českém Židovi.To není totéž asi tak jako jablko není hruška,i když rostou v jedné zahradě.Proto Žid v Čechách není Čech a nikdy ani nebude,protože jím být nechce.

                    A kdyby byl slušně vychovaný,necpal by se kam nepatří,tak jako žádného Čecha ani nenapadne kandidovat do čela státu Židů.


                    • Reakce na příspěvek:

                      Aáá, tady nekdo cetl Protokoly sionskych mudrcu. myslel jsem ze antisemitismus v Cechach vymrel s posledni svetovou valkou. Evidentne ne

                      • Reakce na příspěvek:


                        Tak kdo chce mít prezidentem Čecha je dnes antisemita? To může napsat jen sionista.Že se nestydíš!

                        V roce 1975 Organizace spojených národů schválila rezoluci UN
                        3379,která odsuzuje sionismus jako rasismus.V rezoluci se uvádí: „Jakákoliv
                        doktrína rasového rozlišení nebo nadřazenosti je vědecky falešná,morálně
                        zavrženíhodná ,sociálně nespravedlivá a nebezpečná.“


                        • Reakce na příspěvek:

                          Nu, tak jsem sionista. Kdyz uz jsou dneska nektere entity hrde na to ze jsou "nacionaliste" (hahaha), tak sionismus neskodi. Navic nedelam rozdily mezi ceskymi obcany. 

                          • Reakce na příspěvek:


                            Tak se potěš talmudem sionisto,ať víš proč jste z rozhodnutí OSN morálně zavrženíhodní a proč nechci nikoho z vás českým prezidentem:

                             -              Lidskou bytostí s lidským tělem a duší je
                            výhradně Žid. Nežid není člověk,nýbrž dobytek (Gemara Kiddushin 68a,dále Metzia
                            114b )s bezcennou duší (rabín Shneura Zalkán)-
                            Vražda Nežida  není hříchem, jeho maso
                            je jako maso oslů a kůže jako kůže koní.
                            (Ab .Zarah ii.1)-
                            Nežidé nespadají pod ochranu zákona a Bůh vydává jejich peníze
                            Izraeli(Baba Kamma 37b)- Židé
                            mohou používat úskoky a lži k obelstění Nežida (Baba Kamma 113a)-     
                            Všechny děti Nežidů jsou zvířata (Jebamoth 98a)- Co Žid získá krádeží od Nežida,může si ponechat (Sanhedrin 57a)-pohan nemůže vznést obvinění z podvodu,protože je řečeno „svému
                            bližnímu“(Lev.25:14)Když však pohan ošidí Izraelitu,musí přeplatek vrátit podle
                            našich zákonů,protože práva pohana nesmí převyšovat práva práva Izraelity.(the
                            code of Maimonides,Book 12,Tje book of Acquisition)- Ale v městech těchto národů,které ti dává Hospodin,tvůj Bůh do
                            dědictví,nenecháš na živu naprosto nikoho.(Deuteronomium 20:16) Podobná
                            přikázání ke genocidě jsou: (Izajáš 34:2-3),(Jozue 10:37),(Jozue 10:32) ,(Deuteronomium
                            7:5-6 )(Jozue 6-21)- Ježíš
                            Kristus byl šarlatán,svůdník páchající zlo a měl pohlavní styk se svým oslem:
                            Talmud,Sanhedrin(1935)105a-b.p.717.- Panna
                            Marie byla ku.va: Talmud,Sanhedrin(1935) 105a-b.p.726- Když
                            je Žid v pokušení páchat zlo,měl by jít do města,kde ho nikdo nepozná a
                            páchat zlo tam(Moed Kattan 17a)-Vy
                            Židé jste zváni lidmi,avšak národy světa –Nežidé-se nazývají
                            zvířaty(dobytkem)(Baba Mezia 114b)- Při
                            vraždě Nežida Židem trest smrti neexistuje (Sanhedrin 57a)- I
                            nejlepší z Nežidů musí být zabiti (Babylonský Talmud)- Když
                            Nežid udeří Žida,musí být zabit.Udeřit Žida je jako udeřit Boha.(Sanhedrin 58b)-Když
                            dobytek Žida trkne dobytek Nežida,není za to zodpovědný,ale když dobytek Nežida
                            trkne dobytek Žida,musí za to zaplatit v plné výši.(Baba Kamma 113b)-  Nežidé
                            mají raději sex s krávami (Abodah Zarah 22a-22b)- Proto
                            nedávejte své dcery jejich synům a jejich dcery neberte pro své syny!Neusilujte
                            nikdy o pokoj s nimi ani o dobrodiní od nich!Buďte rozhodní a budete
                            užívat dobrých darů země a navěky ji podrobíte pro své syny.(Ezdráš 9:12)- Ježíš
                            vstal z mrtvých a je trestán v horkém,vařícím kalu.Každý,kdo se vysmívá
                            slovům židovských mudrců a zhřeší proti Izraeli,bude vařen v horkých
                            výkalech.(57a Gittin)- Křesťan,který
                            studuje Tóru a ostatní židovská Písma,propadl smrti,protože je psáno,je to naše
                            dědictví,ne jejich.(Sanhedrin 59a)- Když
                            Žid najde předmět ztracený Nežidem,nemusí ho vrátit (Baba Kamma 113b,Baba Mezia
                            24a)- Bůh neušetří Žida,který vdá svou dceru za
                            starého muže nebo si vezme ženu svého syna nebo vrátí ztracenou věc Nežidovi
                            (Sanhedrin 76a)- Nejlepší z Gójů musí být zabiti:rabín
                            Simon Ben Kochan v Židovská encyklopedie 1907- Názory habadu od rabína Shneura
                            Zalmana:Nežidé pocházejí z odpadu,tak jako plev je více než zrna…všichni
                            Židé jsou od narození dobří,všichni Nežidé od narození špatní.Nežid je bytost
                            dědičného zla,svou bytostí podřízena Židům. Duše Nežidů jsou z úplně
                            rozdílného a podřadného pořádku.Jsou absolutně zlé,bez jakýchkoliv
                            vykupitelských kvalit.)0-           Mores Hess,učitel Karla Marxe 1862 Řím a Jeruzalém:
                            Žid musí být především Žid a až potom člověk- Ilja Ehrenburg- vydal rozkaz ke
                            znásilňování německých žen a vraždám žen a dětí.Jinde říká: Němci nejsou lidské
                            bytosti,nic nám nepřináší tolik radosti jako německé mrtvoly.(citace z knihy
                            Anatom Goldberg: Ilja Ehrenburg).


                            • Reakce na příspěvek:

                              Nejaky pasaze z Mein Kampf nemate ? Nemate nahodou dedecka v Holesove? 

                              • Reakce na příspěvek:


                                Pane sionisto,já jsem Čech,nevím kde je Holešov zato vím,že tohle je váš obvyklý způsob,házet na lidi  německou zatuchlinu.Jenže já jsem katolík.My hlásáme monofyletismus-všichni jsme z Adama a Evy.Takže mě do vaší fašistické škatule nenacpete.Ta je už obsazena vámi sionisty.    

                                • Reakce na příspěvek:

                                  Takze jsme tedy vsichni zide. Nac ty rozdily

                                  • Reakce na příspěvek:



                                    Ježíš říká v Písmu Židům(ortodoxním,sionistům,farizeům): Vy jste od Ďábla,váš otec je Ďábel.

                                    Samotných Židů se to netýká,ti jsou od Séma tak jako Češi od Jáfeta, kteří jsou oba od Boha.Mezi Židy jsou však takoví jako jsi ty,kteří se  hlásí k sionismu a tím k Satanovi.


                                    • Reakce na příspěvek:

                                      Vy nejspis pochazite od šaška...

  • Hezounek sází na to , že je v populaci více žen, ale dnešní doba je o erudovanosti politika a taková čudla,by byla sežrána při prvním jednání. Přímá volba je velice transparentní výsledek většinového názoru.

  • Furt vypada lip nez prezident soucasny. Kazdopadne, asi zase dam hlas Fischerovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit