Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no a co?cigoši z indie přes rumunsko,bulharsko,madarsko až k nám.
    dakera mindža romale. *1* *1* *1*
    • Bohužel k jejich zakořenění pomáhají naši politici a média.Která každého slušného člověka co proti nim má oprávněné výhrady, označí za extremistu. *9*
  • Bavil jsem se s člověkem co mě tvrdil že je opravdovej američan.Když jsem se ho zeptal, z jakého kmene je. Tak se urazil. *1* *1* *1*
  • Hned jsem ho na tom obrázku poznal, je to on!!
  • Říkám to stále, že Američan je umytý a navoněný Rus pocházející z Egypta a z předků Davidova sémě.
  • A proto amíci vybily indiány (rusy), aby jim neudělali doma revoluci. *1*
  • Opět vědecký blábol o ničem. V článku se říká že je to jen teorie ale prý už mají jasno.
    Je to stejné jako když se najde stará kostra a vědci jásají - hurrá konečně se našel náš
    prapředek. Pak se však najde kostra ještě starší a zase je datování vzniku člověka nejisté.

    Věda tvrdí že obří a trpaslíci patří do pohádek. Jenže jsou kostry obrů i trpaslíků. Našla
    se i sada obřích stop. Máme i nástroje které běžný člověk neuzvedne.
    Nehledě na to že i dnes rodí extrémně vysocí lidé (obři) nebo naopak lidé s malým vzrůstem.
    • Už to nehul... Anebo přestaň čerpat vědomosti z Blesku a Chvilky pro tebe :-DDD
    • :-)
      • koloběžko seš krávanebezká sejříš sem smajly sejříš sem hovadiny *12*
  • No jo. Proto je okupanti z Evropy skoro všechny vyhladili a teď by v tom nejraději znova pokračovali. ale cestou na východ.
  • Ta podoba a intelekt Amíkům zůstal.
    • Urážite indiány.!!!Amici jsou hlevě evropané.A kdyby to šlo správně jak má tak se v USA mluví německy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit