Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpoutat pozornost, mezitím co celá republika sleduje Bártíka jak jede na Kočí a John to na vlastní voči všechno viděl se dějou lumpárny o kterých se dovíme tak, že ČR dluží o bilionek víc.
  • Ale to memá žádnou důkazovou váhu. Bylo by to jen pro pobavení
  • Zančne nám nyní pan Bárta či ABL zveřejňovat záznamy odposlechů, anebo jsou již bezpečně "zabezpečeny"....
  • kdo se na každýho z tech ..............podívá musí uznat ,že jsou to ..............vlezlící zneužít využít kde se dá
  • správny názor
    lidi nadávají ,stežujou se ..................nic pro své dobro žít ,neudelají
  • Co výrok, to perla. Opravdoví "státníci" !!! Vhodní leda tak ke stání ( třeba u soudu ).
  • Bárto odkloň mi také půl melounu,já tě neprásknu a budu mít na vajíčka.A manželka říkala,že ti upeče mazanec.Máš si říct zda má být s pilníkem nebo s flaškou českého poctivého Rumu.
  • Pro zprávy tiscali - ne všichni jsou v tomto absurdistánu ovčani.
  • Už nemáte havla, tak máte zase nějaký jiný plebs. Mě by zajímalo spíš, kdy bude tenhle blbej dobytek řádně potrestán za likvidaci týhle všivý země *16*
  • Celé je to uhozené. O čem to vlastně je. Někdo dal druhému vlastní peníze a on ho za to žaluje. Vždyť je to šaškárna. Když to ta prostitutka nechtěla tak si to ani brát nemusela. Co s tím teď má dělat soud. To jako když dám dítěti kapesné tak to může být bráno jako úplatek nebo co.
  • Proč jí říkal aby si to přepočítala?Když si neřekla kolik chce ---Ta dáma lže,až má červené tváře.
  • Hned, jak vyblil ten blud o malé velké místnosti, měl dostat flastr. To musela být šaškárna. Bylo to veřejné, když jsou VV Věci veřejné? Spíš Věci Neveřejné.
  • No, a je to. Co jste čekali novináři a Ovčani, že budou padat hlavy? Najivita českého konzumenta je nekonečná. Když už si někdo myslí, že do věci vidí, tak neví nic, ale ta představa jej uklidní natolik, že je to pro jeho život dostačující.
  • Jsou to divadelnici. A koho to zajima v dnesni blby dobe. *11*
  • nejlepší by bylo kdyby se svrhli a dosadit klasickou dělnickou vládu.starorežimni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit