Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bod 6 ekonomové říkají, že růst ekonomiky a její pád je není závislý na činnosti či nečinnosti vlády. hold tak to je...
    • to je tady ekonmů
      • souhlasím, že nesouhlasíte, že jste ekonomové
      • prý kdyby to někdo uměl, tak má Nobelovu cenu za ekonomii. tak se hlaste ...
        • ... já, ty vožralej dobytku :)))
          • připomínáš mi mého spolužáka, Jiřího Dudka, který řekl na otázku jak vzniká elektřina, že zapne vypínač.... tak to je to s Tebou a ekonomií...
  • bod 9 a je to tady.. populista.. Zastaví také nelegální migraci.... to není jako s průjmem...
  • bod10. pane prezidente už raději ne....to by bylo tolik štěstí, že bychom se z toho zbláznili....
    • ... jedeš pryč, ty vožralej dobytku :)))
      • když jím nejsi, tak si nemusíš dávat tak vykřičený nick... všichni to o Tobě přece ví... když jím jsi /myslí bijcem a pitomečkem v jedné osobě... tak chápu, že musíš *4*
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako reklamní návrhářka a jako novinářka. Takže sbohem.
    • Já tu tedy naposledy nejsem... ve vší slušnosti... *7*
      • to my přece víme sajmone
    • rozumné.. není potřeba krást.. nejsme jako oni... *3*
    • ... co tady děláš, ty vytíženino :)))
  • To je úroveň jeden by blil, čuňata!
    • se taky na každý zahraniční návštěvě zeblil, tak blij také.
  • zdarec stalinisté




    vivat Ovčáček


    YEAH !!!
  • ... Alenka má pod čepičkou, to tu bude legrace :)))
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako módní návrhářka a jako pravicová novinářka. Takže sbohem a už mě tu nikdy neuvidíte, to budete koukat. Mě jako módní návrhářku, zná celý svět, pro moje modely, skáčou modelky z okna, to koukáte co a že pořád brečím a fňukám, jsem přeci jak malá Simonka duchem a odvahou. Mě chlapi zničili život, tak to je. Děkuji za pozornost
    • zlej trolle, myslel jsem si že tvá schizofrenie už dosáhla maxima, mýlil jsem se, proč pořád fňukáš, brečíš? není moc chlapské dávat najevo, že ti nějaká holka, no spíš chlap co si na ni hraje zničila život, vždyť si tím už tak trapnej, jsi slaboch *11*
      • Simona je skutečná holka a zlého vzteklého ruského důchodce trolla elegantně
        poslala do řitě. Proto se tak vzteká a krade jména. *15* *15*
        My co chodíme na face máme na Simču i telefonní číslo.
        • ... na Simču s prochcanejma kalhotkama a posranou prdelí, plnou análních bradavic a kaštanů, tak na tu opravdu tel.číslo nepotřebuji :)))
      • ... ty si zchudla na duchu, pitomečku :)))
        • užij si chvilku slávy, přeju ti to, postiženým vždy držím palce *3*
          • ... vlez si na svoji kriplkáru a jeď, ty bezmozku :)))
  • V mojí ruské zemljance nemám elektřinu takže jsem zamrznul v roce 1990: *3*
    Zeman je opilec, lhář a blb. Klasický hošan z StB
    • Páni cenzoři a blokátoři vy chrápete. Nadávky a urážky na hlavu státu podporujete? Tento příspěvek není diskuse k tématu.
      • Zeman je lhář. To potvrdil i soud ČR ty ruský mektale.
        Zeman je opilec a zloděj - jako expremiér za ČSSD je zodpovědný za totálně předraženou ostravskou dálnici. Zlodějnu,

        To nejsou urážky ale pravda. Ty si pleteš pojem a průjem ruský vemeno.
        Doba kdy tvůj cenzorský komouš zakazoval rudému režimu nepohodlné články už je dávno pryč
        • To je Simon, ten může nadávat jak chce, blbec teplej. On pracuje na Tiscali, jako hajzbába a kuřbuřt..hi..hi
          • Když Simoně komolíš jméno a nadáváš ji, tak tu pak nebreč že ti to vrátila .
            Jsi s tím brekotem trapný ruský teplouši Semjone BTW zlej trolle.

            Cenzor už tu měsíce nikoho neblokuje a kdyby blokoval tak by v prvé řadě musel doživotně bloknout tebe ruský prde, za podvádění s hlasováním a za ničení debat
  • Zírám - ZEMAN kritizuje to čeho je sám vrcholným představitelem - nacista nesnášející lidi, kteří prošli koncentráky a uprchlíky, kterým ruští vrazi házejí pumy na nemocnice a školy, Komunista bojující proti všemu pozitivnímu, co zde po roce 1989 vzniklo, Člověk, který umožnil Bakalovi stát se miliardářem. Spolu s Klausem zradili a zničili Československo propustili na svobodu masové vrahy, jako byla Brožová Polednová. Zasadil se o to, aby mohl Babiš vlastnit půl státu, podnikat a přitom dělat ministra financí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit