Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyvážené *3*
  • Vidíš Simone, jak jsi zoufalej..hi..hi.. podvádíš s hlasováním a přesto ti to není nic platné, to je tedy na špagát
  • Vážení diskutéři (myslím ty normální, ne teplouše),
    k čemu nám asi je, že Simona šla ven mezi lidi i s posranejma kalhotkama, když zasmrádlej teplouš Semjon Gayínek zde zůstal???



    PCHE !!!
  • Vzhledem k průhlednosti v podvádění místního ruského šášulíka zléhoBTWjuraHrdinyPutina. je evidentně poznat který příspěvek ho dopálil do běla

    mínus 5 nelíbí se
    mínus 10 dostnasranost

    mínus 15 meganasranost
    mínus 20 a více totální nenávist k USA a všemu demokratickému, včetně totální meganasranosti *15*
  • Vidíš Simone to bodové ohodnocení, jsi prostě šašek a všichni z tebe mají bžundu. Všechna hlasování si prohrál, jsi prostě jenom místní idioot..hi..hi..hi
  • Jenom ty na něho pořád štěkáš a nikdy nekousneš, protože jsi proti němu obyčejný ratlik..hi..hi
  • zlej trolle, nebuď na sebe tak přísný, mě připadáš v pohodě, asi jako sousedův kozel Miloš
  • ale vždyť já žádný stránky nemám, já jsem takovej idiot, že je nedokážu poskládat
  • super
  • dobrý nápad, také mě to zajímá
  • kašli na něj, radši nám napiš novinky o prosperujícím Donbasu a něco o Strelkovovi, prosím
  • máš pravdu zlej trolle, všichni trnuli, prostě se o něj národ bál, po Zemanovi neštěkne a ni ruskej Šarik
  • Drahý Simone, místní idijote

    ).(
  • Ty s tou tvou sejratou a smradlavou kundoou Simone, dokážeš akorát to, že se všichni poblijou. Fůj...hi..hi..hi..píp
  • omlouvám se, ale trošku mě to vzrušilo *2*
  • Když to byl zrzavej Veškrna, tak člověk trnul každý den, jestli vydrží do večera.
  • Nevážený ruský teplouši semjone BTW. Podvodníku s hlasováním.
    Poslední reakce na tebe ( jednak za víc nestojíš a jednak bohatá Simča se jde bavit do města - sedět v parnu celý den na tiscálu můžeš jen ty BTW chudáku) *2* *2*
    Komolíš moje jméno Simona a teploušuješ. Jsi skutečně nudná ohraná deska. Až natočíš novou tak dej vědět Tupohlave Dutohlave ju *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Moje pussy je dnes zase hladová, oblékla jsem si černé saténové kalhotky a minisukni. Top bez podprsenky / mám krásná přírodní prsa) a vuala - jsem kočka *14* *14*
    Slintej dědku. užírej se vzteky dědku. Kvíkej na tiscálu. Mez lidma kvíkat nemůžeš. To by jsi dostal po čuňi ruský dobytku. Pa pa nulo. Simča, novinářka, reklamní návrhářka a o víkendech slušně vydělávající pouliční kurwa. *14* *5* *2* *2*
  • Drahy Simone, místní idijote, nudíš. *5*
  • vždy když jsi takhle drsný, mám erekci, zlej trolle, uděláme si dneska hezký večer, já ty a rozpálený samovar ?? *14*
  • Co bys chtěl po stbáckém praseti, to nepředěláš. Leda jateční špricnou do zátylku. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší