Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli přestane hradní kouřit...?

    Tak to je mi naprosto šumák...


    • To se zas Tiscali předvedl.To je zase vytvořená extrakonina.Navíc vylepšená stupidní fotografií. Marné to už jde zdejší klasika posledního hráče na mediálním trhu.Neprorazí texty ani zprávami, tak chce být vidět alespoň přiblblýma fotkama.

      • Ono je velice těžké najít nějaké foto, kde hradní vypadá aspoň trochu normálně...

        • vanhorne

          Tady je president, kdyz mu Bobosikova predava kytici ruzi. Ta, ktera chtela byt presidentkou.

          >https://www.youtube.com/watch?v=utfRy1v6-2g<  😂

        • No, kdyby se Ovčák oholil a nechal se nalíčit, možná by za svého šéfa mohl zaskočit. 😀

          • To je pravda...🙂

            A když si nasadí dršťenku = ústenku, nikdo nic nepozná...😷😉

      • Jestli je ta fotka "přiblblá", to je věcí názoru. Zachycuje však realitu, to co straší na hradě českých králů jako "symbol" naší země, poklonkuje vládcům rudých a žlutých východních říší a co si stádo nesvéprávných tupých ovcí zvolilo jako "svého vůdce" (Führera).

        Ještě dodám, že jako lehce postpubertální kloučkové jsme také zkoušeli kouřit  v domnění, že se to holkám líbí. Když jsme dostali rozum, tak jsme s tím skončili.

        • Vidět Ovčane, že jsi volil igelita Drahoše. Kvalitní zmetek se z něj vyklubal. Před volbou takový hodný klouček a nyní takový vyvedený záškvara. Má ten na Hradě svoje mouchy ale to každý. Ty třeba rozhoduješ maximálně o tom, zda si dáš na svačinu špek nebo chleba se sádlem.Též odpovědná funkce!

          • Okoune, o čem rozhoduji, to by bylo na dlouhou diskusi. A co se svačiny týče, s tím nemám žádné potíže. 🙂

          • vanhorne

            "Vidět Ovčane, že jsi volil"

            Videt, ze jsi Ded Vseved, nebo mas oci jako ten Bystrozraky z pohadky.  Co jsem mel na  svacinu ja, spek, tlacenku nebo jelitko?

  • Hi, hi, hi... zeMAN prý přestane kouřit, pít Hruškovici a plazit se před vládci východostepních říší rudé a žluté... 😯😀😂

  • Kdo pana presidenta vidí v televisním přenosu, 

    při chůzi a pod. - tak se táže, proč  nedbá své

    důstojnosti  - a neabdikuje...

    • ... proč neabdikuje...

      Protože je to egoistický, samolibý, mstivý, závistivý a hlavně senilní stařík, který není schopen  použít zdravý rozum...

    • Musíme odpovědět slovy klasika.....je to pana prezidenta soukromá věc a pana Janáka zbytečná starost. 😉

  • Kdyby se tak někam nadobro vykouřil, to by by l prima rok 2021.

    • Naprostý souhlas BL

  • vanhorne

    Mohli to vzit jednim vrzem a vypsat sazku i na Burese, jestli prestane lhat. Tam by byla tutovka jista, u Zemana to tak jiste neni. Ten do trafiky nedojde a kdyz mu nikdo  neprinese ani vajgla , ma po ftakach.

    • mun.go

      Každý politik lže - více či méně zastřeně. Nikdy žádnému politikovi nevěřte!

      • vanhorne

        "Každý politik lže"

        Ja vim, ze lhani je nemoc z povolani, ktere mozna pres 90% politiku podlehne. Bohuzel neni vubec nebezpecna, snad jen tim, ze je nakazliva, proto nemaji zadny zajem se lecit.

    • Soudruh Ovčák mu rád skočí do té trafiky a ještě mu dolije Hruškovici. Takové korýtko by jinde jen tak nesehnal.

  • Ten přestane kouřit brzy na prkně

    • No už aby to bylo.

      Hradní stráž už snad má kola lafety napumpované.

  • Starého psa....... vždyť to známe.

    Co by tím vyřešil? měl by plíce jako dorostenec? Téééžko. 

  • KIMCID

    A co jer komu po tom? Na Havla si někdo vsadil?

  • kouřit číňanům a rusákům bude tahle kreatura do roztrhání těla..



  • Tady na Tischcali je to pořád stejné. Plno havloidních  kreténů s tisíci nicků.

    • Copak to, mnohem horší jsou kr.téni zeMANoidní a BUREŠoidní, kteří stále vzpomínají na (pro ně šťastné) rudé časy, kdy se díky rudé knížce "nadčlověka" a vzývání rudého božstva měli lépe než normální lidé.

      Ještě dodávám: Je zajímavé, že server mi slovo "kr.téni označil za "nevhodné" a odmítl můj příspěvek, kdežto soudruh Kulihrach15 (patnáctiletý?) to psát může. 

      • Sajmone Občanský, vždyť ty si to můžeš smazat sám. Ty přece patříš k vedení nebo dokonce jsi vlastník Tischcali. Kdysi dávno si se tady chlubil a pak si mě smazal a to proto, že jsi si nechal říkat Simona. Byl jsi tenkrát nalitej jako žok, protože že jsi psal jako dítě z první třídy. Aspoň vidíš jaký jsi idioot...ha...ha...jo a můžeš mě zase smazat....

        • Kulihrachu15, nehodlám se s Tebou přít o Tvých, zjevně chorobných představách. Spoluvlastníkem Tiscali nejsem ani nepatřím k jeho vedení, bohužel, to mi přisuzuješ příliš mnoho. Žádnou Simonu také neznám. A jestli jsem psal jako dítě z první třídy? Hmm, pokud je to Tvůj dojem... A pokud si myslíš, že trpím idioocií, no je to také Tvůj názor...

          Do Nového roku 2021 Ti přeji pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti.

          🙂🙂🙂



          • No vy tady krásně a inteligentně diskutujete!!!

            Ale to  štěstí zdraví a zdravý rozum vám přeji!

            18.12. 1920 zemřel Alois  Alzheimer. Nikdy nezapomeneme.

          • Sajmone Obcansky, kdybys nekecal hnupe...ha...ha...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit