Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "náš" ?? *8* mluv za sebe juroKulihrachuBTW, ty jsi tu král bukvičáků *15*
  • ... co se děje buzničko Simonku, ty náš ouchylku :))) *14* *14* *2* *2* *2*
  • No toto, bude anální sexík ? *14* *14* *2* *2*
  • A tečka do prdelee. *2*
  • Tak jsi po tisící Simoně zkonil jméno. Tvůj denní program je hodně omezený ruský
    teplý omezenče.
  • ... ale copak buzničko Simonku :)))
  • Na tvojí vulgární a primitivní úroveň ani nikdo klesnout nehodlá, trosko.
  • ... ty degene a bezmozku, na mě nemáš pitomečku, na mojí vrozenou inteligenci :)))
  • Pořád ti vadí zdejší holčina Simona? Pak se mezi ty buzíčky řadíš zdá se ty blbe.
  • ...ahoj buzničko Simonku :)))
  • Veleba na Hrad *2*
  • Simona je skutečná holka a zlého vzteklého ruského důchodce trolla elegantně
    poslala do řitě. Proto se tak vzteká a krade jména. *15* *15*
    My co chodíme na face máme na Simču i telefonní číslo.
  • ... vlez si na svoji kriplkáru a jeď, ty bezmozku :)))
  • Miloš Zeman je nejlepší praesident.
  • Dobré poledne všem homosexuálním pionýrům z SSSR. *14*
  • užij si chvilku slávy, přeju ti to, postiženým vždy držím palce *3*
  • ... ty si zchudla na duchu, pitomečku :)))
  • zlej trolle, myslel jsem si že tvá schizofrenie už dosáhla maxima, mýlil jsem se, proč pořád fňukáš, brečíš? není moc chlapské dávat najevo, že ti nějaká holka, no spíš chlap co si na ni hraje zničila život, vždyť si tím už tak trapnej, jsi slaboch *11*
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako módní návrhářka a jako pravicová novinářka. Takže sbohem a už mě tu nikdy neuvidíte, to budete koukat. Mě jako módní návrhářku, zná celý svět, pro moje modely, skáčou modelky z okna, to koukáte co a že pořád brečím a fňukám, jsem přeci jak malá Simonka duchem a odvahou. Mě chlapi zničili život, tak to je. Děkuji za pozornost
  • zdarec stalinisté




    vivat Ovčáček


    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit