Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už dle jména určitě rozený němec. Ada věděl co činí, jen se nechal obklopit zmrdama

  • tak kdy se bude  německo přejmenovávat na Arabsko nebo |Velká kozomrdská republika? Lidi začněte zbrojitt  velká třetí světová se blží


  • dzixy

    Další trn do paty. Nedostudovaný právník se šanci řídit vyspělý a kulturní stát.  Rána pro celou Evropu.  Křesťanská ideologie je dnes již "passe". 

  • takže další buuzna co nám chce diktovat svoji pravdu. Každý den cvičím a snažím se být nej  ve všem co mi pomuže proti buznám a gender trolum. válka se blíží a majitelé nadnárodních korporací nás budou chtít vyhladit.



  • Laschet je dobrá volba, je to bývalý kosmonaut a propagátor bezjaderného pásma v Hesensku. Líbilo se mi jak v přímém přenosu zfackoval toho zmrda Töpfera a potom mu zarazil propisovačku do krku.

  • Vyjadřuji se k Laschetovi proto, že nejde jenom o vnitřní záležitost Německa. Příliš jsme svázaní s Německem. 

  • Laschet zajišťující merkelovskou politickou linii je pro mě nepřijatelný. Německo si nezaslouží pokračování merkelizace německé společnosti. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit