Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sliby se slibujou, blázni se radujou. *1* *1* *1*
  • Kalousek míří na smetiště dějin a proto každé spojení s ním je krok do hrobu.Asi už nic
    nemůže TOP09 s Kalouskem zachránit,voliči si ho nepřeji ve Sněmovně.
  • Lidé pomalu budou očipováni kdy Vám hned od narození dají pod kůži kousek sledovacího zařízení. Pokud mi někdo bude chtít dát občanku s čipem, tak ji milostivé paní na úřadě slušně sdělím ať si ji někam strčí.
  • Když si Bureš šel koupit svoje vlastní dluhopisy, tak v žádné frontě stát nemusel. Když se chce, tak to jde!
    • ...jsi spadl z Marsu. Víš, co vůbec blábolíš, socane?
  • Sobotkovy růžové brýle a Babišová opatrnost : 2 = 1 normální *1*
  • digitalizováno, Scynet převezme kontrolu.....
  • Sobotka může chtít co chce,ale po švestkách už to budou jen blafy pro pamětníky.Příští rok bude premiérem někdo úplně jiný.
  • Já tomu nevěřím také. Jen předvolební bla, bla, bla jako to zvýšení mezd řidičům o 5.000 - 7.000,-Kč za měsíčně.
  • Musím přidat polínko do ohně. :-)
    Vy zaměstnanci by jste to měli vidět co živnostník, či podnikatel musí udělat navíc (s rizikem krachu nehbo nezaplacených faktur atd.) a je za všechno potahovaný sankciovaný, a označovaný za zloděje. Přitom je to skupina která nemá ani zastnání.
    V Otrokovicích na Zlínsku je FU před 5 lety šlo podávat daňové přiznání asi 10000 poplatníků do 1 podatelny. Prostě něž jste podali daňové přiznání 3-4 hodiny + socka, no celý den a někdy jste to ani nestihli. Za posledních 5 let se chodilo za svou správkyní daně. Tak 10000 poplatníků bylo rozděleno na 16 pracovišť. Přišli jste a za 10 min už jste byli pryč. Tento rok novinka opětovně 1 podací místo.
    Jak říkám já. Neplatit daně je trestné a když je chcete zaplatit tak to máte jako trest.
    XPEP
    • a vis ze ten zivnostnik muze poslat to priznani postou? nebo ho podat elektronicky? Ale chapu postou to bude stat skoro pade a elektronicky podpis je za stovku to je lepsi stat 4h ve fronte *1*
      • Jo to vím, jen se nebudu zavazovat k povinost další služby. Možná jsem to mohl poslat SKARTOVAČKOU. :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit