Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady na Tiscali už normální lidmi ani nesmí psát, musí to být vždy něco dege...!
  • tak nevím, pomalu abych se styděl za to že se mi líbí ženský....ale ne nebudu, a ať si buci pr.aj )!( doma a nelezou s tím na veřejnost, *16* *16* *16*
  • I já mezi ně patřím.
    • Tvé přiznání potěší, je výjimečné, Tečko. *15*
  • Proč se někdo stará o to kdo je zaměřený homosexuálně a vehementně to "odsuzuje"? Učebnice psychiatrie říká, že to jsou lidé trpící tzv. homofobií: to jsou jedinci orientovaní homosexuálně, kteří se však v důsledku výchovy a falešných předsudků děsí přiznat si svou orientaci a nalhávají si, že jsou heterosexuálové.

    Sex je určen k rozmnožování, proto každá forma sexuálního ukájení nesloužící k zplození nového potomka je nefunkční, v rozporu se záměrem Stvořitele či Přírody. A je jedno, jestli je to ukájení homosexuální nebo heterosexuální !!!

    Mně osobně je jedno kdo s kým a jak se sexuálně ukájí. Tak jako mi je jedno co si kdo doma dělá. Pokud ovšem nejde o násilí nebo porušení práv jiné osoby.
    • přesně,ať si doma dělají co chtějí,ať to netahají ven,nedělají různé průvody posunovačů hoven
      • Jsem rád, že nás havloidní homosexuály alespoň někdo chápe.
  • Tak jsem nakoukl a vidím co je tu zakomplexovaných homofobů, kteří se starají o to s kým kdo spí. Holt má to někdo starosti. *2*

    Jenom nechápu jednu věc: když je někdo homosexuální, tak je podle některých pisatelů "teplej". To ten komu se líbí holky je "studenej"? A kolik činí ta teplotní hranice mezi "teplými" a "studenými"? *2* *2* *2*
    • Protože, ty jsi teplá Simona. Nedovedu si představit, že bych psal, že jsi studená Simona, to by nemělo ten patřičný efekt.
    • Jen pro vysvětlení, my zakomplexovaní havloidní homosexuálové jsme bezmezně tupí, proto potřebujeme vše vysvětlit, a to nejlépe pomalu a alespoň 2x.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit