Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím s nimi vede Rusko opotřebovávací válku. Až Rusáci odtáhnou,  Ukrajina bude prosperovat. 

  • Vyčkej času, ještě nejsou v EU. 

  • KIMCID

    Fakt tak že když tě tak budu oslovovat budeš v pohodě soudruhu

  • Oslovení "soudruhu" pochází z Francie... dávno před Ruskou revolucí. Jenom žvaníte... 🤮

  • Jestliže je svoboda slova, tak, z principu, nemohou nic zneužívat 🤔🤣🤣

    To jenom vy máte v hlavě galimatyáš. 🤪🤪

  • Na rozdíl od Rusů nás, Čechy, Němci vraždili po desítkách tisíc... 🤔😳☹️

  • Bohatý stát na Ukrajině? 

    Dobrá fantazie, dobrý huleníčko 🤔🤪🤣

  • Je úplně jedno, kolik je tam a tam ruských vojáků.. protože jsou stále jen a jenom na svém vlastním území! 

    Možná by se měla EU začít zabývat okupací evropských států vojsky USA... ale na to nemají odvahu 🤔😳

  • KIMCID

    Pracoval jsme tam 10 let a mám tam i bydlení. Co máš ty žvanile?

  • A copak jsi pro němce tak záslužného vykonal , že tě ze zákona platí platí ty starý žvanile ? Schválně , jestli si ted vzpomeneš na ty všechny nesmysly které jsi tady už vyslintal...

  • za koho..Navalného? To je ten bruselský šašek a loutka a zároven placený rozvraceč...Vivat Putin

  • KIMCID

    Němci s Ruskem spolupracují ale to bys věděl kdybys to sledoval.A že mě platí to maji ze zákona to  neni o sympatii.

  • Němci tě platí a Rusákům fandíš?

  • josef.chmela

    Pokud někam vkročí Rusko dříve než USA, je agresor a terorista.

    Krym, dle teroristů z USA, Rusko anektovalo. Když USA chtěly obsadit Krym a postavit tam vojenskou základnu, tak by to byla demokratická pomoc a hájení amerických zájmů.

    Západ + USA = demokratičtí pokrytci.

  • TheGGG

    hlavně ať se do toho nemotá jů es ej... ta země se pomalu mění na multikulti ghetto rasových sporů a pomatených ideologií, kde nepřítel číslo jedna je bílý muž... a západní evropa směřuje k poloislámskému řízení... takže ať se nemontují do východní evropy a ruska. Za mě je naprosto jasné, na čí jsem straně.

  • KIMCID

    Pořád nevíš kde je step a k tomu jsi lhář

  • KIMCID

    Máš se tak jak se o to sám postaraš.Sice nemám mercedes ,ale zato dobrou rentu od Němců

  • KIMCID

    Něco k tématu?

  • Nj, ale ti, co jezdí mercedesem nikdy do tanku nevlezou. Ani nemusí sloužit vlasti. Ti mají příjemnější záležitosti na starosti.

    My dva máme možná sice (pravděpodobně) holé zadky, ale naši oligarchové si taky nežijou špatně....

  • ...a co tenhle? (je ruský, ale to snad nevadí...) 😉

    https://www.youtube.com/watch?v=WDMQWVwf_y8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit